Skocz do zawartości

Koszty remontu łazienki


Recommended Posts

Zawilgocenia na ścianach, popękane płytki, kruszące się i sczerniałe fugi, niesprawna wentylacja, zły stan armatury sanitarnej, nieszczelności wynikające z braku izolacji przeciwwilgociowej – to sygnały do tego, żeby przeprowadzić remont łazienki.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/15864-koszty-remontu-lazienki

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Solla
Bardzo przyda mi się ten artykuł bowiem właśnie zdecydowałam się na remont łazienki i już go zaczęłam. Domyślam się, że nie będzie to tania zabawa, ale odłożyłam na tyle pieniędzy żeby zrobić to w końcu tak jak chcę. Jak na razie wybrałam tylko armaturę. Nie mogę się doczekać, aż będę mogła znowu normalnie się wykapać ;)
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość glazurnik
b.dobry artykuł tak jak kolega po fachu Krzysztof ;]co prawda z 16 letnim doświadczeniem jak ma to być zrobione konkretnie to potrzebny czas i odpowiednie pieniądze na pewno nie radze wierzyć w cuda typu 30 zł za m 2 bo albo to będzie partacz albo nie zdaje sobie sprawy na co się porywa efekty widziałem widziałem wiele razy ręce opadał wykonawca uciekł pozostawiając ciuchy ;]płytki do skucia i koszt materiału płytki itd.=kontener robota za kucie i od początku robota i załamanie inwestora .radze na początku szczerą rozmowę z umową bez kombinowania bo efekt jest taki ze doświadczony glazurnik skapnie się ze manipulacja bo nie raz przerabiali ten temat potem tylko nerwy ;]
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
  • 7 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...