Skocz do zawartości

LMP 156 / M&L Lipińscy


Raaf

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
Mi tez bardzo podoba sie ten projekt i będę budować dom według niego
to chyba nowy projekt może dlatego nie ma ludzi którzy juz go maja
icon_confused.gif
kiedy masz zamiar zacząć budowe
masz może jakieś pomysłu na zmiany
chętnie podziele sie moimi obserwacjami co do projektu
pozdr
Link do komentarza
Witam!
Wreszcie ktoś zainteresowany.
Jestem w tej chwili na etapie pozwolenia na budowę.
Projekt kupiony i po zmianach. Nie ma ich wiele powiększony garaż zlikwidowane przejście do garażu wewnątrz domu, zamknięcie klatki schodowej zmniejszenie okien w łazience i garderobie na parterze. Na piętrze połączenie łazienek w jedno ( pokój kąpielowy icon_biggrin.gif ) i wygospodarowanie małej garderoby.
I to tyle.
Co do terminu rozpoczęcia i szybkości realizacji to wszystko jeszcze palcem na wodzie pisane ale zamiary są.
A jak to wygląda u Ciebie i w jakiej okolicy zamierzasz budować?

Pozdrawiam Rafał
Link do komentarza
Cytat

Witam!
Wreszcie ktoś zainteresowany.
Jestem w tej chwili na etapie pozwolenia na budowę.
Projekt kupiony i po zmianach. Nie ma ich wiele powiększony garaż zlikwidowane przejście do garażu wewnątrz domu, zamknięcie klatki schodowej zmniejszenie okien w łazience i garderobie na parterze. Na piętrze połączenie łazienek w jedno ( pokój kąpielowy icon_biggrin.gif ) i wygospodarowanie małej garderoby.
I to tyle.
Co do terminu rozpoczęcia i szybkości realizacji to wszystko jeszcze palcem na wodzie pisane ale zamiary są.
A jak to wygląda u Ciebie i w jakiej okolicy zamierzasz budować?

Pozdrawiam Rafał




Witam
ja jeszcze projektu nie kupiłam narazie jesteśmy na etepie dzielenia działki bo miejsce które mam sie spodobało jest jedną dużą działka ale właściciel zgodził się podzielić i sprzdać nam kawałek
Co do przeróbek widze że zrobiłeś dokładnie to o czym myślałam. mam tylko pytanie czy przy łączeniu łazienek na piętrze i wygospodarowaniu garderoby przesuwałeś to wystające z dachu okno????? icon_smile.gif
My mieszkamy w Legnicy na dolnym śląsku
a budować sie będziemy 7 kilometrów od miasta.
Ile kosztowało cię przeróbki projektu i gdzie zamierzasz się budować
Link do komentarza
Dobry wieczór!
Okno w łazience zostało tak jak jest, między ścianą szczytową, a oknem znalazło się miejsce na garderobę.
Mój domek powstanie 20km od Poznania. Cena projektu jak w internecie, na stronie Lipińskich znalazłem firmy z którymi mają podpisane umowy jako sprzedawcy ich produktów, znalazłem tam faceta, który wcześniej robił dla mnie drobne rzeczy projektowe, a dwóch moich dobrych znajomych korzystało z niego jako architekta i kierownika budowy - więc mam o pracy gościa "jako takie" pojęcie. Za naniesienie zmian i przygotowanie projektu zapłaciłem 1200PLN.
Piszesz, że dzielicie działkę jaka duża?

Pozdrawiam
Rafał
Link do komentarza
Witam!
Widzę, że działka jest spora, a w przyszłości prawdziwe przedmieścia icon_biggrin.gif . Pilnujcie tylko właściciela żeby zamiast motelu nie przyszło mu do głowy marketu tam postawić. Bo cały urok uleci w niebyt icon_sad.gif .
Co do materiałów najprawdopodobniej poroterm, ale dopóki nie znaczne t pewne nie będzie. Praktycznie wszystkie materiały mają zbliżoną wartość cieplną decyduje tylko cena którą się wynegocjuje u dostawcy.
Co do keramzytobetonu to nic nie mówię bo stosunkowo mało na ten temat wiem. Nikt ze znajomych z tego nie budował, a ja to taki człowiek, że jak nie dotknę to nie wierze, że to dział. Jak masz jakieś materiały to podeślij namiary. Dziękuję!

