Skocz do zawartości

Lista obecności na Zlocie Forumowiczów 2013


Recommended Posts

Smoczyco... możesz mnie oświecić? Co? Gdzie? I za ile? Jeśli chodzi o miejsce - Rusiec i Nadarzyn i okolice jest mi dobrze znany... z przerwami pracowałem tam prawie rok! (pięć budów w okolicy!) No i wtedy na "konkurencyjnym" zlocie w Urzucie byłem icon_wink.gif
Może Coulingnon przyjedzie? Ma przysłowiowy strzał z łuku, rzut dzidą i dwa rzuty kamieniem ;)

Cytat

Ty mi tu nie p..
tylko wbijaj icon_biggrin.gif


Widzę że Pirat nic nie stracił na "wyrazistości" wypowiedzi!!! Trochę mi tego brakowało!
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Smoczyco... możesz mnie oświecić? Co? Gdzie? I za ile? Jeśli chodzi o miejsce - Rusiec i Nadarzyn i okolice jest mi dobrze znany... z przerwami pracowałem tam prawie rok! (pięć budów w okolicy!) No i wtedy na "konkurencyjnym" zlocie w Urzucie byłem icon_wink.gif
Może Coulingnon przyjedzie? Ma przysłowiowy strzał z łuku, rzut dzidą i dwa rzuty kamieniem ;)


Widzę że Pirat nic nie stracił na "wyrazistości" wypowiedzi!!! Trochę mi tego brakowało!
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Marcina zaproszę telefonicznie masz załatwione icon_wink.gif
Link do komentarza
Cytat

Smoczyco... możesz mnie oświecić? Co? Gdzie? I za ile? Jeśli chodzi o miejsce - Rusiec i Nadarzyn i okolice jest mi dobrze znany... z przerwami pracowałem tam prawie rok! (pięć budów w okolicy!) No i wtedy na "konkurencyjnym" zlocie w Urzucie byłem icon_wink.gif
Może Coulingnon przyjedzie? Ma przysłowiowy strzał z łuku, rzut dzidą i dwa rzuty kamieniem ;)



Romuś (dobrze pamiętam? icon_wink.gif ) - więc tak - impreza organizowana przez Redakcję w Ruścu w gospodarstwie agroturystycznym Pani Osińskiej Tereski w sobotnie popołudnie, wieczór jak i noc (można zjeżdżać od rana - my tam już będziemy, zasiąść spokojnie przy piwku i delektować się super towarzystwem) - jak zwykle imprezka obfitująca w atrakcje , jak zwykle super , i jak zwykle mnóstwo pozytywnie zakręconych ludzi (część przecież znasz icon_biggrin.gif ) oraz jeszcze bardziej pozytywnie zakręconych ludzi z Redakcji - wiemy co piszemy , bo to nie po raz pierwszy taki zlot jest organizowany icon_wink.gif . I za to się nie płaci.
A opcja dwa to taka, że można (jak cały aktyw) zjechać w piątek i zostać do niedzieli i płaci się tylko za noclegi . Kwoty niestety jeszcze nie znam za nocleg (ostatnio było chyba 50zł ze śniadankiem) , ale jak tylko uzgodnimy - zaraz dam znać jaki to koszt icon_smile.gif
Couligona bardzo chętnie ujrzę z rodzinką - był chyba nawet na zlocie dwa lata temu - jak masz możliwość - daj Mu znać , bywa czasem tutaj na forum, ale nie wiem czy priv tu odbiera i nie mam jak Go "capnąć" icon_biggrin.gif .




Cytat

Marcina zaproszę telefonicznie masz załatwione icon_wink.gif



oooo, i problem z głowy icon_biggrin.gif
miałam gdzieś też numer, ale nie wiem czy aktualny icon_smile.gif


Cytat

A swoją drogą... Smoczyco czym żeś se zasłużyła na taki przydomek - Zołza i to jeszcze z Naczelnych!



A , poznali się na mnie - respekt trza budzić jakiś przynajmniej na forum , bo przy pierwszym spotkaniu pryska niestety i potem już nikt się mnie nie boi icon_wink.gif icon_lol.gif
Link do komentarza
Tak, Romuś... dobrze pamiętasz icon_lol.gif No i poznaliśmy się w Urzucie... już dawno powiedziałem że lubię Smoki icon_biggrin.gif
Zapisz mnie na full opcję... a jak miejsca do spania dla mnie nie wystarczy to w Nadarzynie mam ładnych parę łóżek! ...jedno miejsce - takie trochę PRL-em leci ale nie jestem zbytnio wymagający a drugie miejsce to full wypas.

