Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2013


Recommended Posts

Cytat

Tak się już kolejny raz zastanawiam...fatum jakie czy cóś...?
Śta se inszego terminu wymyślić nie mogli, hę?
Zaś nie pojadę :wallbash: :bandit:
Tyle, że teraz to już od początku wiedziałam i się nie odzywałam...ale tak mnie skręca na samą myśl, że znów nici z mojego Was poznania...chyba całą szpulę już nawinęłam icon_rolleyes.gif


Aszesz .... Ty to tak celowo ... nie? icon_evil.gif
Tak już od 2009 nas wodzisz ..... za ... nosy ....
No nie wiem jak inni, ale ja ... się obrażam ..... pfy ...
Link do komentarza
Cytat

Tak się już kolejny raz zastanawiam...fatum jakie czy cóś...?
Śta se inszego terminu wymyślić nie mogli, hę?
Zaś nie pojadę :wallbash: :bandit:
Tyle, że teraz to już od początku wiedziałam i się nie odzywałam...ale tak mnie skręca na samą myśl, że znów nici z mojego Was poznania...chyba całą szpulę już nawinęłam icon_rolleyes.gif


no znowu? i nic nie da rady zrobić? icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif postaraj się, ptaku...

Cytat

Uwaga! sensacja, rewelacja!
Damsko męska akrobacja!
Moja Ciemiężycielka zgłasza akces na zlot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od piątku.
Proszę ją wpisać na listę...


ale numer icon_biggrin.gif super icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Właśnie sobie obejrzałem zdjęcia z 2009, z pierwszego zlotu na jakim byłem ... i mi wyszły dwa wnioski .... po pierwsze -depi (ogólnie rozumiany ... ale się na tych zdjęciach na pierwszy plan wysuwa), po drugie - Pirata pilnować!



W kwestii "Retrofoodowa połowica" - Stanisława znamy ... jego ambrozję również .... nie tak dawno dane było poznać jego rancho .... teraz żona ...
Zostanie już tylko SZWAGIER ....


Bać się? Edytowano przez Trzylwy (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Numer to będzie jak się spotkacie obydwie...


nie mogę się doczekać, naprawdę icon_biggrin.gif


Cytat

Elutka biorę na siebie.... .... że tak powiem icon_rolleyes.gif


a słowo droższe pieniędzy... ninja.gif
/już ja to widzę, oczyma wyobraźni... icon_lol.gif /


Cytat

W kwestii "Retrofoodowa połowica" - Stanisława znamy ... jego ambrozję również .... nie tak dawno dane było poznać jego rancho .... teraz żona ...
Zostanie już tylko SZWAGIER ....


Bać się?


chyba dużo zależy od literackich upodobań wyżej wymienionego... icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

O łotry!!!
Żaden nie pamiętał o mnie?
Mocy Wam nie starczyło?
An-bud mnie dopiero w kostkę kopnął...
Bezemnie?! Niedoczekanie wasze!
WPISAĆ MNIE!
Na całość! Od piątku!
Sami się umartwiać nie będziecie!
An-bud! Będziesz?

Adam M.



Adasiu - ja wiedziałam, że tu trafisz - jeśli byś nie trafił, na pewno bym zainterweniowała w porę jak zwykle icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Już zapisuję icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Starszy Sęp mnie pyta jak jest na zlotach...
Brać ze sobą?
Pełnoletni, babę se znalazł i wie o pszczółkach, motylkach i wynalazku Jagiełły - 1410 - 1kg cukru, 4 litry wody, 10 dkg drożdży...
Patrzeć się na niego da...poczucie humoru ma po tacie...
Co myślisz?

Adam M.


bierz
opinię wydamy wspólnie wszyscy - i ewentualnie zastrzeżemy patent icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Starszy Sęp mnie pyta jak jest na zlotach...
Brać ze sobą?
Pełnoletni, babę se znalazł i wie o pszczółkach, motylkach i wynalazku Jagiełły - 1410 - 1kg cukru, 4 litry wody, 10 dkg drożdży...
Patrzeć się na niego da...poczucie humoru ma po tacie...
Co myślisz?

Adam M.


Crazy Horse znaczy się Szalony Koń (no! Ustawa o j. polskim ;)) bardzo chętnie poznać Starszego Sępa! Niech Starszy Sęp weźmie również swoją squaw.

A swoją drogą... tipi wystarczy dla wszystkich chętnych?
Link do komentarza
Ciepło będzie...
Z doświadczenia wiem, ze pod wiatą do rana dyskusje idą...
Zwłoki zamęczonych dyskusją przy wstającym Słoneczku da się w okolicznej zieleni poukładać i nie zmarzną...
Howgh!
Pni Tereska przyjaźnie dotąd na nasze zwłoki patrzy...
Policja straż pożarna i pogotowie tylko sporadycznie na nasze spędy zagląda - więc spoko!

Adam M.
Link do komentarza
Cytat

Aszesz .... Ty to tak celowo ... nie? icon_evil.gif
Tak już od 2009 nas wodzisz ..... za ... nosy ....
No nie wiem jak inni, ale ja ... się obrażam ..... pfy ...


Cytat

też to tak odbieram....


Ale to na prawdę nie moja wina, to ta siła wyższa jest!!!

Cytat

chopcy już nie straszcie, bo się Ądziu zlęknie i przedwcześnie do ciepłych krajów wyfrunie.