Pozdrawiam

Rafał
Link do komentarza
Cytat

Witam
ja jeszcze projektu nie kupiłam narazie jesteśmy na etepie dzielenia działki bo miejsce które mam sie spodobało jest jedną dużą działka ale właściciel zgodził się podzielić i sprzdać nam kawałek
Co do przeróbek widze że zrobiłeś dokładnie to o czym myślałam. mam tylko pytanie czy przy łączeniu łazienek na piętrze i wygospodarowaniu garderoby przesuwałeś to wystające z dachu okno????? icon_smile.gif
My mieszkamy w Legnicy na dolnym śląsku
a budować sie będziemy 7 kilometrów od miasta.
Ile kosztowało cię przeróbki projektu i gdzie zamierzasz się budować


icon_smile.gif Ja też kupuję projekt LMP156 i zbuduję ten dom pod Poznaniem. Planuję zmiany w projekcie takie jak scianę przy schodach i likwidację komórki od strony ogrodu. Zmieszczą sie wtedy dwa mniejsze samochody. Nie man pomysłu w jaki sposób zostawić łazienkę z oknem, a z tej połączonej z pokojem zrobic mniejszą garderobę icon_smile.gif
Link do komentarza
Witam Agra!
Miło, że wreszcie jest zainteresowanie tym projektem, a jeszcze bardziej cieszy mnie ktoś z okolic Poznania, bo wówczas swoje postępy będzie można weryfikować gołym okiem.
Co do tych dwóch samochodów jeden za drugim rozwiązanie pewnie trochę tańsze ale stanowczo mniej wygodne, chyba że auta są na zasadzie które pierwsze biorę i jadę ale jak nie to czasem przestawianie ich może wkurzać.
Co do łazienki na górze, to u mnie będzie ona tak jak na projekcie jest pomieszczenie 2.4 dalej wyburzona ścianka do 2.3 które skończy się jak okno, a za nim do ściany szczytowej garderoba (wersja mini).
Jako ciekawostka, bo nie widać tego na rysunkach w internecie ( przynajmniej ja nie zauważyłem ) nad poddaszem jest jeszcze jeden poziom "strych" w najwyższym miejscu 165 cm icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witam

Ciesze się że komuś jeszcze podoba sie ten projekt icon_biggrin.gif

Co do połączenia łazienek na górze to też mam problem wydaje mi się że najlepiej było by przesunąć te wystające okno żeby znalazło sie nad pomieszczeniem 2.4 wtedy powiększona łazienka była by super a z reszty można zrobić garderobe z połaciowym oknem jak nad 2.4 ale nie wiem czy nie będzie się to wiązało z przeprojektowaniem dachu.

Mam nadzieje że moge liczyć na zdjęcia jak już zaczniecie

Pozdrowienia ula
Link do komentarza
Cytat

Witam Agra!
Miło, że wreszcie jest zainteresowanie tym projektem, a jeszcze bardziej cieszy mnie ktoś z okolic Poznania, bo wówczas swoje postępy będzie można weryfikować gołym okiem.
Co do tych dwóch samochodów jeden za drugim rozwiązanie pewnie trochę tańsze ale stanowczo mniej wygodne, chyba że auta są na zasadzie które pierwsze biorę i jadę ale jak nie to czasem przestawianie ich może wkurzać.
Co do łazienki na górze, to u mnie będzie ona tak jak na projekcie jest pomieszczenie 2.4 dalej wyburzona ścianka do 2.3 które skończy się jak okno, a za nim do ściany szczytowej garderoba (wersja mini).
Jako ciekawostka, bo nie widać tego na rysunkach w internecie ( przynajmniej ja nie zauważyłem ) nad poddaszem jest jeszcze jeden poziom "strych" w najwyższym miejscu 165 cm icon_biggrin.gif



Witam Raaf! Jestem zaskoczona tym "strychem" SUPER!!! przynajmniej bedzie trochę miejsca na nieużywane rzeczy...Moj projekt dojdzie do mnie w poniedziałek.
Odnośnie lazienki myślalam o ksztalcie litery L, 2.3 przegrodzić w polowie, a wejscie do garderoby zostaloby takie jak w projekcie, a lazienka będzie miala okno dachowe i normalne.Pozdrawiam! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Witam!

Ta "L-ka" to też ciekawy pomysł icon_biggrin.gif , ale jak znam życie i siebie to ostateczna decyzja zapadnie jak już będzie wszystko stało, w końcu to tylko ścianki działowe a nie nośne więc nie ma siły żeby nie było zmian icon_biggrin.gif .
Po której stronie poznania zamierzasz budować i czy masz już jakieś terminy a co ważniejsze godne polecenia ekipy - bo to teraz rzadkość - i za jakieś rozsądne pieniądze?

