Skocz do zawartości

LetKA 2013 - sprawy organizacyjne, atrakcje, ciekawe informacje


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów icon_smile.gif

W imieniu Redakcji Forum Budujemy Dom serdecznie zapraszam na spotkanie forumowiczów i przyjaciół Budujemy Dom, które odbędzie się 8 czerwca o godz. 14.00 w miejscowości Rusiec pod Warszawą (lokalizacja, plan dojazdu http://www.agroturystykanadarzyn.pl/ ).

Miło nam będzie spotkać się w realu, by w luźnej piknikowej atmosferze poznać się bliżej. Na terenie gospodarstwa agroturystycznego spędzimy razem sobotnie popołudnie i wieczór na powietrzu przy muzyce, karaoke i pysznym jedzeniu.

Czekają na Państwa liczne atrakcje, niespodzianki i konkursy. Będzie okazja sprawdzić swoje umiejętności na prawdziwym motocyklu przerobionym na symulator, wyposażonym w sprzęgło, hamulec, gaz, skrzynie biegów a nawet klakson.

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg



Dzieci będą mogły poskakać na trampolinie, pograć w piłkę i zjeżdżać ze specjalnie przygotowanej platformy. Mamy też pakiet sympatycznych prezentów dla każdego uczestnika.

Zapraszam indywidualnie lub z rodziną. Piknik rozpocznie się o godzinie 14.00. Nie będzie żadnej części oficjalnej. Do późnego wieczora pełny piknikowy luz i doskonała zabawa.

Nie ma żadnych opłat, poza ewentualnym noclegiem w gospodarstwie agroturystycznym lub w pobliskim hotelu George.

Jedynym warunkiem uczestnictwa na Zlocie ForumBudujemyDom.pl jest wpisanie się na listę
https://forum.budujemydom.pl/Lista-obecnosc...013-t21004.html , która pozwoli nam na sprawniejszą organizację wydarzenia.

Chętnie odpowiem na wszelkie szczegółowe pytania pod telefonem 22 257 84 80 lub mailem marcin@budujemydom.pl

Pozdrawiam,
Marcin Szymanik
Redaktor prowadzący serwis BudujemyDom.pl

P.S A tak bawiliśmy się na ostatnim zlocie forumowiczów:

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

[...] między 8 a 9 czerwca 2013 roku w Ruścu pod Warszawą, redakcja Budujemy Dom organizuje kolejną już Letnią Konferencję Aktywu forum budujemydom.pl ? LETKA 2013.

[...]
Pozdrawiam
Marcin Szymanik


Nie chcę być upierdliwy, ale króciutka ma być ta konferencyjka icon_rolleyes.gif , no chyba że będzie ona w dniach 8 i 9 czerwca...
icon_wink.gif

icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość mhtyl
Cytat

Tak na wszelki wypadek.

Jak jest jakaś społeczna lista do tego wehikułu, to proszę mnie na niej umieścić icon_cool.gif

Ps. Był lot balonem, teraz takie cudo, to aż boję się zapytać co jeszcze ..... (w przyszłości). icon_mrgreen.gif



Ps. Czuję się bardzo ważny i niezwykle dopieszczony icon_cool.gif


Teraz podobno będzie skok z tego balonu z kilku kilometrów icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Tak na wszelki wypadek.

Jak jest jakaś społeczna lista do tego wehikułu, to proszę mnie na niej umieścić icon_cool.gif

Ps. Był lot balonem, teraz takie cudo, to aż boję się zapytać co jeszcze ..... (w przyszłości). icon_mrgreen.gif



Ps. Czuję się bardzo ważny i niezwykle dopieszczony icon_cool.gif



Z ust mi wyjąłeś icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Tak na wszelki wypadek.

Jak jest jakaś społeczna lista do tego wehikułu, to proszę mnie na niej umieścić icon_cool.gif

Ps. Był lot balonem, teraz takie cudo, to aż boję się zapytać co jeszcze ..... (w przyszłości). icon_mrgreen.gif


Ps. Czuję się bardzo ważny i niezwykle dopieszczony icon_cool.gif




Cytat

Z ust mi wyjąłeś icon_smile.gif




ja wiem, że są wśród nas nieliczne egzemplarze żeńskie które również tą atrakcją będą dopieszczone icon_wink.gif icon_biggrin.gif - a może też dla pozostałych kobiet jakaś atrakcja by się przydała , hę? icon_biggrin.gif

Cytat

Nie będzie żadnej części oficjalnej. Do późnego wieczora pełny piknikowy luz i doskonała zabawa.



oooo ... znaczy bezstresowo icon_wink.gif icon_biggrin.gif

jeszcze tylko miesiąc, już niedługo ... super icon_mrgreen.gif
Link do komentarza
Cytat

Witajcie.
Właśnie wysłałem zapytanie do Redakcji, ale powtórzę tutaj: animatorzy dla dzieci będą? Jestem sam z moją dwójką bąbli i mam wielkie obawy, że nie pozwolą mi się zintegrować, w granicach dobrego smaku i rozsądku oczywiście.


Na pewno będzie dużo dzieci i zabaw dla nich. Niebawem zamieszczę informację o dmuchanych zjeżdżalniach i atrakcjach dla dzieci. Teren jest bezpieczny i ogrodzony.

Pozdrawiam
Marcin Szymanik
Link do komentarza
Gość adiqq
ja też tak mam icon_smile.gif

Cytat

Witajcie.
Właśnie wysłałem zapytanie do Redakcji, ale powtórzę tutaj: animatorzy dla dzieci będą? Jestem sam z moją dwójką bąbli i mam wielkie obawy, że nie pozwolą mi się zintegrować, w granicach dobrego smaku i rozsądku oczywiście.



w jakim wieku dzieci?
nasze 2 i 6 - doświadczenia ubiegłych lat pokazują, że dzieci świetnie sobie dają radę icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

ja też tak mam icon_smile.gif



w jakim wieku dzieci?
nasze 2 i 6 - doświadczenia ubiegłych lat pokazują, że dzieci świetnie sobie dają radę icon_biggrin.gif


Moje uciechy mają 2,5 i 5,5 roku. Ale Was będzie 2+2, a ja mogę tylko 1+2. To rodzi wątpliwości, czy będzie czas na przyjemności, czy pozostanie tylko obowiązek, wiem przyjemny, ale jednak obligujący do wstrzemięźliwości i posiadania oczu wokół głowy. A w końcu chciałoby się Was poznać icon_smile.gif Edytowano przez Karlsen (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Kurcza bella trzeba być.

Prezes bobiczek pewnie jak zobaczy taki gadżet to od razu wpisze się na liste icon_smile.gif



jak będzie przynajmniej pół litrowy - to jak najbardziej icon_smile.gif


Cytat

mam kluczowe pytanie odnośnie tego pięknego kufelka - POJEMNOŚĆ? ninja.gif icon_biggrin.gif



patrz - nie doczytałem, a już mnie uprzedzili icon_smile.gif


Cytat

A może zabawa dla dorosłych - Bodypainting icon_cool.gif icon_rolleyes.gif icon_mrgreen.gif



wrzuca się woreczki z farbą jeden drugiemu w gacie?
tak?
icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...