Skocz do zawartości

Mała zmywarka - 45 cm


Recommended Posts

Cytat

jak i wymiennik ciepła,podczas ktorego temperatura raz nagrzanej wody nie idzie na marne tylko jest wykorzystywana do kolejnych etapów jak i do samego suszenia


normalne perpetum mobile , chyba sama w to nie wierzysz , albo jesteś tak naiwna i wierzysz w ten marketingowy bełkot .
Podłącz ją do centralnego ogrzewania będziesz miała w domu cieplej . A ja się z Tobą założę że moja większa mniej energii traci na ogrzewanie wody , bo mam podłączoną do ciepłej wody z solarka , łe .
Boszka jak boszka , tylko nie wiem czemu mój naprawiacz sprzętu tej marki nie polecał , może trudno się naprawia , czy ja wiem , albo jak padnie to na amen , he he .

Cytat

no czytam opis, czytam i oczom nie wierzę. Demo, ktoś wpuścił Cię w maliny. Twoja zmywarka ma zaledwie 59,7 cm icon_wink.gif :takaemotka:


Ja to nawet do dzisiaj instrukcji nie przeczytałem, więc tak naprawdę to nie wiem ile ma i co jeszcze ciekawego potrafi robić , może prąd jakiś by dała radę poprodukować z tej ciepłej wody z solarka , kto wie ? .
Link do komentarza
Cytat

normalne perpetum mobile , chyba sama w to nie wierzysz , albo jesteś tak naiwna i wierzysz w ten marketingowy bełkot .
Podłącz ją do centralnego ogrzewania będziesz miała w domu cieplej . A ja się z Tobą założę że moja większa mniej energii traci na ogrzewanie wody , bo mam podłączoną do ciepłej wody z solarka , łe .
Boszka jak boszka , tylko nie wiem czemu mój naprawiacz sprzętu tej marki nie polecał , może trudno się naprawia , czy ja wiem , albo jak padnie to na amen , he he .


Ja to nawet do dzisiaj instrukcji nie przeczytałem, więc tak naprawdę to nie wiem ile ma i co jeszcze ciekawego potrafi robić , może prąd jakiś by dała radę poprodukować z tej ciepłej wody z solarka , kto wie ? .






demo,posłuchaj kolego z forum.Pyta tutaj ktoś o zmywarkę ,tak? więc odpisuje i podpowiadam na co ja zwracałam uwagę z nadzieją,że może ktoś wyciagnie jakieś wskazówki z tego co napisałam.Nie obrazam nikogo,nie poniżam,wiec nie rozumiem dlaczego Ty natychmiast zaczynasz atakowac,bełkot nie bełkto wiem,że to fajna sprawa,bo w ten sposób jest oszczedność prądu.Upierasz się,ze Twoja lepsza,nie znając mojej.Gdybym nie miała męza być może bym Cie zaprosiła do siebie w celu wypróbowania zmywarki oczywiscie i wtedy byśmy podyskutowali ;)
Link do komentarza
Cytat

Upierasz się,ze Twoja lepsza,nie znając mojej.


To samo mogę powiedzieć o Tobie , bo nie znasz mojej .
Nie gniewaj się za szczerość , ale pieprzysz głupoty jak najęta opowiadając jakimi to mądrymi programami " urzekła " icon_lol.gif cię ta Twoja zmywarka . A weź sobie kobito , tak dla porównania , poczytaj specyfikację np. tej zmywarki którą ma _solange63_ albo mojej , to zobaczysz że te nasze mają mają wszystko to co twoja i jeszcze więcej .
A moja to ma nawet 6-ty zmysł i mam się tym chwalić ? , inne mają to samo ale inaczej się nazywa , łot co .
A po drugie primo to nikt się Ciebie nie pytał o programy bo temat jest mała czy duża . Więc nie wciskaj ludziom kit jak się na tym nie znasz . Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Przedstawcie sobie swoje zmywarki - może coś się urodzi np. hybryda 30cm z pojemnością jak 90cm. icon_cool.gif

Podoba się - co ma sie podobać skoro obie są do zabudowy ?

Programy ? - ma mieć włącznik i zmywać, reszta to pic na wodę, ideologia która uzasadnia cenę.

Demo, jako nędzny amator, nie masz szans z zawodowcem icon_mrgreen.gif

A mnie "podoba" się najbardziej zmywarka, którą wybrała Stokrotka.
Uzasadnienie:
- zmywa tak jak zawodowej,
- wygląda tak jak zawodowej,
- kosztuje 1/2 tego co zawodowej,

Wniosek, jak nie jesteś zawodowcem, kupuj najtańsze. Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

A weź sobie kobito , tak dla porównania , poczytaj specyfikację np. tej zmywarki którą ma _solange63_ albo mojej



kurka, no chyba porąbałam numery i wkleiłam zły link, bo moja ma jeszcze opcję "strefy intensywnego mycia". to akurat lubię; dla kucharza- amatora, który czasem coś przypali, świetna opcja icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

To samo mogę powiedzieć o Tobie , bo nie znasz mojej .
Nie gniewaj się za szczerość , ale pieprzysz głupoty jak najęta opowiadając jakimi to mądrymi programami " ujęła " icon_lol.gif cię ta Twoja zmywarka . A weź sobie kobito , tak dla porównania , poczytaj specyfikację np. tej zmywarki którą ma _solange63_ albo mojej , to zobaczysz że te nasze mają mają wszystko to co twoja i jeszcze więcej .
A moja to ma nawet 6-ty zmysł i mam się tym chwalić ? , inne mają to samo ale inaczej się nazywa , łot co .
A po drugie primo to nikt się Ciebie nie pytał o programy bo temat jest mała czy duża . Więc nie wciskaj ludziom kit jak się na tym nie znasz .






demo,a znajdz mi chociaż jedno zdanie w ktorym napisałam,ze Twoja jest gorsza lub moja jest lepsza icon_smile.gif.WYraziłam swoją opinie,to na co zwracałam uwage przy zakupie,być może znajdzie sie kolejna taka jak ja "kobita" która " piep...rzy głupoty" i skorzysta z mojej pomocy,a ty sie od razu rzucasz,wsciekasz icon_smile.gif.Spokojnie niebo jest niebieskie,a łąka jest zielona ;) policz do 10,wez kilka głebokich oddechów i powinno pomoc. Jeżeli ma Tobie to pomoc to ok moge sie nawet zgodzić,ze Twoja oprócz deski klozetowej pierze również dywany.Zadowolony? Jezeli tak to ok,jeżeli nie to sorry,ale nie wchodze w dalsze zbędne dyskusje nie dotyczące zupelnie tematu.

I jeszcze o czymś zapomnialam.Trafiłam tutaj,bo jest to forum budowlane czyli dla osob ktore szukają pomocy lub chcą pomoc,a Twoj wynik za 3 lata obecności tutaj 823 posty i 23! punkty za pomoc to nie jest to jakiś powalający wynik.Na Twoim miejscu zastanowilabym się nad zmianą na inne forum. Edytowano przez gośiówa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

demo,a znajdz mi chociaż jedno zdanie w ktorym napisałam,ze Twoja jest gorsza lub moja jest lepsza


Cały czas piszesz że Twoja mała jest najlepsza dla gospodarstwa domowego , a ja mówię że nie jest i wcale nie chodzi tu o konkretny model i ilość programów które tak Ciebie " urzekły " , bo z nimi jest tak jak napisał _bajbaga_ co niniejszym cytuję :
Cytat

Programy ? - ma mieć włącznik i zmywać, reszta to pic na wodę, ideologia która uzasadnia cenę

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

No i zakupiłam 45, mam już ją zamontowaną icon_biggrin.gif



[attachment=16517:DSCN0868.JPG]


Gratulacje z udanego zakupu.
A tak przy okazji to zapytam kto Ci robi instalacje elektryczną w kuchni?
Bo tak na moje oko to jest coś nie teges z nią, no i gdzie są puszki.
Link do komentarza
Cytat

Gratulacje z udanego zakupu.
A tak przy okazji to zapytam kto Ci robi instalacje elektryczną w kuchni?
Bo tak na moje oko to jest coś nie teges z nią, no i gdzie są puszki.


Heniu teraz sie robi bez puszkowe ja to mam z 7 w całym domu a może i 5 icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Heniu teraz sie robi bez puszkowe ja to mam z 7 w całym domu a może i 5 icon_rolleyes.gif


No tak,ale to jest kuchnia i to koło czy raczej w strefie mokrej,a i kable to też mi nie pasują z jednego gniazda wystają same PE.
Link do komentarza
różnica między 45 a 60 jest tylko w szerokości i pojemności. Zużycia wody i prądu są podobne, cena zakupy też. Więc jeśli masz miejsce na 60tke to kupuj taką (zawsze możesz załączyć przycisk 1/2 jak jej nie zapełnisz). A jeśli miejsce masz tylko na 45tkę to i tak nic nie wymyślisz, a lepiej mieć mniejszą niż żadną.
Link do komentarza
Cytat

Zgadza się. Jak miałem 45, to dwa razy więcej wypiłem pomieściłem, chociaż miałem zaledwie połowę obecnej szerokości


heheh

ale zużycie "środków eksploatacyjnych" też było większe

Cytat

60 bym kupił ale mam małą kuchnie i musi być 45 :( no lepsze to niż nic.


dokładnie, większa jest lepsza niż mniejsza, ale mniejsza jest lepsza niż żadna ;)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Jak mówiłam to taką zakupiłam
Wygląda tak:

[attachment=16756:med_gall...2_590043.jpg]




Zdaje mi się, że wyżej już o tym pisałaś...



Ja kupiłem jednak Ikeoską (Whirpool) 5 lat gwarancji. Fajny ma program 30 min i pięknie domywa naczynia. Po 4 dniach jestem zadowolony

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10222425/ Edytowano przez coolibeer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ciekawe pytanie,ale prądu raczej minimalne ilości,podobnie jak wody ponieważ mam u siebie jeden z lepszych modeli Electroluxa,także z programem 30min i naczynia zmywane są w niej 2 razy dziennie,a znacznych podwyżek cen rachunków nie odnotowałem.





Ja mam zmywarkę Boscha 45 cm,prądu zuzywa minimalnie,a zmywam dzień w dzień wieczorem w rozliczeniu dwu miesiecznym płace wiecej za prąd ok 30 zł,natomiast co do wody to przy pierwszym rachunku okazało się,że zuzyłam jej mniej o ok 8 kubików.Super właśnie domywa na tym krótkim cyklu nieraz zdarza sie,że wkladam mniejszy garnek w wiekszy i też jest wszystko domyte ,suche i pachnące.
Link do komentarza
Cytat

Te oszczędności wody to w porównaniu do zmywania ręcznego ? , czy jakiejś innej zmywarki która była przed Boszką ? .


Nie,nie miałam nigdy wcześniej zmywarki.Byłam zdecydowaną przeciwniczką w ogóle używania zmywarek,uznawałam,że zmywarki są dla leni.Natomiast dzisiaj przyznaje,że zmywarki i mojego psa nie oddałabym za żadne skarby świata.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...