A do Coulingnona tez mam nr. tel. (ostatnio zmienił!) ...dawno Go nie widziałem. Bardzo miło wspominam pracę u niego... ech więcej takich Inwestorów - ale teraz też nie narzekam!!! Dobrze trafiłem!!!

edit: ...wróbelki coś ćwierkały że szykuje się jakaś większa impreza! ....ale ja nic nie wiem icon_lol.gif cicho sza.... tongue.gif Edytowano przez Rom-Kon (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Tak, Romuś... dobrze pamiętasz icon_lol.gif No i poznaliśmy się w Urzucie... już dawno powiedziałem że lubię Smoki icon_biggrin.gif
Zapisz mnie na full opcję... a jak miejsca do spania dla mnie nie wystarczy to w Nadarzynie mam ładnych parę łóżek! ...jedno miejsce - takie trochę PRL-em leci ale nie jestem zbytnio wymagający a drugie miejsce to full wypas.

A do Coulingnona tez mam nr. tel. (ostatnio zmienił!) ...dawno Go nie widziałem. Bardzo miło wspominam pracę u niego... ech więcej takich Inwestorów - ale teraz też nie narzekam!!! Dobrze trafiłem!!!


a pwno ze tak i z 1 i z 2 i z 3 icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Boi, boi - jak jasna cholera. icon_cool.gif



icon_razz.gif icon_biggrin.gif


Cytat

Tak, Romuś... dobrze pamiętasz icon_lol.gif No i poznaliśmy się w Urzucie... już dawno powiedziałem że lubię Smoki icon_biggrin.gif



pamiętam, pamiętam icon_biggrin.gif

Cytat

Zapisz mnie na full opcję... a jak miejsca do spania dla mnie nie wystarczy to w Nadarzynie mam ładnych parę łóżek! ...jedno miejsce - takie trochę PRL-em leci ale nie jestem zbytnio wymagający a drugie miejsce to full wypas.



Super - noclegu wystarczy mam nadzieję , już zapisuję icon_biggrin.gif

Cytat

A do Coulingnona tez mam nr. tel. (ostatnio zmienił!) ...dawno Go nie widziałem.



No to dzwoń, bo ja na bank mam nieaktualny sprzed lat icon_wink.gif

Cytat

edit: ...wróbelki coś ćwierkały że szykuje się jakaś większa impreza! ....ale ja nic nie wiem icon_lol.gif cicho sza.... tongue.gif



czy ja o czymś nie wiem ? icon_rolleyes.gif :scratching:

Cytat

nie mam wyścia

jeden Tinek plus pięć noclegów - zapisać.... proszę



Super , Tinuś - już zapisuję ... a te pięć noclegów - to hm , ze tak niedelikatnie zapytam ... panienki jakoweś zabierasz? icon_biggrin.gif


KOCHANI - jeśli kogoś ominęłam skuli ślepoty wynikającej z podeszłego wieku tudzież sklerozy galopującej - proszę głośno i wyraźnie się upominać o wpisanie na listę obecności icon_biggrin.gif .
Najlepiej - od razu z ilością osób towarzyszących lub bez i noclegów lub bez . Jeśli ktoś mi nie napisze wyraźnie:"zapisać na listę od-do" , to ja nie zapisuję bo nie chcę zostać posądzona o nachalność i namolność icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

icon_razz.gif icon_biggrin.gif


Super , Tinuś - już zapisuję ... a te pięć noclegów - to hm , ze tak niedelikatnie zapytam ... panienki jakoweś zabierasz? icon_biggrin.gif



nie, tym razem przyjadę bez panienek,
ale tak sobie pomyślałem, że jakbym się uchlał na przykład i poszedł spać, a potem znów się obudził i dalej biesiadować zaczął to już jakby dwa noclegi są, nie wiem jak to liczą to wolę na zaś zamówić
Link do komentarza
Cytat

