Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Kim


Recommended Posts

Gość Elżbieta S.
Usługi firmy KIM należą chyba do najgorszych. Poza niedotrzymywaniem ustalonych terminów zakończenia prac i warunków umowy, jest jeszcze szereg innych ogromnych minusów współpracy.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość naga prawda
Usługi KIM sp. z o.o. przy ul. Bartyckiej to DNO. Zupełnie nie liczą się z klientem. Obiecują, że zamówiony towar będzie dosłownie za 2 dni, a potem czekasz ... Odsyłają cię na następny termin, potem następny i znowu. Dzownisz, wkurzasz się, pytasz się co z zamówionym towarem, a po drugiej stronie ocean spokoju - już sprawdzam, za chwilę oddzwonię i poinformuję co się dzieje. Oczywiście żadnego telefonu z wyjaśnieniami nie ma ... DNO i jeszcze raz DNO. Bardzo odradzam zakupy w tym sklepie, zwłaszcza, jeżeli ktoś jest już w trakcie prowadzenia jakichkolwiek prac w mieszkaniu, czy w domu.

ja rowniez mam zle doswiadczenia z tym sklepem. tak w ogole to zalecam jedynie ogladanie towaru w kim, a zakupy robi sie gdzie indziej. ja zawsze tylko tam ogladam, kupuje gdzie indziej. kilka razy juz slyszalem jak pan jacek tlumaczyl klientom ze sklep nie moze sprzedawac plytek tubadzina kolekcji zienia z rabatem bo zien zabronil ... jedno wielkie klamstwo. proponuje przejsc sie troche dalej na bartycka. kupicie tam plytki zienia z rabatem. ja dostalem rabat 10 %. kim to tak naprawde jedno wielkie dziadostwo. na pierwszy rzut oka sklep wyglada OK ale jak przyjdzie juz do wykonania umowy zakupu to jedna wielka porazka !
Link do komentarza
Gość monika
Robiłam niedawno zakupy w KIM-ie. Pani ... to "sklepikara" pierwszej kategorii. Obiecała mi mozaikę na "jutro". Teraz już wiem, że mnie bezczelnie okłamała. Na mozaikę czekałam tydzień, mój glazurnik niestety też. Panu .... też nic nie brak. Żółw jest bardziej kontaktowy niż on. Jak przyjechałam pierwszy raz po odbiór mozaiki i okazało się, że mozaiki nie ma, to poprosiłam o numer telefonu do pana ..., bo on miał "pilotować". Pytam człowieka o numer telefonu, a ten jak słup soli, nawet na mnie nie spojrzał, choć wiedział że do niego mówię. Siedzę dalej przed nim i czekam. Wreszcie znudzony skinął głową, że 'tam" leży jego wizytówka. Dzwoniłam do niego potem kilka razy. Chyba z 5 razy brał do mnie numer telefonu, żeby oddzwonić i ani razu się nie pofatygował. Za każdym razem ja musiałam dzwonić i pytać, co z tą mozaiką. Nawet się bucowi nie chciało do mnie oddzwonić. Chamstwo i buractwo. Olewanie klienta w najgorszym wydaniu. Zanim więc zapłacicie zaliczkę, zastanówcie się, czy chcecie się użerać w tym sklepie z obsługą, która ma was w doopie, jak już kasę wyłożycie. Bo potem będziecie musieli czekać tak długo na towar, jak im sie zechce. Odradzam tam zakupy ze względu na wyjątkowo chamskie podejście do klienta.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Szanowni Państwo,
Za nami 29 lat pracy w branży budowlanej. Krytyka skierowana w naszą stronę jest dla nas przede wszystkim motywem do działania, do szukania nowych, lepszych rozwiązań. Dlatego dziękujemy za zwrócenie uwagi na problem nieodebranych telefonów od klienta, źle poprowadzonej komunikacji czy niedotrzymywania terminów. Dołożymy starań, by w przyszłości nie robić podobnych błędów i osiągać jeszcze lepsze wyniki. Nie możemy się jednak zgodzić na wypowiedzi aroganckie i uwłaczające godności człowieka - konkretnej osoby, wymienianej z imienia czy nazwiska. Uwagi dotyczące pracy naszych handlowców prosimy kierować na adres kim@kim24.pl. Anna Witkowska, koordynator w Dziale Marketingu KIM.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W celu poprawy obsługi sklepu zostały podjęte odpowiednie kroki. Zapraszamy do KIM na Bartycką 114 celem sprawdzenia jakości obsługi klienta a następnie wyrażenia pozytywnej opinii na temat naszych handlowców/pracowników obsługi klienta. Jeżeli będą Państwo mieli jakieś zastrzeżenia co do obsługi zapraszamy do osobistego odwiedzenia działu marketingu lub do przesłania swojej opinni na marketing@kim24.pl
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Taka prawda
Firma traktuje klienta jak zło konieczne.
Wchodzisz do sklepu towar niby na wystawie a towaru brak jak by nie można było trzymać 1 lub 2 sztuk na magazynie, wystawiają dokument na odbiór idziesz odebrać a tam okazuje się że brak sztuki czy dwóch.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...