Pozdrawiam!

Rafał
Link do komentarza
Cytat

Witam!

Ta "L-ka" to też ciekawy pomysł icon_biggrin.gif , ale jak znam życie i siebie to ostateczna decyzja zapadnie jak już będzie wszystko stało, w końcu to tylko ścianki działowe a nie nośne więc nie ma siły żeby nie było zmian icon_biggrin.gif .
Po której stronie poznania zamierzasz budować i czy masz już jakieś terminy a co ważniejsze godne polecenia ekipy - bo to teraz rzadkość - i za jakieś rozsądne pieniądze?

Pozdrawiam!

Rafał


Witam! Budujemy ten domek w Gruszczynie kolo Swarzędza. Co do ekipy to juz mam, ale czekam na projekt i na wycenę przez nich.Jak co to dam znać. A Ty gdzie budujesz?
Może jeszcze jakieś ciekawe pomysly masz co do zmian? Zastanawiam sie tylko, czy nie jest za mała ta komunikacja u gory......? Pozdrawiam.Aga
Link do komentarza
Witam !

Wygląda na to, że będziemy "prawie" sąsiadami. Będę budował w Górze k. Biskupic.
A tak na marginesie nie znasz przez przypadek Agnieszki i Bartka z Biskupic?
Co do komunikacji to myślę, że jest ok. Po co dużo miejsca zwłaszcza na górze przecież nie będzie tam żadnych szaf itp. Ponadto to pomieszczenie nie jest zbyt jasne - u mnie tylko okno dachowe nad schodami.
Jeśli chodzi o pomysły to na projekt trafiła jeszcze mała spiżarnia stworzona kosztem jednej z szaf i części garderoby na parterze.

Pozdrawiam Rafał
Link do komentarza
Cytat

Witam !

Wygląda na to, że będziemy "prawie" sąsiadami. Będę budował w Górze k. Biskupic.
A tak na marginesie nie znasz przez przypadek Agnieszki i Bartka z Biskupic?
Co do komunikacji to myślę, że jest ok. Po co dużo miejsca zwłaszcza na górze przecież nie będzie tam żadnych szaf itp. Ponadto to pomieszczenie nie jest zbyt jasne - u mnie tylko okno dachowe nad schodami.
Jeśli chodzi o pomysły to na projekt trafiła jeszcze mała spiżarnia stworzona kosztem jednej z szaf i części garderoby na parterze.

Pozdrawiam Rafał


Przecież, że znam!!! No tak....teraz mi sie skojarzyło. Przecież jak ostatnio bylam u Agi i Bartka, to mowili, że Bartka brat wybrał projekt LMP 156.....Ha...ha...ha... ale świat jest mały!!!!!
Pozdrawiam.... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cześć

u mnie w porządku
działki podzielone zakład energetyczny obiecał doprowadzić prąd urząd gminy zatwierdził podział
teraz czeka składanie wniosków o warunki zabudowy i przyłączenie wody

mama nadzieje że najgorsze za nami

ale mam pewne obawy czy oby na pewno

A jak tam u was postępy w pracy????????? :!: icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Czekam na pozwolenie na budowę, me być w przyszłym tygodniu. Poza tym tragedia ceny materiałów rosną jak oszalałe, a panowie"fachowcy" murarze są w amoku. Jak tak dalej pójdzie to zaczną ulicami jeździć po lewej stronie, bo ceny to już typowo angielskie. icon_cry.gif
Ostatnio zastanawiałem się ze znajomym czy nie wynająć autobusu pojechać na Ukraine i przywieźć pełnego autobusu murarz podzielić na kilka zespołów ogłosić się szefem i za dwa lata emerytura zapewniona icon_mrgreen.gif
A tak poważnie to u Ciebie Ula też tak sprawy wyglądają. Nie wspomnę, że w hurtowniach poza tym, że drogo ta wszystka na zapisy - no prawie wszystka (gwoździe jeszcze są). To mi przypomina jak w spożywczym był tylko ocet icon_neutral.gif .
Ale dość pesymizmu jakś to będzie icon_cool.gif - chyba

Pozdrawiam
Link do komentarza
Witam

Widze że nie tylko ja mam problemy
My walczymy teraz w wodociągami okazało sie że wszystko począwszy od projektu po wykonanie sieci musimy zrobic na swój koszt a potem oddać to wodociągom i jeszcze zrobić to tak aby potem do naszj rury mogli się podpiąć inni koszt spory ponieważ trzeba 6 metrów rury położyć w poprzek drogi i trzeba wierić w skarpie naszczęście takiej gminnej bo przy innych podobno trzeba zapłacić za wstrzymanie ruch i tym podobne

O cenach materiałów nawet nie myśle a co do Ukraińców to może być dobry pomysł
icon_sad.gif
Ciężko jest być pionierem

Czekam na dalsze relacje !!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia
Link do komentarza
Witam!

