Skocz do zawartości

Pyt.do właścicieli pompa ciepła i wentylacji mech.


walker

Recommended Posts

Słuchajcie,czy ktoś z Was korzysta z takich dobrodziejstw jak pompa ciepła,czy wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.Znam zasadę ich działania,trochę o tym czytałem,ale.. Jak te urządzenia spisują się w rzeczywistości?Czy naprawdę są warte swojej ceny?
O odpowiedź proszę tylko właścicieli tych cud icon_smile.gif .

Pozdrawiam wszystkich.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Warto, tak jak Kaśka napisała, gdy nie ma gazu to pc jest najlepszym rozwiązaniem. Ja mam pc glikol-woda, jest urządzenie praktycznie bezobsługowe i ekonomiczne. Oczywiście wszędzie podłogówka, a w łazience dodatkowo konwektor elektryczny, który tak naprawdę bardzo rzadko jest włączany.
Ja jestem zadowolony. Inwestycja praktycznie po 3 sezonach zwróciła mi się (gaz ziemny dość daleko, pelety itp. odpadają).

pozdro
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Warto, tak jak Kaśka napisała, gdy nie ma gazu to pc jest najlepszym rozwiązaniem. Ja mam pc glikol-woda, jest urządzenie praktycznie bezobsługowe i ekonomiczne. Oczywiście wszędzie podłogówka, a w łazience dodatkowo konwektor elektryczny, który tak naprawdę bardzo rzadko jest włączany.
Ja jestem zadowolony. Inwestycja praktycznie po 3 sezonach zwróciła mi się (gaz ziemny dość daleko, pelety itp. odpadają).

pozdro


A mógłbyś napisać ile Cię ta inwestycja kosztowała(pompa,odwiert itd.)?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...