Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2013


Recommended Posts


Cytat

już zapisuję ...




bo tak sie kuźwa zagląda .... ciężko poświęcić kilka minut dziennie i zajrzeć co słychać , hę? icon_razz.gif icon_wink.gif




hm... właśnie zaglądam.... ale raz na miesiąc, limit na dwa wyczerpałem icon_wink.gif wracam wieczorem z roboty do neta zaglądam ale brakuje czasu i sił na BD icon_confused.gif zapominam że tu jest fajniej icon_wink.gif
Link do komentarza
Tak sobie zajrzałam zmobilizować osoby czytające i jeszcze się wahające , a dotąd na zlotach nie będące icon_biggrin.gif

Otóż to poniższe :



na zlotach BD nie ma miejsca - wszyscy są niegroźni , inteligentni, urodziwi , interesujący i wspaniali.
Czas spędzony z tymi wszystkimi ludźmi z Forum i Redakcji to czas totalnego luzu , śmiechu i relaksu. Czas rozmów o wszystkim i o niczym. Zawsze są wspaniałe atrakcje zapewnione przez Organizatorów - każdy Zlot jest niepowtarzalny i wyjątkowy.
Jest jeden szczególik o którym muszę wspomnieć : spotkania forumowiczów na zlotach "w realu" grożą wspaniałymi wieloletnimi znajomościami i przyjaźniami icon_biggrin.gif (wiem co mówię icon_wink.gif ).

Więc nakłaniam (na razie po dobroci icon_twisted.gif ) - do wzięcia udziału w Zlocie . To już któryś z kolei - zawsze są stałe osoby i nowe - i wszyscy się z sobą wspaniale dogadują. Nie ma opcji , żeby ktoś czuł się niekomfortowo w tym towarzystwie icon_wink.gif .

Jeśli ktoś chce zgłosić akces i nie chce figurować na liście obecności - może pisać na priv do mnie lub do Redakcji icon_wink.gif .

Kochani - zostało 43 dni (jeśli dobrze policzyłam, bo zawsze mam z tym problem icon_redface.gif icon_lol.gif ) - to już niedługo icon_biggrin.gif .
Zachęcam bardzo do wzięcia udziału !!! icon_biggrin.gif
Link do komentarza
informacja na poczcie mojej z przed 3 tygodni

"WITAM
Informuję, że planujemy spotkanie klasowe 30 lat po maturze
08 czerwca 2013r w internacie naszej szkoły.
Datę można więc wziąć pod uwagę przy planowanym urlopie, ponieważ nie ulegnie zmianie.
Będzie również klasa A.
Szczegóły podamy w późniejszym czasie.

Pozdrawiam serdecznie
Ela "


i się delikatnie posrało.... Edytowano przez bobiczek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

informacja na poczcie mojej z przed 3 tygodni

"WITAM
Informuję, że planujemy spotkanie klasowe 30 lat po maturze
08 czerwca 2013r w internacie naszej szkoły.
Datę można więc wziąć pod uwagę przy planowanym urlopie, ponieważ nie ulegnie zmianie.
Będzie również klasa A.
Szczegóły podamy w późniejszym czasie.

Pozdrawiam serdecznie
Ela "


i się delikatnie posrało....



Gdzie zastanę tą Elę i co mam jej zrobić żeby zmieniła datę?! icon_evil.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

informacja na poczcie mojej z przed 3 tygodni

"WITAM
Informuję, że planujemy spotkanie klasowe 30 lat po maturze
08 czerwca 2013r w internacie naszej szkoły.
Datę można więc wziąć pod uwagę przy planowanym urlopie, ponieważ nie ulegnie zmianie.
Będzie również klasa A.
Szczegóły podamy w późniejszym czasie.

Pozdrawiam serdecznie
Ela "


i się delikatnie posrało....




Ha Ha Ha prezes aleś dał plamę. Kilka dni temu rozmawialiśmy i mówiłeś, że na 100% będziesz
Link do komentarza
Gość mhtyl
Mi się nawet tu zaglądać nie chce .................... ze złości i z z zazdrości.
Ze złości ,że też nie będę na zlocie a z zazdrości,że inni będą icon_razz.gif
Link do komentarza
Cytat

informacja na poczcie mojej z przed 3 tygodni

"WITAM
Informuję, że planujemy spotkanie klasowe 30 lat po maturze
08 czerwca 2013r w internacie naszej szkoły.
Datę można więc wziąć pod uwagę przy planowanym urlopie, ponieważ nie ulegnie zmianie.
Będzie również klasa A.
Szczegóły podamy w późniejszym czasie.

Pozdrawiam serdecznie
Ela "


i się delikatnie posrało....




Czy Pani Ela nie złamała czasem nogi? I czy to spotkanie jakimś cudem nie zostało odwołane? Prezes jak się sprawy mają?

Jedziesz czy nie? Bo Beata po tych zyczeniach urodzinowych ciągle mi truje czy jedziesz czy nie. Jakas taka pobudzona jest. Coś ty jej tam nagadał? icon_smile.gif

Konkrety Prezes Edytowano przez coolibeer (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

HAA ! ! icon_mrgreen.gif ...ino mi tu niy godać , że mie te kufle przekonały icon_lol.gif icon_lol.gif ...od piątku my czszy osoby


Jo , kosiarka i Klaudia icon_cool.gif zez noclegamy rzecz jasna icon_mrgreen.gif



piknie icon_biggrin.gif

po nocleg sobie Grześ dzwoniłeś do Pani Tereski? Teraz tak jest , że trza samemu rezerwować ...
tu szczegóły :
https://forum.budujemydom.pl/NOCLEGI-t21236.html
Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...