Ja z woda problemu mieć nie będę - tak mi się wydaje - za to elektrownia mnie uszczęśliwiła. Dostałem dziś warunki i umowę do podpisania - koszty jeszcze do zniesienia ale termin icon_cry.gif
Panowie twierdzą, że polożenie kabla ze słupa po drugiej stronie drogi ( droga wiejska ) do skrzynki w granicy ( przy tej samej drodze ) razem z dokumentacją ma im zająć 13 miesięcy SłOWNIE TRZYNAśCIE MIESIęCY. icon_mrgreen.gif
Wybieram się do "mądrych" panów z pytaniem czy to propozycja korupcyjna czy zwykłe jaja.

Podobno jutro ma być moje pozwolenie na budowę - pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam
Link do komentarza
Witam

Ale w elektrowni to chyba normalny termin
Nam powiedzieli że trzeba czekać 15 miesięcy
Najpierw przez 9 będą projektować i potem 6 miesięcy na wykonanie
Ale u nas jest inna sprawa trzeba przerobić transformator, linie niskiego napięcia i wykonać 600 metrów przyłącza
Ale termin projektu jest straszny 9 miesięcy rozumiemy wykonanie ale projekt i to tylko dla dwóch domów dla porównania projekt sieci wodociągowej dla całego osiedla facet ma nam zrobić prawie od ręki

Co do umowy z elektrownią też walczymy bo w propozycji którą nam przesłali jest zapis że dostarczymy im plan zagospodarowania tylko że takiego planu nie ma mamy tylko studium dla nich to niby wszystko jedne ale zmienić umowe to problem
WALKA TRWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
icon_neutral.gif
Link do komentarza
Teraz czas na eliminacje icon_biggrin.gif
Startują Ci którzy jeszcze zostali w kraju - niektórym wydaje się, że polską walutą jest funt - :!:
Z drugiej strony ceny materiałów to czyste wariactwo. Wczoraj rozmawiałem z właścicielem firmy budowlanej dość dużej i drogiej jak ocenił mój rozmówca ( 11 ekip, 70 ludzi) - facet nie wiedział, że zamierzam się budować zeszliśmy na temat cementu i stwierdził tak " rozmawiałem w Górażdże o dostawach cementu mają zapotrzebowanie ma ten rok 6 mln ton wyprodukują 4,5 mln ton" - jak myślisz co może być pod koniec roku?
O co tu ogólnie chodzi? Mają podobno ruszyć wielkie budowy dróg, a co z materiałami, to jest jakieś nieporozumienie :!:

Pisałaś wcześniej że planujecie budowę z keramzytu możesz napisać coś więcej co Cię przekonało do tego materiału, a może masz jakiś doświadczenia z tym icon_confused.gif:
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam !!!
Czytając posty chciałem podpowiedzieć co można zrobić bo ja też przeszedłem wielką gechennę z energetyką a teraz walczę z wodociągami.
U mnie w ogóle energetyka nie chciała podłąączyć prądu bo gmina nie miała wtedy uchwalonego planu zagospodarowania.
Ja jednak miałem warunki zabudowy wydane na podstawie indywidualnych zasad.
ale energetyce za pierona nie chciali mi dać warunków przyłączenia do zastawiali się brakiem planu w gminie, co jest jednoznaczne z tym czy mają zapewniać zasilanie dla mojej działki czy nie. Na ironię po obu stronach mam sąsiadów, i nie buduję gdzieś na odludziu.
Postanowiłem jednak zaatakować ich własną bronią, znalazłem gościa który z niejednego pieca jadł chleb i niejeden domek do prądu podłączył.
Gość tak ich nękał tak im zatruwał życie że chyba po miesiącu wydali warunki a już po ok 3 tygodniach podłączyli prąd (na warunkach mieli termin 6 miesięcy)
Acha ! Nikomu nie dałem łapówki i nie "posmarowałem", zapłaciłem jedynie za przyłącze - w cenach rynkowych a kabel 150 mb kupiłem sam (skrzynka wisi na słupie).
Teraz podobna sytuacja jest z wodociągami z tą różnicą że trzeba rozbudować wodociąg, a później wykonać przyłącze. Na razie szukam gościa który wszystko poprowadzi za mnie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia !
Link do komentarza
Witam

