Skocz do zawartości

problem z subskrypcją


Gość adiqq

Recommended Posts

Gość adiqq
Subskrypcję wyłączyłem, krótko po zarejestrowaniu na forum.
Wczoraj dostałem maila z informacją, że ktos odpisał w panelu i jeszcze jednym wątku - wyłączyłem subskrypcję obu tych wątków. Dzisiaj rano napisałem posta w panelu dysusyjnym - znowu przyszedł maila z powiadomieniem i znowu mam temat zasubskrybowany...napisanie posta w temacie automatycznie włącza mi jego subskrybcję...coś się popsuło??
Link do komentarza
Cytat

U mnie jest podobnie pojawił się nawet komunikat że autowycinanie subskrypcji jest obecnie wyłączone, mimo iż nie wykonywałem żadnych działań z subskrypcjami.



Podbijam temat mam to samo od wczoraj .Zaśmieca mi pocztę mogę ustawić pocztę na spam ale wtedy nic nie dojdzie już do mnie z tego adresu . Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Witam,
subskrypcja została włączona dla wszystkich użytkowników forum. Niestety nie możemy przywrócić ustawień z przed 27 marca, kiedy przenosiliśmy forum na nowy serwer.

Podaję instrukcję wyłączenia:
Panel kontrolny => Zarządzaj kontem email (opcje) => Włączyć 'Informowanie email'em o odpowiedziach' domyślnie?

Tu zaznaczyć opcję "Bez notyfikacji na email".

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.

Marcin Szymanik
Link do komentarza
Cytat

Witam,
subskrypcja została włączona dla wszystkich użytkowników forum. Niestety nie możemy przywrócić ustawień z przed 27 marca, kiedy przenosiliśmy forum na nowy serwer.

Podaję instrukcję wyłączenia:
Panel kontrolny => Zarządzaj kontem email (opcje) => Włączyć 'Informowanie email'em o odpowiedziach' domyślnie?

Tu zaznaczyć opcję "Bez notyfikacji na email".

Pozdrawiam i przepraszam za kłopot.

Marcin Szymanik


No nie wiem czy coś to pomoże bo te ustawienia powtórzyłem już przedwczoraj ale zatwierdzę jeszcze raz ,to raczej błąd w trakcie budowy forum w opcjach dla użytkowników nie zaznaczono że możemy mieć taki wybór ,dlatego nasze ustawienia w panelu kontrolnym zarządzania kontem emailowym są martwe,a forum dalej generuje do wszystkich wiadomości.
Link do komentarza
Cytat

Nie potwierdzam, a wręcz zaprzeczam.
U mnie ustawienia działają.


Dzisiaj 12:24
Witaj animus,

bajbaga odpowiedział na temat o nazwie "Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym" , który subskrybujesz.

Temat możesz znaleźć tu:

https://forum.budujemydom.pl/Panel-dyskusyj...u-codziennym-t1 0771.html&view=getnewpost

Może być więcej odpowiedzi w tym wątku, ale tylko 1 email dziennie jest wysyłany dla każdego subskrybowanego tematu.
Wynika to z limitu ilości emaili wysyłanych do Twojej skrzynki odbiorczej.

Zaprzestanie subskrypcji:
--------------
Możesz się z niej wypisać w każdej chwili logując się do swojego panelu kontrolnego i wybierając opcję "Zobacz subskrypcje". ";Zespół forum Forum budowlane BudujemyDom.pl.
https://forum.budujemydom.pl/index.php


A możesz napisać coś jeszcze w tym wątku .

Link do komentarza
Cytat

To jeszcze raz:
Panel kontrolny => Zarządzaj kontem email (opcje) => Włączyć 'Informowanie email'em o odpowiedziach' domyślnie? Jeśli zaznaczono wybierz metodę:

W ostatnim podpunkcie nie powinno być zaznaczenia. U mnie ta metoda działa.


