Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Letka 2013 - dyskusje trochę odbiegające od tematu

Recommended Posts

Cytat

A masz już do tych ćwiczeń partnera, czy może kilku chętnych do partnerowania icon_question.gif icon_rolleyes.gif

icon_biggrin.gif

niestety ani jedno ani drugie ... :bezradny:
dla zainteresowanych : propozycje proszę składać pisemnie w formie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem :hahaha2:

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tu się zgodzę w 100%. Po pierwsze: dofinansowanie z programów rządowych, po drugie: wydatki na taka inwestycję można rozliczyć w zeznaniu PT. Możliwe, że to bardziej korzystny wariant dla Inwestora, który przekracza próg podatkowy i musi dopłacać w US. Ten sposób zwrotu części kosztów w formie zwrotu z US można zastosować również w przypadku innych inwestycji termomodernizacyjnych, które uwzględnia Ustawodawca. Oczywiście nie możemy korzystać z dwóch "ulg" jednocześnie. Podrzucam film tematyczny, w którym jest mowa o synergii pompy ciepła i paneli PV.  
    • Chciałam zapytać w jakich kolorach dostępne są panele dachowe na rąbek?
    • Dzień dobry.  W kwestii pretensji to moja wypowiedź została źle zinterpretowana. O co miałbym mieć pretensje do osób czy forum bezpośrednio nie związanych z danym problemem? Nie mam żadnych pretensji do nikogo. Po za tym co za różnica czym było mierzone napięcie? Klasa miernika nie ma tu nic do rzeczy żaden miernik nie ma aż takich uchybów żeby wskazywać istotny błąd przy takim pomiarze. Informacjami dzieliłem się w tym samym czasie gdy je otrzymywałem więc za cykanie danymi przepraszam. A dla osób, które próbowały jakoś ten problem prześwietlić mam informację ( już ostatnią). Okazało się że falownik jest tak ustawiony, że niweluje spadki napięcia w granicach 10%. W sytuacji gdy napięcie spada poniżej tych wartości po prostu wyłącza panele i traktuje całą sytuację jak zanik zasilania na linii zasilającej. Czy jest to poprawne? Moim zdaniem nie do końca bo zainstalowanie tych paneli mijało się w tym przypadku z celem. Ale to już zależy od punktu widzenia. Znajomy będzie zgłaszał PGE ten problem, a jak będzie dalej to życie pokaże. Pozdrawiam Forumowiczów, a niektórych pozdrawiam siedząc na drzewie :-). 
    • Gość Tomasz
      Stosunek jakości do ceny rewelacja. Obecnie jeden z najlepszych składów budowlanych w Mazowieckiem.
    • Gość Jonasz
      Fotowoltaika to mega temat. Bujałem się z nią kilka lat, ale teraz skoro planują takie zmiany, trzeba dopiąć swego. Na szczęście przygotowanie juz mam, rozeznanie, doradztwo w Ads green więc licze że uda się jeszcze w tym roku zamknąć temat. Fotowoltaika swoje kosztuje to fakt, ale przy dobrych rabatach i dotacji, zwraca się w ciągu kilku lat
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...