Co do keramzytu cała moja wiedza pochodzi z różnego rodzaju strom poświęconych budowie domów po procku wydawał mi się on ciekawym pomysłem niestety nie miałam okazji do sprawdzenia tego w praktyce chociaż przy szalejących cenach materiałów budowlanych trzeba będzie pomyśleć o mniej popularnych materiałach


Do areckiego napisz jak wywalczysz cos w wodociągach mam jak narazie kazali wykonać wszystko na własny koszt
Link do komentarza
Witam!
Cieszę się, że pojawiają się nowi czytelnicy - i to czynni icon_mrgreen.gif
Co do elektrowni poszedłem podobną drogą i zobaczymy.
Ula ja też mocno myśl o keramzycie podpowiedział mi jeden z wykonawców który robi mi wycenę. Trochę poszukałem i w sumie ciężko znaleźć niezadowolonych albo o tym nie piszą albo ja nie umiem szukać icon_rolleyes.gif
Jeśli zaś chodzi o ceny i dostępność to się z tobą nie do końca zgodzę, oki jest troszkę taniej ale nie wiele w poznaniu trzeba zapłacić 8,91 pln/szt. na metr wchodzi 8 grubość ściany 24, a czas oczekiwania u wytwórcy 21 dni

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cześć

jeśli chodzi o ceny i dostępnośc to jeszcze się w to nie wgłębiałam pewnie masz lepsze informacje ale cieszę sie że ktoś go polec bo dookoła mnie wszyscy budują z prothermu więc miałam pewne obawy czy to jednak jest dobry pomysł.

Daj znać jak się zdecydujesz bardzo się ciesze że moge skorzystać z twojego doświadczenia a powiedz mi co z ociepleniem (rozumiem że budujesz ściany jednowarstwowe) będziesz kład jeszcze styropian???????

Pozdrowienia
Ula icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cześć!
Ściany będą dwu warstwowe 24 +10 lub 12. Co prawda fachowcy podają że przy ścianie grubości 24 wystarcza już 6 - 8 cm styropianu a le czy można wierzyć tym fachowym opowieścią icon_lol.gif
A tak na poważnie ta na zdrowy rozsądek te 10 -12 ta dobre rozwiązanie. W naszym klimacie podają, że max przemarzanie jest na ścianach do 12 cm. Jedyne czego obawiam sie przy tym materiale to użytkowania ścian, czyli jak się zachowuje kołek rozporowy na którym powieszę szafkę itp. Ale myślę, że do czasu rozpoczęcia budowy znajdę kogoś kto pozwoli mi po dotykać swój keramzytowy dom icon_lol.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cześć

Po przemysleniach doszłam do wniosku że ściany dwuwarstwowe to dobry pomysł
Pisałeś że podpowiedział ci kerazyt wykonawc rozumiem że znalazłeś ekipe która zna sie na budowaniu z tego materiału. Czy ta ekipa jest z Poznania ?????????????????????????????
A co z wycena otrzymałeś juz jakieś konkretne kwoty bardzo jestem ciekawa jak kosztorys wyjdzie w rzeczywistości.
Czekam na dalsze informacje
Pozdrawiam ula icon_smile.gif
Link do komentarza
Witam!
mam wycenę ale tyko na robociznę nikt nie chce dzisiaj rozmawiać o cenie ogólnej icon_sad.gif
Wiadomo ceny materiałów to jakiś obłęd. Ekipa jest spod Poznania Budują znajomemu co prawda z porotermu ale jest bardzo zadowolony. W miejscowych hurtowniach z materiałami też znani z solidną marką. Co zaś do ceny to stan surowy otwarty z położoną więźbą 41.000 netto - to sama robota icon_mad.gif

Pozdrawiam
Link do komentarza
Cześć

Dzięki za informacje o wycenie. Ta suma nie wydaje mi się jeszcze taka straszna i ważne że ekipa sprawdzona. A co do ceny materiałów to robiłeś jakieś rozeznanie???????????????????.

