Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Zaloguj się, aby obserwować  
daggulka

tablet dla dzieciaka ...

Taaaa.... młoda gwiazda sobie uzbierała na tablet. Chce i koniec.
No więc ponieważ to dla dziecka , więc liczę się z tym że jej się znudzi (więc nie ma co szaleć z wydawaniem kasy) .
Używać go będzie do przeglądania stron internetowych , oglądania filmów , więc musi mieć fifirifi (wi fi). Będzie też grać w gry on line (młoda podpowiada - "google play" by się zdało) ... i takie tam, jak to dzieciak. Nie musi mieć gps. Przekątna 7' w zupełności jej wystarczy.

Więc siedzę na allegro i paczę . Wypaczałam , ale się nie znam .
Proszę osoby znające temat o podpowiedź co będzie lepsze , ewentualnie podanie jakiegoś modelu do max. 500zł.
Będę wdzięczna za podpowiedzi .
To co wypaczałam:

ainol-crystal-2-quad-core (czterordzeniowy procesor icon_eek.gif )
http://allegro.pl/10-dni-promocji-ainol-cr...3159186525.html

overmax-basecore-7 (dwurdzeniowy procesor)
http://allegro.pl/tablet-overmax-basecore-...3161202197.html

No i - niech mi ktos doradzi czy coś z tego powyżej się nada? które?
jeśli żadne - co kupić?
Będę wdzięczna za pomoc icon_smile.gif .

Dziecku się NIE znudzi, daję miesięczną pensję na to - chyba, że kupisz badziew. Nie oszczędzaj na sprzęcie albo odpuść. Jeśli chcesz kupić za małe pieniądze to idź do sklepu FIZYCZNEGO i pomacaj bo: niektóre tablety/telefony mają bardziej czułe (nie wiem jak to fachowo określić) ekrany. Organoleptycznie, jeśli przesuniesz palcem to albo zareaguje albo inaczej....

Podam przykład na co dzień używam telefonu HTC. Kilka dni temu dostałem do łapy tablet LARK do zabawy (osobiście nie mam nic do firmy bo GPS lark chwaliłem) i powiem tak: nawet przez okno bym nie cisnął bo by mi się nie chciało.

z tym znudzeniem to bym polemizowała icon_wink.gif - był Play Station, komputer, laptop , teraz tablet - za kilka miesięcy wyjdzie znowu jakaś nowość i tablet pójdzie w odstawkę...
no i - to jest dzieciak - dzieciaki nie szanują (widzę po smartfonie , ma go kilka miesięcy i wygląda jakby z krowy wyszedł drugą stroną) , więc naprawdę wiem co piszę ... w granicach 500 stów z jak najlepszymi parametrami za tą kasę i będzie to miała dobre ...

Właśnie Lark ... moja 11-latka ma taki - Lark FreeMe 70.6
Kupiłam w sklepie internetowym za ok. 200 zł
Ma go od stycznia i jeszcze się jej nie znudził, wciąż odkrywa w nim coś nowego

Kupiłam jej do niego pokrowiec z klawiaturką za 56 zł ... i jest prawie jak mały laptop

Cytat

Dziecku się NIE znudzi, daję miesięczną pensję na to - chyba, że kupisz badziew. Nie oszczędzaj na sprzęcie albo odpuść. Jeśli chcesz kupić za małe pieniądze to idź do sklepu FIZYCZNEGO i pomacaj bo: niektóre tablety/telefony mają bardziej czułe (nie wiem jak to fachowo określić) ekrany. Organoleptycznie, jeśli przesuniesz palcem to albo zareaguje albo inaczej....

Podam przykład na co dzień używam telefonu HTC. Kilka dni temu dostałem do łapy tablet LARK do zabawy (osobiście nie mam nic do firmy bo GPS lark chwaliłem) i powiem tak: nawet przez okno bym nie cisnął bo by mi się nie chciało.

Tablet Lark można kupić w carrefour , podejdę w wolnej chwili i zerknę co to za dudo- bo masz rację, jak można organoleptycznie że tak powiem ocenić, to dlaczego nie skorzystać? icon_smile.gif
natomiast na forach czytałam, że ten Lark to zależy jaki model - jedne mniej , inne bardziej udane icon_wink.gif

Cytat

Właśnie Lark ... moja 11-latka ma taki - Lark FreeMe 70.6
Kupiłam w sklepie internetowym za ok. 200 zł
Ma go od stycznia i jeszcze się jej nie znudził, wciąż odkrywa w nim coś nowego

Kupiłam jej do niego pokrowiec z klawiaturką za 56 zł ... i jest prawie jak mały laptop

zadowolona jest mała z tego sprzętu? jak z rozdzielczością?

Jak dla dziecka to Daga polecam Manta PowerTab MID 08 w zupełności wystarczy. Do gier, internetu i innych duperelek

Te które polecacie są trochę słabsze (parametry) niż te z linka , córa zdecydowała że chce overmax-basecore-7. Zamówiłam, napiszę opinię jak już przyślą i poużytkujemy trochę icon_smile.gif
Dzięki za pomoc icon_smile.gif

Dobrze, żeby tablet miał powyżej 1GB ram, bo inaczej aplikacje bedą mulić.

Cytat

Dobrze, żeby tablet miał powyżej 1GB ram, bo inaczej aplikacje bedą mulić.

No ale aplikacje dla dzieciaka nie będą znowu aż tak wymagające... icon_smile.gif Już pomijam, że u mnie na Xperia P z Androidem i przy pamięci równo 1 GB nie ma problemu z najbardziej pamięciożernymi gierkami, w tym nowa wersja carmaggedon... icon_smile.gif

Ostatnio na rynku nowa firma Kruger Matz, sprawdz może oni mają tablety w ofercie, bo ogólnie mają dobrą elektronike

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować