Skocz do zawartości

Powłoka Maxi Clean


demo

Recommended Posts

Remontuję łazienkę do której kupiłem umywalkę Roca - Kalahari z powłoką maxi clean , takie cuś :
http://www.roca.pl/umywalka-100x51-cm-z-bl...icznym-kalahari
Po dostawie okazało się że umywalka ma krzywą przednią krawędź blatu .
Po reklamacji mam możliwość szybkiej wymiany ale właśnie już bez tej powłoki maxi clean . Mam zapytanie do forumowiczów czy ta powłoka w wydaniu rocki faktycznie coś daje i czy warto to mieć .
Link do komentarza
Cytat

Remontuję łazienkę do której kupiłem umywalkę Roca - Kalahari z powłoką maxi clean , takie cuś :
http://www.roca.pl/umywalka-100x51-cm-z-bl...icznym-kalahari
Po dostawie okazało się że umywalka ma krzywą przednią krawędź blatu .
Po reklamacji mam możliwość szybkiej wymiany ale właśnie już bez tej powłoki maxi clean . Mam zapytanie do forumowiczów czy ta powłoka w wydaniu rocki faktycznie coś daje i czy warto to mieć .


Powiem szczerze ta powłoka ma dość duże znaczenie przy ściankach i drzwiach kabin i parawanów prysznicowych. Po prostu mniejszym nakładem sił i środków można je utrzymać w czystości. Natomiast jeśli chodzi o umywalki to nawet gdyby to i tak nie widać zacieków z wyschniętej wody.Pytanie tylko czy Ci zwrócą różnicę ceny bo jeśli się nie mylę to za tą powłokę jest dopłata.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja gdzieś już czytałam, że to jest tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy, tak naprawdę i tak zwykły człowiek nie jest w stanie rozróżnić czy dany składnik armatury ma tą powłokę czy nie ma, ja gdy będę wybierała dla siebie sprzęt do łazienki kupię bez tej powłoki ponieważ koszt armatury bez powłoki jest mniejszy, może niewiele, ale zawsze mniejszy.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Cytat

Ja ją mam u siebie i muszę przyznać, że bardzo ułatwia sprzątanie samej łazienki. U mnie nic się nie ściera, a mam ją od lutego, poza tym jest gwarancja na tą powłokę.


wynika z tego że na tej powłoce wolniej osadza się np. osad z mydla czy brud? mam problemy z twardą wodą a co za tym idzie z kamieniem. ciągle szoruje WC bo niestety żółknie. rozumiem że ta powłoka może zminimalizować ten problem?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

wynika z tego że na tej powłoce wolniej osadza się np. osad z mydla czy brud? mam problemy z twardą wodą a co za tym idzie z kamieniem. ciągle szoruje WC bo niestety żółknie. rozumiem że ta powłoka może zminimalizować ten problem?



Zdecydowanie, ta powłoka powoduje, że powierzchnia ceramiki jest super gładka więc bród się tak nie osadza, bo nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem jak długo utrzymuje się efekt tej powłoki. Ja mam u siebie ponad rok i na razie jest ok. Producent daje 2 lata gwarancji.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Z mojego doświadczenia wynika, że lepiej mieć ceramikę z tą powłoką niż nie mieć. Sprzątanie nie jest już dla mnie takim koszmarem jak kiedyś. Mam fioła na punkcie czystej łazienki, kiedyś czyściłam ją codziennie, bo wszędzie osadzał się kurz, osad z mydła czy zostawały kropelki wody. Denerwowało mnie to niesamowicie, teraz mam trochę spokoju.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...