I kiedy zaczynasz budowe masz już jakiś przyblizony termin.
Znajomi namawiaja nas żeby zacząć juz w przyszłym roku na wiosne ale nie wszystko jest jeszcze załatwione i nie wiem czy po prostu damy rade. No i przedewszystkim kredyt to przeraża mnie najbardziej

Czekam na kolejne nowości

Pozdrowienia ula icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cześć !
Papierzyska gotowe, ale z uwagi na wariackie ceny i inne nie związane z budownictwem aspekty rozpoczęcie prac zostało wstrzymane bezterminowo.
Bo na co mi budowa która dziś kosztuje 450000pln a za pół roku będzie 550000pln moje zdolności kredytowe tak szybko nie rosną, a bank o moich pięknych oczach rozmawiać nie będzie.

Pozdrawia
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Cześć!
Najpierw nastała cisza i miało być jak u ślimaka, aż tu nagle .....
Wygląda na to, że w najbliższy czwartek humus, w sobotę geodeta i wytyczanie domu, a w niedziele ekipa na placu budowy. icon_rolleyes.gif
Sam nie wiem jak był spokój było żle jak jest ostry start też jakoś dziwnie.
Link do komentarza
Cześć

To super gratuluje a nawet zazdroszcze nie wiem co gorsze czekanie na lepszą chwile czy szybki start

Bardzo proszę o zdjęcia z każdego etapu budowy icon_smile.gif

Zdecydowałeś sie ostatecznie z czego będzie twój dom

Pozdrawiam i mocno trzymam kciuki za również s prężne zakończenie prac

Ula
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
Witam!
Jestem na etapie poziomu zero.
Oczywiście nie obyło się bez problemów i niespodzianek. W nioski dotychczas sa takie transportowcy to najbardziej nie słowne i oszukańcze osoby na świecie, nie dość że niczego nie dowiozą w umówionym terminie to jeszcze próbują Cię oszukać we wszystkim co się da.
Ekipa od murowania narazie sie sprawdza, kierownik budowy też ok, dostawcy betonu i bloczków bez uwag. Niespodziankę zrobiły natomiast same fundamenty, a właściwie ich wysokość i co za tym idzie towar do ich wypełnienia. 25 ciężarówek po 16t piasku każda i 300pln za szt. to zabolało icon_sad.gif.
Ale stoi zagęszczone, kanaliza ułożona i podbetony wylane.
Co do pytania o materiał to domek będzie z keramzytu (opiroc) - warto na to zwrócić uwagę bo pustaki typu alfa mają zupełnie inną charakterystykę przewodzenia ciepła.
Zdjęcia będą ale muszę przejść szybki kurs ich wklejania icon_smile.gif.

A jak tam Twoja inwestycja kiedy startujesz?

pozdrawiam Raaf
Link do komentarza
Cześć

Nasza budowa powinna ruszyć na wiosne przyszłego roku. w tym momencie jesteśmy na etapie budowy wodociągu na osieldlu. Jak narazie sąsiedzi są zgodni i wspólnie dzielimy koszty ciekawe jak będzie dalej ale jestem pełna optymizmu.
icon_twisted.gif
Mam nadzieje że obejdzie się bez niespodzianek.
czekam na zdjęcia
pozdrawiam
Ula
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
To super

Bardzo ci zazdroszcze nasz budowa troszkę sie przesuneła w czasie ale konice przyszłego roku to ostateczna data startu.

Narazie uzbrajamy dziełkę mamy już wodociąg na osiedłu od wiosny energetyka ma wziąśc sie za kable więc na wielki start wszystko będzie gotowe.

Jeśli chodzi o zdjęcia to jeśli możesz wyślij mi na pocztę pyzulina@vp.pl Bardzo chcę zobaczyć jak "nasz" domek wygląda w realu

Pozdrowienia i trzymam kciuki icon_smile.gif
Link do komentarza
cześć,
wstawiam kilka fotek

tak ma być icon_smile.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

a tak rozpoczynaliśmy

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

teraz kolej na wodę

Brak obrazka

dalej fundament

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

w końcu ktoś kto kieruje tą budową icon_biggrin.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

teraz trzeba to zasypać icon_sad.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

a takie będą widoki icon_smile.gif

Brak obrazka

ruszają mury

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

kształty parteru

Brak obrazka

strop

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

... i dalej w górę !!!

Brak obrazka

... icon_biggrin.gif prawie jak dom icon_biggrin.gif

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

są też schody

Brak obrazka

... i tak zwany "malutki" tarasik icon_smile.gif

Brak obrazka

Brak obrazka


Tyle na dziś choć nie ukrywam , że prace są już dalej.

Pozdrawiam Rafał
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...