Skocz do zawartości

Remont Sypialni


Recommended Posts

Witam. Dawno nic nie robiłem i czas się wziąść za remonty. Zaraz po Świętach czyli we wtorek zabieram się za remont sypialni. Kartony, gipsówki, malowanie. Już zastanawiamy się nad kolorem ścian sypialni oraz umeblowaniem. I moje pytanie czy ktoś ma sypialnię w kolorze wrzos/lawenda albo jakie polecacie ciepłe kolory do sypialni.

Wolałbym wybudować drugi dom niż brać się za remonty ;)

Pomożecie ?

Link do komentarza
Cytat

.......... to planowanie szukanie to najgorsze co może być.



Łączę się z Tobą w tym bólu icon_cool.gif

Jestem już kilka miesięcy po generalnym remoncie mieszkania, a jeszcze teraz budzę się z "minionymi" koszmarami.


Ps. U nas zastosowaliśmy "barwy ziemi" - cokolwiek by to nie znaczyło. icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
No dziś zaczynam. Zakupy w casto i jedziemy z koksem. Ocieplić skosy i sufit. Gipsówki oraz malowanie. Łóżko zostanie białe z szafkami białymi. Duża szafa też zostanie przemalowana. Fotki niebawem ;)

Cytat

Ja mam u siebie w sypialni wrzosową ścianę za łóżkiem, pozostałe są zielono/oliwkowe - full relaks icon_smile.gif) polecam wszystkim taki zestaw, ale koniecznie w dobrze oświetlonym wnętrzu inaczej wyjdzie ponuro...



U mnie dużo ścian nie ma ;) Na jednej szafa zabudowana. do malowania pozostają 2 ściany i ta z oknem.

Ciekawa kombinacja muszę zobaczyć jak to wygląda. Możesz cyknać fotkę i podesłać mi na meila a;lbo tu do wątku wstawić.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Cytat

Mi zaś fioletowe, albo czerń z czerwienią. Zresztą teraz wygląda wszystko pięknie co jest dobrze wykonane i fachowo.


Aleś jasno i wyraźnie wyraziłaś swoją myśl icon_biggrin.gif
Tak po kolei podoba Ci się fioletowy kolor albo czerń z czerwienią to rozumiem a to ,że teraz jak to wygląda pięknie u Ciebie ? bo wiem tylko że dobrze i fachowo a jaki kolor?
Co do połączenia czerni z czerwienią to nie widzę tego w sypialni. Kto maluje sypialnie na czarno - co to ZP (Zakład Pogrzebowy) ? i czerwień - co to dom publiczny?
W sypialni człowiek powinien się zrelaksować,koloru powinny być takie ,że się wyrażę "lekkie" i ciepłe, aby oko ludzkie patrząc odczuwało ulgę.
Link do komentarza
Cytat

W sypialni akurat to chyba z zasady niewiele widać , bo przebywa się niewiele , i raczej nocami icon_biggrin.gif .


No , dla niektórych to główne pomieszczenie w domu czy w mieszkaniu icon_biggrin.gif które jest użytkowane dość intensywnie i namiętnie icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

Co do połączenia czerni z czerwienią to nie widzę tego w sypialni. Kto maluje sypialnie na czarno - co to ZP (Zakład Pogrzebowy) ?



Pozwolę się nie zgodzić icon_wink.gif

Ja mam plan posiadania czarnej sypialni z dużym białym zagłówkiem i białą pościelą. Uwierz mi to ani trochę nie przypomina zakładu pogrzebowego. Te kolory tworzą klimat intymności, bardzo pożądany w sypialniach icon_biggrin.gif





Link do komentarza
Cytat

Pozwolę się nie zgodzić icon_wink.gif

Ja mam plan posiadania czarnej sypialni z dużym białym zagłówkiem i białą pościelą. Uwierz mi to ani trochę nie przypomina zakładu pogrzebowego. Te kolory tworzą klimat intymności, bardzo pożądany w sypialniach icon_biggrin.gif


A masz prawo się nie zgadzać icon_biggrin.gif
Jeden lubi brunetki a drugi blondynki icon_lol.gif czyli o gustach się nie dyskutuje.
Ale Ewa czarne ściany ,biała pościel a podłoga? icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

nie, nie raczej się rozchodzi o to, że mężczyźni widzą tylko żółty, w miejscu gdzie kobieta rozróżni kanarkowy i słomkowy icon_razz.gif


A piasek pustyni, kawowa prażynka, pocałunek gejszy i takie tam wykwintne nazwy to raczej mężczyźni nie wymyślili icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...