Skocz do zawartości

Recommended Posts

Więc tak.
Osoby , które zadeklarowały nocleg przy zgłaszaniu akcesu muszą wiedzieć, iż:

- nocleg za 1 osobę za 1 dobę (ze śniadankiem) to 40zł - jeśli ktoś deklarował dwa noclegi płaci 80zł od osoby,
- pieniążki płatne są w momencie przyjazdu - od razu , bezpośrednio do rąk Pani Tereski Osińskiej (właścicielki pensjonatu),
- deklarować nocleg u Pani Teresy każdy musi osobiście dzwoniąc do Niej pod numer telefonu: 227299060 , czyli tak jak było ostatnio - dzwonimy mówiąc iż :
"jestem uczestnikiem imprezy organizowanej 7-9 czerwca przez Budujemy Dom , i chciałbym zarezerwować nocleg dla .... osób dorosłych i ewentualnie .... dzieci , czyli w sumie .... łóżek na .... nocy" .

I teraz tak: ilość noclegów jest niestety ograniczona - około 30 , czyli tak jak zwykle - zawsze wystarczało. Natomiast może się niestety zdarzyć tak, że zabraknie - wtedy kochani materacyk w pokoju można rozłożyć i przekimać się te 3 godzinki (bo zwykle nikt nie śpi w Ruścu dłużej icon_lol.gif ). Chyba że ktoś życzy sobie jednak warunki bardzo komfortowe, to wtedy jeśli zadzwonicie i Pani Tereska powie "miejsc brak" - trzeba poszukać sobie noclegu w pobliżu , miejsce imprezki to Rusiec , ul. Osiedlowa 48.
Link do komentarza
Dysponuję namiarami na noclegi w Nadarzynie czyli rzut beretem od Ruśca - praktycznie pieszo można dojść. Jedno miejsce trochę leci PRL-em, jest łazienka z prysznicem, dostęp do kuchni, internet 6Mb/s i bardzo mili gospodarze - około 20-25zł za wyrko na dobę (5-7szt). Drugie miejsce w lepszym standardzie ale droższe (teraz nie wiem ile) - jak dobrze pamiętam to około 16sz. Oczywiście jeśli będą wolne.

W Nadarzynie jest jeszcze hotel George ale nie wiem jaki standard i za ile...

Ul Osiedlowa... znana mi... doskonale znana... w sklepie - tym blaszaku sporo kasy zostawiliśmy... drogo że aż w oczy szczypie! Proponuję "zaopatrzenie" zrobić w Nadarzynie icon_wink.gif Edytowano przez Rom-Kon (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Dysponuję namiarami na noclegi w Nadarzynie czyli rzut beretem od Ruśca - praktycznie pieszo można dojść. Jedno miejsce trochę leci PRL-em, jest łazienka z prysznicem, dostęp do kuchni, internet 6Mb/s i bardzo mili gospodarze - około 20-25zł za wyrko na dobę (5-7szt). Drugie miejsce w lepszym standardzie ale droższe (teraz nie wiem ile) - jak dobrze pamiętam to około 16sz. Oczywiście jeśli będą wolne.

W Nadarzynie jest jeszcze hotel George ale nie wiem jaki standard i za ile...



Bardzo przydatne informacje icon_smile.gif
Myślę, że wystarczy miejsc u Pani Teresy , ale jeśli ktoś dzwoniąc do Niej otrzyma informację że miejsc już nie ma - może zgłosić się (na priv na przykład) do Rom-Kon , który da namiar na inny nocleg .
Dzięki , Romek - może się przydać icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Więc tak.
Osoby , które zadeklarowały nocleg przy zgłaszaniu akcesu muszą wiedzieć, iż:

- nocleg za 1 osobę za 1 dobę (ze śniadankiem) to 40zł - jeśli ktoś deklarował dwa noclegi płaci 80zł od osoby,
- pieniążki płatne są w momencie przyjazdu - od razu , bezpośrednio do rąk Pani Tereski Osińskiej (właścicielki pensjonatu),
- deklarować nocleg u Pani Teresy każdy musi osobiście dzwoniąc do Niej pod numer telefonu: 227299060 , czyli tak jak było ostatnio - dzwonimy mówiąc iż :
"jestem uczestnikiem imprezy organizowanej 7-9 czerwca przez Budujemy Dom , i chciałbym zarezerwować nocleg dla .... osób dorosłych i ewentualnie .... dzieci , czyli w sumie .... łóżek na .... nocy" .