nie, tym razem przyjadę bez panienek,
ale tak sobie pomyślałem, że jakbym się uchlał na przykład i poszedł spać, a potem znów się obudził i dalej biesiadować zaczął to już jakby dwa noclegi są, nie wiem jak to liczą to wolę na zaś zamówić



aaaa... nieeee , nie ma obawy Tinuś - tylko trza zapamiętać numer pokoju , ale myślę że jak zabłądzisz, to i tak nic Ci nie grozi icon_lol.gif
Link do komentarza
Cytat

kurczaki, Wy tu znajomości od lat widzę macie i znowu ja będę świerzaczek (jak robicie chrzest kota, to ja nie jade icon_razz.gif). no i w sumie z zapytaniem przypełzłam: dużo szarańczy, znaczy się kochanych, naszych dzieciaczków będzie, bo się zastanawiam czy brać moją szatanicę, czy ją babci podrzucić icon_rolleyes.gif



Każdy to przechodził więc nie pękaj.
Link do komentarza
Cytat

kurczaki, Wy tu znajomości od lat widzę macie i znowu ja będę świerzaczek (jak robicie chrzest kota, to ja nie jade icon_razz.gif). no i w sumie z zapytaniem przypełzłam: dużo szarańczy, znaczy się kochanych, naszych dzieciaczków będzie, bo się zastanawiam czy brać moją szatanicę, czy ją babci podrzucić icon_rolleyes.gif



Jeszcze na pewno się pozapisuje sporo chętnych - na razie sam "aktyw wieloletni" się zapisał - bo Ci co byli już to wiedzą, że na to się czeka cały rok i grzech byłoby odpuścić. Zawsze jest wspaniale icon_smile.gif
Nie ma się co i czym stresować icon_biggrin.gif
A zabieranie dzieciaczków to zależy tylko do Ciebie - niektórzy jadą rodzinnie icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

aaaa... nieeee , nie ma obawy Tinuś - tylko trza zapamiętać numer pokoju , ale myślę że jak zabłądzisz, to i tak nic Ci nie grozi icon_lol.gif


Taaa.... Peewnie!!
I zaś byde latać po deszczu - tfu, tfu, tfu i go szukać?!? Ooooo nieee!!!

PS. A on w tem czasie bezczelnie w aucie dżymał będzie icon_lol.gif

No to pisz, Różowa!
A co mi tam - ode piontka poproszę.
Ino jeszcze dojazd załatwić se muszę... Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Tylko nie z Tinkiem, cholerra! icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


wiesz, że jestem zazdrosny...


dogadamy się... icon_wink.gif


Cytat

Taaa.... Peewnie!!
I zaś byde latać po deszczu - tfu, tfu, tfu i go szukać?!? Ooooo nieee!!!

PS. A on w tem czasie bezczelnie w aucie dżymał będzie icon_lol.gif

No to pisz, Różowa!
A co mi tam - ode piontka poproszę.
Ino jeszcze dojazd załatwić se muszę...


kto latał, to latał ninja.gif

no właśnie, dojazd... jakaś łaskawa dusza się znajdzie? icon_smile.gif
Link do komentarza
Strach się odezwać...
Lawina paszła!!!! icon_biggrin.gif

Cytat

Noszszsz karwa... przeca Cie muszem pilnować... to i mię niech pisze... icon_smile.gif



Nooooo... i git!!!
To my poprosimy o ten sam pokój co dwa lata temu, no nie, Sisterowa? Akuratny beł - Twój okrzyk bojowy s rana usłyszon był osobom poczebujoncym i zadziałał bezbłędnie :takaemotka: Edytowano przez Baru (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Teraz Neferka nie jedzie, to loozik... icon_cool.gif
Ale kto wie... Jak Ci się jakieś ptaszysko trafi, albo i rogate jakieś... Strach się bać!! icon_lol.gif


Ja pierdooole icon_eek.gif nigdy nie zaznawał Marek ale tearz to ja juz rozumiem tą wyrazistośc jego oczu tak juz mu po prostu zostało i wiem po czym icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Chyba bym się poszczał. Ja się jej boję już chyba z dziesięć lat...


Stasiek ja pierdoooooole 2 raz TY ???????????? no nie ona jest jak Antarktyda wszyscy wiedza jaka jest ale nikt ie chce tam dotrzeć icon_mrgreen.gif icon_mrgreen.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...