Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2013


Recommended Posts

bardzo dobrze jakby było wcześniej icon_biggrin.gif

Cytat

1 osoba icon_mrgreen.gif
piątek albo sobota, bez noclegu icon_rolleyes.gif



może być i piątek i sobota bez noclegu - nic nie stoi na przeszkodzie , blisko masz ...
z tym, że jeśli zdecydujesz się jechać jednak w piątek, to proponuję zabrać jednak piżamkę i szczoteczkę do uzębienia ponieważ istnieje ryzyko, że nie będziesz mógł się z nami rozstać (realne ryzyko, uwierz) icon_mrgreen.gif , a przekimać będzie gdzie na pewno icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

icon_mrgreen.gif icon_smile.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif


No ale ... do rzeczy ... icon_confused.gif
My jedziemy tylko na sobotę. Dwa dorosłe Lwy .. i małe trzy Lwy. Z beznoclegiem.
Razem ... hłe hłe ... pięć Trzylwów .....



A długo myśleliście nad tym scenariuszem udziału we złocie? Bo tak słabo Wam poszło
(jeden dzień bez noclegu - wymyślili)
Link do komentarza
Cytat

A długo myśleliście nad tym scenariuszem udziału we złocie? Bo tak słabo Wam poszło
(jeden dzień bez noclegu - wymyślili)


Idea jest taka, że BARDZO chcemy zabrać progeniturę a jednocześnie nie zbankrutować płacąc za noclegi (sytuację finansową mamy obecnie mocno napiętą o czym będzie okazja na Zlocie pogadać). Była idea nocowania u mojego brata, któren mieszka w Ruścu "za płotem", ale idea padła przed kilkoma minutami z kilku powodów.
Tak tedy ... robiąc dobrze dzieciom, robimy sobie nieco na skos .... ale ... tak se to wymyśliliśmy i bronić będziem, jak Ordon reduty .....
Link do komentarza
Cytat

Idea jest taka, że BARDZO chcemy zabrać progeniturę a jednocześnie nie zbankrutować płacąc za noclegi (sytuację finansową mamy obecnie mocno napiętą o czym będzie okazja na Zlocie pogadać). Była idea nocowania u mojego brata, któren mieszka w Ruścu "za płotem", ale idea padła przed kilkoma minutami z kilku powodów.



mu zeżarłeś wszystkie bombonierki po komunii - i myślałeś że to tak bez konsekwencji i się nigdy nie zemści....
No i teraz już wiesz, że złe powraca ze zdwojoną siłą.
Choćby po latach icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

może być i piątek i sobota bez noclegu - nic nie stoi na przeszkodzie , blisko masz ...
z tym, że jeśli zdecydujesz się jechać jednak w piątek, to proponuję zabrać jednak piżamkę i szczoteczkę do uzębienia ponieważ istnieje ryzyko, że nie będziesz mógł się z nami rozstać (realne ryzyko, uwierz) icon_mrgreen.gif , a przekimać będzie gdzie na pewno icon_biggrin.gif


icon_biggrin.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Nie marudzić. Akceptować.



nie zgadzam się ... nie mieści się to w moim światopoglądzie, że Was nie będzie od piątku i jeszcze sobota bezczelnie bez noclegu icon_confused.gif ... skandal , kurrrrrde - weźże coś wyczaruj , Tomasz , przeca macie zmysł organizacyjno-logistyczny , wszak chałupę wybudowaliście ... ... plisssssss zalamka.jpg


Cytat

icon_biggrin.gif icon_mrgreen.gif



icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

namiocik/biwak



ja też nie wiem czy nie wyląduję na jakiej karimacie na zewnątrz , bo co prawda mi Pani Tereska nocleg zarezerwowała, ale nie dopowiedziała z kim będę w pokoju ... profilaktycznie jednak wezmę materac , ponieważ jeśli trafi mi się Bara z Ośką to mnie wykopią z tą moją suszarką , a jeśli trafi mi się Retro to sama dobrowolnie poddam się oddaleniu się z miejsca chrapania ... icon_wink.gif icon_rolleyes.gif
Link do komentarza
Cytat

ja też, po harcersku, wezmę śpiwór, ważne aby"węzeł" był dostępny, reszta to pikuś icon_wink.gif



a wiesz , ze to jest myśl? tak sobie przypomnieć takie stare czasy biwakowe - ognicho , gitarra , namioty , karimaty tudzież "foczki" , ludziska w ścisku- każdy do każdego przytulony , byle ciepło.... kurrrrcze, to byłby klimat ....
może warto rozważyć? icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

ja też nie wiem czy nie wyląduję na jakiej karimacie na zewnątrz , bo co prawda mi Pani Tereska nocleg zarezerwowała, ale nie dopowiedziała z kim będę w pokoju ... profilaktycznie jednak wezmę materac , ponieważ jeśli trafi mi się Bara z Ośką to mnie wykopią z tą moją suszarką , a jeśli trafi mi się Retro to sama dobrowolnie poddam się oddaleniu się z miejsca chrapania ... icon_wink.gif icon_rolleyes.gif


Słusznie! :takaemotka:
Ale jeszcze Elcia Ci pozostaje - łona tyż spania nie ma icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

tym bardziej, że ze mną jedziesz :\ icon_razz.gif


:flying:


Cytat

Nie marudzić. Akceptować.


bardzo trudno zaakceptować... śpiewu będzie brak, i fajnych zdjęć też...


Cytat

Ale jeszcze Elcia Ci pozostaje - łona tyż spania nie ma icon_biggrin.gif


jak nie ma? już dobry miesiąc temu rezerwowałam u pani Tereski - nie przeszłam selekcji? icon_eek.gif

jeśli tak, to faktycznie, zostaje mi tylko:
Cytat

namiocik/biwak


np. taki icon_biggrin.gif



Cytat

Ale łono ma icon_cool.gif icon_mrgreen.gif


nie ma człowieka jeden dzień i już mu własne prywatne łono obrabiają :scratching: icon_lol.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...