Skocz do zawartości

Tanie meble do pokoju dziecka


Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
a ja polecam indywidualny pomiar mebli. można dobrać sobie kolory mebli i ich poszczególne wymiary. na dodatek napewno takie meble, produkowane na zamówienie są solidniejsze i trwalsze. dużo ludzi kupuje mebelki w marketach czy dużych sklepach, ale każdy kto zna się choć trochę na meblach to widzi różnicę. ktoś powie że jest tanio, a ja wiem dlaczego. takie meble są produkowane masowo i z taniego materiału. zamówmy meble u prawdziwego stolarza a te mebelki będą stać wiecznie i zajmą tyle miejsca ile tak naprawdę potrzebujemy. co do centymetra
Link do komentarza
brw jest bogato rozwiniętą siecią salonów, mają dużo ciekawych rozwiązań ale kupujący zawsze się dziwi że dostał sterte paczek a nie gotowe meble icon_biggrin.gif
"klups" jest dobrym rozwiązaniem. specjalizuje się w meblach dziecięcych. ma ciekawe ekspozycje. o meblach potrafię gadać i pisać godzinami, trochę się na tym temacie znam
Link do komentarza
Cytat

a ja polecam indywidualny pomiar mebli. można dobrać sobie kolory mebli i ich poszczególne wymiary. na dodatek napewno takie meble, produkowane na zamówienie są solidniejsze i trwalsze. dużo ludzi kupuje mebelki w marketach czy dużych sklepach, ale każdy kto zna się choć trochę na meblach to widzi różnicę. ktoś powie że jest tanio, a ja wiem dlaczego. takie meble są produkowane masowo i z taniego materiału. zamówmy meble u prawdziwego stolarza a te mebelki będą stać wiecznie i zajmą tyle miejsca ile tak naprawdę potrzebujemy. co do centymetra



Kilka wątpliwości:

1) Czy chciałbyś mieć te same meble przez 30 lat? Czasem warto coś odmienić...
2) Ile to kosztuje? Jeżeli ma to być 3x droższe to może w ciągu tych 30 lat lepiej 3 razy wymienić meble
3) Mało kto zna się na meblach, a jak to mówili w reklamie "jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać icon_smile.gif"
Link do komentarza
Moim zdaniem, bardzo dobrym rozwiązaniem w pokoju dziecka (i na dłuższą metę niezwykle ekonomicznym), są meble "rosnące" z dzieckiem, które wraz z upływem czasu możemy regulować. Chodzi mi tutaj np o łóżko, które możemy wydłużać, czy biurko z możliwością podwyższania. Sama planuje skorzystać z tego typu rozwiązania w pokoju mojego 8letniego dziecka.
Link do komentarza
Cytat

Kilka wątpliwości:

1) Czy chciałbyś mieć te same meble przez 30 lat? Czasem warto coś odmienić...
2) Ile to kosztuje? Jeżeli ma to być 3x droższe to może w ciągu tych 30 lat lepiej 3 razy wymienić meble
3) Mało kto zna się na meblach, a jak to mówili w reklamie "jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać icon_smile.gif"



troche w tym racji, ale meble lepiej wyglądają i materiał jest lepszy. czy ktoś kto kupuje meble chce by np. okleina na brzegach czy frontach odchodziła? czy chce by nie stały stabilnie i każda śróbka się odkręcała po 6 miesiącach użytkowania? nikt zapewne nie chce. wszyscy wymagają ale nie wszyscy do tego w parze chcą wydać 200 zł więcej na coś co ma nam służyć na 10 lat. niby 200 zł drogą nie chodzi ale wydane na taki okres to nie jest oszczędnośc
Link do komentarza
Cytat

troche w tym racji, ale meble lepiej wyglądają i materiał jest lepszy. czy ktoś kto kupuje meble chce by np. okleina na brzegach czy frontach odchodziła? czy chce by nie stały stabilnie i każda śróbka się odkręcała po 6 miesiącach użytkowania? nikt zapewne nie chce. wszyscy wymagają ale nie wszyscy do tego w parze chcą wydać 200 zł więcej na coś co ma nam służyć na 10 lat. niby 200 zł drogą nie chodzi ale wydane na taki okres to nie jest oszczędnośc



To prawda, ale ja na przykład mam mieszkanie wyposażone w IKEI, wybierałem powiedzmy średnią półkę cenową w tej sieci i po kilku latach wszystkie meble trzymają się naprawdę bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że nie zainwestowałem w te meble x3 tyle
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
My "dorwaliśmy" meble z Agatki za kilka stów - dwa filary + szafa. Ładne - zielono białe z bardzo dziecięcymi dodatkami. Tak tanio dlatego, że zakupiliśmy ostatnie z wystawy już złożone. Meble mają 3 rok i tylko szuflady troche szfankują ale ogólnie bez zarzutów. Polecam szukać takich okazji icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesiące temu...
Cytat

To prawda, ale ja na przykład mam mieszkanie wyposażone w IKEI, wybierałem powiedzmy średnią półkę cenową w tej sieci i po kilku latach wszystkie meble trzymają się naprawdę bez zarzutu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że nie zainwestowałem w te meble x3 tyle



Zgadzam się, też wyposażyłam pokój dziecka w IKEI i nic się z nimi nie dzieje nawet po dwóch latach intensywnego użytkowania icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...

Ok, bezpieczny system jezdny jest niezbędny, ale luster do dziecinnego pokoju nie polecam... tam dzieją się różne rzeczy - wojny, wyścigi, gry piłkarskie i nie tylko... kto ma czy miał dzieci, dobrze o tym wie...

To, że w przedpokoju lustro w drzwiach szafy wytrzymało dwadzieścia lat i przepychanki dzieci, nie świadczy o tym, że tak samo będzie w dziecinnym pokoju!

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem wyboru mebli do pokoju dziecka. Zwracajcie uwagę na to czy meble są ergonomiczne, aby ze wzrostem dziecka dobrze mu służyły ( czy w komplecie są półki na książki i biurko) oraz na to z jakich materiałów zostały wykonane, czy w ich produkcji nie zostały użyte szkodliwe farby. Ze swojej strony mogę polecić mniejszych polskich producentów, którzy miewają korzystniejsze ceny niż duże sieci. Na przykład meble od Miretto.

Przykładowy look:

 

gufi-slider.jpg

 

Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 2 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...