Wyłączyłem "ptaszka " zobaczymy.



ale w Subskrypcje => Pokaż Tematy => mam 5
Stan surowy zamknięty
Mech na blachodachówce ( Nowe Okno )
Można się go jakoś pozbyć na trwałe?
Subskrypcja włączona dzisiaj, 08:30
Typ: Bez notyfikacji na email 17 2 044 dzisiaj, 09:47
przez: Witand - pokrycia dachowe
Porady prawne i finansowe
projekt a wykonanie budowy domu ( Nowe Okno )
Subskrypcja włączona 30.03.2013, 11:28
Typ: Bez notyfikacji na email 155 5 606 31.03.2013, 18:04
przez: michbryg
Podłogi, posadzki
Wylewka anhydrytowa kontra cementowa- ( Nowe Okno )
-co lepsze na ogrzewanie podłogowe???
Subskrypcja włączona 30.03.2013, 18:28
Typ: Bez notyfikacji na email 55 3 432 30.03.2013, 18:28
przez: animus
(Nie)budowlany Hyde Park
Panel dyskusyjny - przemyślenia o dniu codziennym ( Nowe Okno )

Subskrypcja włączona 29.03.2013, 16:28
Typ: Natychmiastowa notyfikacja email 94 361 1 704 019 40 minut temu
przez: bajbaga
Do administratora Forum
problem z subskrypcją ( Nowe Okno )
Subskrypcja włączona 30.03.2013, 10:21
Typ: Bez notyfikacji na email 18 481 5 minut temu
przez: animus

Może to wyczyścić? Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

A ja dzisiaj napisałem przeprosiny na priv do Arturo, do Remi pisałem i nawet do Redakcji
I mi się teraz wysłane - wcale nie pokazują - że zostały wysłane w poczcie......
I nie wiem czy zostały wysłane i odebrane - czy nie....
Nie ma ich na poczcie


Przy wysyłaniu wiadomości należy mieć zaznaczoną opcję "Dodaj kopię tej wiadomości do folderu wysłanych wiadomości".

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza
Cytat

To jeszcze raz:
Panel kontrolny => Zarządzaj kontem email (opcje) => Włączyć 'Informowanie email'em o odpowiedziach' domyślnie? Jeśli zaznaczono wybierz metodę:

W ostatnim podpunkcie nie powinno być zaznaczenia. U mnie ta metoda działa.



u mnie pomogło - mam spokój icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
Tak zarządziłem kontem email i nic nie przychodzi - i nie wiem, czy to tak dobrze. icon_confused.gif

Myślałem, że da się tak wybrać, żeby wybiórczo przychodziły zawiadomienia z np. dwóch świadomie wybranych tematów, a nie tak jak dotychczas miałem, że przychodziły zawiadomienia o dyskusji w każdym temacie, w którym zabrałem głos icon_confused.gif

Może przydałby się "guzik" przy temacie z napisem (i odpowiednim zadziałaniem) DODAJ DO SUBSKRYBOWANYCH TEMATÓW icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

Tak zarządziłem kontem email i nic nie przychodzi - i nie wiem, czy to tak dobrze. icon_confused.gif

Myślałem, że da się tak wybrać, żeby wybiórczo przychodziły zawiadomienia z np. dwóch świadomie wybranych tematów, a nie tak jak dotychczas miałem, że przychodziły zawiadomienia o dyskusji w każdym temacie, w którym zabrałem głos icon_confused.gif

Może przydałby się "guzik" przy temacie z napisem (i odpowiednim zadziałaniem) DODAJ DO SUBSKRYBOWANYCH TEMATÓW icon_rolleyes.gif


Opcja "Subskrybuj to forum" zaznaczona w temacie będzie działać, jeśli pozwolimy systemowi wysyłać do nas wiadomości wybierając jedną z opcji w "Zarządzaj kontem email" np. "Opóźnione powiadomienie".

Wcześniej radzę wyczyścić pola w "Subskrypcje" => "Pokaż fora"

Pozdrawiam
Marcin
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...