Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• To złudzenie, oni są jak chorągiewki na wietrze, to radykalizacja bierna, zradykalizowanych świadomie jest niewielu, ale ich tłumaczy to, że mają z tego kasę, tworzą wiadomości z mocnym przekazem, za to dostają profity. Są postrzegani w roli  funkcjonariuszy komórek propagandowych określonego obozu politycznego. To się nazywa dziennikarstwo tożsamościowe, dziennikarze i wydawcy uznali, że tzw. dziennikarstwo zapewni im dobrobyt, jeżeli jest zapotrzebowanie na produkcję „politycznej paszy”, to oni ją produkują, żywi się nią tożsamościowy czytelnik, to jest interes, ale musi być konkretny przekaz dla takiego czytelnika, wtedy każda ze stron jest zadowolona i tu zaczyna się zależność, jeżeli są to bardzo dobre profity, to stają na głowie by obecna władza została u steru. Nowa nadzieja w walce z koronawirusem. Popularny lek niszczy go w 48 godzin   https://natemat.pl/304845,nowy-lek-na-koronawirusa-to-popularny-lek-przeciwpasozytniczy-iwermektyna
    • Witam wszystkich forumowiczów. Jestem aktualnie na etapie budowy domu i nie potrafię sobie wyobrazić rezygnacji z kominka. Który miałam w domu rodzinnym. Nie zgrywa mi się to jednak z rekuperacja i jak przeliczyłam sobie wszystkie koszta kominka z kominami to wyszła mi kosmiczna kwota. Zastanawiam sie tak więc nad kominkiem elektrycznym Czy ktoś ma? Jaką macie o nich opinię? 
    • Niestety to nie woda. Tynkarze źle zabezpieczyli okna i są to plamy powstałe od tynków które przykleiły się do ram okiennych. Pierwsze propozycje jakie dostaliśmy od znajomych to żeby zetrzeć wszystko delikatnym papierem ściernym.    Może macie inne pomysły?
    • Drewo chyba surowe, więc jeśli to tylko woda to plamy znikną. Przebarwienia z innego powodu będą wymagać malowania kryjącego.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...