Skocz do zawartości

Przerwa w działaniu forum 9 kwiecień 2013


Recommended Posts

Cytat

no tak
zwolennicy atakójom, librały poszli wp..


Nie dość że dostać na forum się nie można to chodzi sobie jakby wiosnę poczuło.

Cytat

no tak
zwolennicy atakójom, librały poszli wp..


Nie dość że dostać na forum się nie można to chodzi sobie jakby wiosnę poczuło. I ciągle komunikat serwer przeciążony. I na dodatek nie chce wpisu umieścić.
Link do komentarza
Cytat

Ja pierdziele ... co tu się w ogóle wyrabia na tym forum? Informatyk se nagrabi i na zlocie będzie w ciemnych okularach pomykał icon_twisted.gif


Lepiej niech od razu przed zlotem założy ciemne okulary i niech się podpiera białą laską - bo przecież inwalidy się nie bije icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Gość arturo72
Od kilku dni nie mogę wejść ze swojego kompa na forum.budujemy.pl a nawet na budujemy.pl,na wszystkich przegladarkach nie można wyświetlić stron lub strony są nie dostępne.Nic nie grzebalem w ustawieniach,ciastka usunalem,inne strony smigaja.Co jest grane ?

Link do komentarza
Cytat

Od kilku dni nie mogę wejść ze swojego kompa na forum.budujemy.pl a nawet na budujemy.pl,na wszystkich przegladarkach nie można wyświetlić stron lub strony są nie dostępne.Nic nie grzebalem w ustawieniach,ciastka usunalem,inne strony smigaja.Co jest grane ?



Czy ten wczorajszy post oznacza, że wszystko wróciło do normy i strona forum i budujemydom.pl działa?

Pozdrawiam
Redakcja
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość arturo72
Cytat

Czy ten wczorajszy post oznacza, że wszystko wróciło do normy i strona forum i budujemydom.pl działa?

Pozdrawiam
Redakcja


Na ta chwilę dalej nie działa na moim kompie ani forum ani glowna strona budujemydom jako jedyne strony w necie ale prawdopodobnie coś mam z ustawieniami na kompie,chociaż nic nie przestawialem,widocznie po ataku coś było zmienione.Na telefonie i na lapku syna forum smiga. Edytowano przez arturo72 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...