I teraz tak: ilość noclegów jest niestety ograniczona - około 30 , czyli tak jak zwykle - zawsze wystarczało. Natomiast może się niestety zdarzyć tak, że zabraknie - wtedy kochani materacyk w pokoju można rozłożyć i przekimać się te 3 godzinki (bo zwykle nikt nie śpi w Ruścu dłużej icon_lol.gif ). Chyba że ktoś życzy sobie jednak warunki bardzo komfortowe, to wtedy jeśli zadzwonicie i Pani Tereska powie "miejsc brak" - trzeba poszukać sobie noclegu w pobliżu , miejsce imprezki to Rusiec , ul. Osiedlowa 48.



Na ulicy ociedlowej są jeszcze noclegi jakieś nowe wieć sie moge dowiedzieć ale to dopiero w sobotę
Link do komentarza
Cytat

Dysponuję namiarami na noclegi w Nadarzynie czyli rzut beretem od Ruśca - praktycznie pieszo można dojść. Jedno miejsce trochę leci PRL-em, jest łazienka z prysznicem, dostęp do kuchni, internet 6Mb/s i bardzo mili gospodarze - około 20-25zł za wyrko na dobę (5-7szt). Drugie miejsce w lepszym standardzie ale droższe (teraz nie wiem ile) - jak dobrze pamiętam to około 16sz. Oczywiście jeśli będą wolne.

W Nadarzynie jest jeszcze hotel George ale nie wiem jaki standard i za ile...

Ul Osiedlowa... znana mi... doskonale znana... w sklepie - tym blaszaku sporo kasy zostawiliśmy... drogo że aż w oczy szczypie! Proponuję "zaopatrzenie" zrobić w Nadarzynie icon_wink.gif


Nie przesadzałbym, a poza tym u Pani Zosi bedzie czynne z okazji naszego zlotu 24 hours i można płacić kartą icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Więc tak.
Osoby , które zadeklarowały nocleg przy zgłaszaniu akcesu muszą wiedzieć, iż:




Kurna, Daga, czas by było to zmienić! Ja o tej złotówce do dzisiaj pamiętam, co to na dożynkach, byli pożyczyli...
Zarezerwuj mi mięsce (dwa sąsiednie), bo nie mam czasu w dzień dzwonić! Ja nie tylko pracuję, ale zap...dalam.
Link do komentarza
Cytat

Na ulicy ociedlowej są jeszcze noclegi jakieś nowe wieć sie moge dowiedzieć ale to dopiero w sobotę



Oooo , super .
To się dowiedz i zamieść - jak kto zechce to skorzysta icon_smile.gif



Cytat

Kurna, Daga, czas by było to zmienić! Ja o tej złotówce do dzisiaj pamiętam, co to na dożynkach, byli pożyczyli...
Zarezerwuj mi mięsce (dwa sąsiednie), bo nie mam czasu w dzień dzwonić! Ja nie tylko pracuję, ale zap...dalam.



a ty myślisz , że ja co .... leżę i pachnę? icon_twisted.gif
dobra, dobra ... jutro wykręcę ... mam nadzieję, że nie zapomnę w natłoku ... icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

jak jeszcze poczekasz to materac z sobą zabierz ... może Cie jakie litościwe chłopaki przygarną do pokoju icon_biggrin.gif



Matko Boska Broń! icon_smile.gif
Od wszelakich złych przygód i przygarniania przez chłopaka!
Broń!!!!!!!!!!

icon_biggrin.gif

Cytat

Ty okoniach (rybach) nie pierdziul tylko zapisuj się na listę bo ja noclegi już u P. Osińskiej mam klepnięte



między tapczanami - miejsca ile jest....
Pisz.
icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...