Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,mam do sprzedania dom z bali do przewiezienia z podchala.dom jest parterowy ale można go przerobić na poddasze mieszkalne,mam zdjęcia domow już przerobionych i sam takie domy przewoziłem i przerobiałem.Zdjęcia domu moge przesłać e-mail.Mój GG to1448823.Nr. tel. 608 318 370
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

Witam,mam do sprzedania dom z bali do przewiezienia z podchala.dom jest parterowy ale można go przerobić na poddasze mieszkalne,mam zdjęcia domow już przerobionych i sam takie domy przewoziłem i przerobiałem.Zdjęcia domu moge przesłać e-mail.Mój GG to1448823.



Dzień dobry, pilnie poszukuję porządnego cieśli który oceniłby dla mnie stan domów do przeniesienia i pomógł wybrać tzw. dom-okazję, czyli w świetnym stanie po niskiej cenie. Gdzie Pan mieszka i czy może mi Pan pomóc lub kogoś polecić? Ja mieszkam w Myślenicach, niedaleko Zakopianki.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witam,mam do sprzedania dom z bali do przewiezienia z podchala.dom jest parterowy ale można go przerobić na poddasze mieszkalne,mam zdjęcia domow już przerobionych i sam takie domy przewoziłem i przerobiałem.Zdjęcia domu moge przesłać e-mail.Mój GG to1448823.


Witam !
Jestem zainteresowana przeniesieniem domu z bali .Czy mogłabym zobaczyc zdjecia tego domu do przeniesienia i domów, które Pan przenosił?Dziekuje
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...