Lekać, to ja się lękam jednego...że nie dożyję zlotu, na który dojadę icon_confused.gif

Cytat

Ądź nie jest dziki, tylko "hodowlany". Na zimę pozostaje w "szopkach".

W mojej gminie jest nawet w budżecie zapis "zimowanie łabędzi". icon_biggrin.gif


Fajna gmina icon_biggrin.gif

Cytat

no znowu? i nic nie da rady zrobić? icon_neutral.gif icon_rolleyes.gif postaraj się, ptaku...


Eluś, normalnie NIE DA RADY :-(
chyba, że ktoś komunię Synusia przeniesie na inszy termin
W lutym onkologia, teraz komunia, wcześniej jeszcze coś inkszego...japierdziu!!! Toż to urok jaki ktoś na mnie rzucił, żebym nie jechała?

Przyznać się, kto mnie tak załatwił, ze zawsze takie cóś nieprzewidziane się przyczłapie, że nawet jakbym, wzorem Ośki, partyzantkę chciała popełnić w ostatniej chwili, to i tak się nie da?
Link do komentarza
Cytat

Starszy Sęp mnie pyta jak jest na zlotach...
Brać ze sobą?
Pełnoletni, babę se znalazł i wie o pszczółkach, motylkach i wynalazku Jagiełły - 1410 - 1kg cukru, 4 litry wody, 10 dkg drożdży...
Patrzeć się na niego da...poczucie humoru ma po tacie...
Co myślisz?

Adam M.



Ja myślę , że spokojnie możesz Go targać z sobą ... tylko napisz jak już będziesz pewien i czy z osoba towarzyszącą czy bez icon_smile.gif


Cytat

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Mnie też proszę o wpisanie a będę na 100% wiedział za 2tyg (teraz wiem na 90%) icon_evil.gif



wpisuję ... wierzę w Ciebie , Królik icon_biggrin.gif


Cytat

A swoją drogą... tipi wystarczy dla wszystkich chętnych?



Mam nadzieję blink.gif - jeśli nie to będziemy w pokojach na podłogach materace rozkładać icon_redface.gif


Cytat

Ciepło będzie...
Z doświadczenia wiem, ze pod wiatą do rana dyskusje idą...
Zwłoki zamęczonych dyskusją przy wstającym Słoneczku da się w okolicznej zieleni poukładać i nie zmarzną...
Howgh!
Pni Tereska przyjaźnie dotąd na nasze zwłoki patrzy...
Policja straż pożarna i pogotowie tylko sporadycznie na nasze spędy zagląda - więc spoko!

Adam M.



A i owszem icon_mrgreen.gif


Cytat

Przyznać się, kto mnie tak załatwił, ze zawsze takie cóś nieprzewidziane się przyczłapie, że nawet jakbym, wzorem Ośki, partyzantkę chciała popełnić w ostatniej chwili, to i tak się nie da?



Ty sie zastanów czyś sie jakiejś czarownicy nie naraziła i jakiego uroku nie rzuciła icon_lol.gif - za każdym razem jak zlot , to faktycznie coś u Ciebie wypada ... kurcze, szkoda - fajnie byłoby sie spotkać icon_wink.gif Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Ty sie zastanów czyś sie jakiejś czarownicy nie naraziła i jakiego uroku nie rzuciła icon_lol.gif - za każdym razem jak zlot , to faktycznie coś u Ciebie wypada ... kurcze, szkoda - fajnie byłoby sie spotkać icon_wink.gif


Mnie to mówisz?
A z tą czarownicą, szamanką, szeptuchą /do wyboru/ to sie już rozglądam, co by czary odczyniła.

Cytat

A kto to widział komunie w czerwcu wyprawiać. Toż to zawsze w maju się odbywało, o!


A no widzisz, my jako ostatni w ...dekanacie? ową przyjemność odbywamy...a zaczynają się już w Wielki Czwartek.

Cytat

Podejrzewam, iż ksiądz nie przyjmie zażalenia icon_lol.gif


:hahaha2:
Taaa...a spowiedź próbną Synuś ma w dniu swojej wycieczki szkolnej, bo do całkiem innej szkoły chodzi niż dzieci od nas z wioski icon_evil.gif

Cytat

...a zresztą za rok też komunia... za rok cały... icon_mrgreen.gif


A doopa! Za rok u nas nie ma komunii, bo przesunięta na za 2 lata, ze względu na 6-latki, co to je urzędasy chcieli do szkoły wysłać. Urząd odwołał, a kościół nie icon_evil.gif
Link do komentarza
Cytat

O łotry!!!
Żaden nie pamiętał o mnie?
Mocy Wam nie starczyło?
An-bud mnie dopiero w kostkę kopnął...
Bezemnie?! Niedoczekanie wasze!
WPISAĆ MNIE!
Na całość! Od piątku!
Sami się umartwiać nie będziecie!
An-bud! Będziesz?

Adam M.



..... to też mnie jako.... starszego na forum icon_wink.gif proszę dopisać.... od piątku nocleg mi zwisa... dam sobie radę jak miejsc braknie icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Już wiedzą, Struś oświecił.
Proszę wpisać co następuje: Piczmanka, Piczman i mała Nina od piątku...



już zapisuję ...


Cytat

..... to też mnie jako.... starszego na forum icon_wink.gif proszę dopisać.... od piątku nocleg mi zwisa... dam sobie radę jak miejsc braknie icon_biggrin.gif



bo tak sie kuźwa zagląda .... ciężko poświęcić kilka minut dziennie i zajrzeć co słychać , hę? icon_razz.gif icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...