Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: PEKABET Krzysztof Paluszak


Recommended Posts

Gość Paweł Ł.
Urzekl mnie Panstwa konfigurator systemow kominowych. Mozna praktycznie samemu, bez pomocy fachowca, wybrac wlasciwy komin oraz zamowic u Panstwa potrzebne do niego materialy. Ja, jako laik, dzieki temu prawie sam zlozylem cale zamowienie - a to, czego nie wiedzialem - dowiedzialem sie od Panstwa telefonicznie. Obsluga - naprawde bardzo mila i fachowa, nie mialem wrazenia, ze mnie naciagacie na jakies drogie, albo niepotrzebne materialy, a wrecz przeciwnie. Jesli chodzi o montaz - zrobil to fachowiec - montaz przebiegl bez zadnych niespodzianek. Wszystko ok!
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość Norbert
Porownujac ceny materialow (glownie chodzi mi akurat o systemy kominowe) to macie Panstwo naprawde konkurencyjne ceny. Jakies 15-20% taniej niz w markecie w moim miescie, no i wiadomo - oni nie maja az tak szerokiej oferty. Akurat trafilem jeszcze na promocje potrzebnego mi systemu kominowego - oszczedzajac dodatkowo pare procent. Do tego dodajac darmowa wysylke - jestem zachwycony!
Komin stawiala firma - nie zglaszali do mnie jakichkolwiek uwag ani zastrzezen. Dziekuje za udana transakcje, pozdrawiam - Norbert
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość Mariusz
szukam bloczkow fundamentowych wczoraj pojechalem do punktu sprzedazy i Pan mowi mi ze za 3.14 zl sprzeda mi bloczek ale jak bym chcial sie potargowac zebym pojechal na produkcje wiec jade na produkcje i pytam ile za bloczek facet mi mowi ze 3.5 zl :)wiec pytam zdziwiony a przy 50 paletach facet mi mowi ze 3.2 zl usmiechniety wyszedlem....jak dla mnie najdrozej w okoliocy gorzowa pozdrawiam Pana Paluszaka od ktorego bralem materialy na pierwszy dom teraz jednk teraz u tego Pana nie zostawie ani zlotowki
Link do komentarza
Gość Marcin
Witam wszystkich. Mam z tej firmy system kominowy - niestety musiałem zgłosić reklamację jeden element - po kilku dniach weryfikacji, czy wszystko było zrobione zgodnie z warunkami gwarancji - uznali mi gwarancję :) Dla niedowiarków - jeśli robicie wszystko zgodnie z instrukcją montażu i wasz fachowiec bierze to pod uwagę, to reklamację można mieć - jak widać na moim przykładzie :) Na początku było kilka pytań jak to zostało wykonane itd. Bo wiadomo, jeśli fachowiec coś zrobi nie tak, to reklamacji wtedy nie mogą uznać... Mój znajomy tak miał, że miał źle zamontowany cały system, od kominka do 3 pustaka - wtedy firma S.... - nie uznała mu gwarancji no i wiadomo dlaczego - bo ten jego wykonawca spartolił sprawę :) Trzeba robić wszystko wg instrukcji i będzie OK:) pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość KarolinaZ.
Wraz z mężem budujemy dom - staramy się oszczędzać i szukać tanich materiałów - dzięki firmie pekabet znowu zaoszczędziliśmy około 1000 zł :) wykonawca powiedział, że za materiały nie ma sensu przepłacać, bo wszystko jest takie same, z tych samych materiałów i takiej samej jakości - miał rację - jesteśmy zadowoleni z zakupu systemu kominowego. Komin powstał szybko i bez problemów :) Znajomi robili z cegły i dużo drożej ich to wyniosło, bo robocizna jest tutaj ważna, a przy takim prostym kominie to najlepiej systemowy mieć komin :) Polecam każdemu.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość MaciejW-Koszalin
Zakupiliśmy w tej firmie system kominowy - przez internet, bo chyba najtaniej mieli - powiem tak - jestem zadowolony - solidne elementy, wszystko w porządku i do tego niedrogo.
Link do komentarza
Gość DariaPalicka
Budujemy dom - kupujemy wszystko co tanie i dobre. Wybraliśmy komin od tej firmy - zakupiony w maju, już połowa zamontowana - do stropu - wszystko pięknie i ładnie wygląda, proste elementy i łatwe w montażu (tak mówił nasz murarz). Jesteśmy bardzo zadowoleni - cena/jakość - BARDZO DOBRA! Następnym razem też byśmy u nich zamówili na pewno :) Teraz murujemy nad stropem i w górę komin, potem dach i będzie bardzo ładnie :) Polecam każdemu z ręką na sercu.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Gość
Kupowaliśmy w lutym system kominowy tej firmy - montaż przebiegł ok - teraz już mamy za sobą pierwsze palenie w kominku i jest ok! :) Za miesiąc będziemy mieć piec i testujemy drugi komin :) Jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni - obsługa super, cena bardzo dobra, jakość OK. Transport ok - sprawdziliśmy wszystkie elementy przy kurierze :)
Link do komentarza
Gość DominikR.
Muszę przyznać, że bałem się systemu kominowego - mój tata doradzał mi zwykły z cegły - nam zależało na czasie i pieniądzach - bo systemowe robi się szybko i niedrogo :) braliśmy od nich i jestem zadowolony - wszystko OK
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość ODRADZAM!!!!&#33
nie polecam tej firmy bardzo nie miła obsługa czas oczekiwania na kominy ponad dwa tygodnie przy zapewnieniu że będą w od 2 do 4 dni roboczych, trzy krotnie przesuwany termin!!!! oczywiście nie ma co dzwonić odnośnie terminu czy też gwarancji pan jak zbuntowana nastolatka rzuca słuchawką, mogłem zapłacić parę groszy więcej i współpracować z profesjonalistami a nie bandą aroganckich chamskich ludzi którzy traktują Ciebie jak idiotę bo masz czelność upominać się o swoje.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JAKI I ODRADZAM KORZYSTANIE Z JAKICHKOLWIEK USŁUG TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!
Link do komentarza
KUPIŁEM KOMIN porażka pustaki krzywe i garbate do tego popękane ja zgłaszałem że rur jest za mało to pan KIEROWNIK mówi że jak dokupiłem daszek kominowy to rur musi być mniej bo się rozszerzają po czym rzuca słuchawką nie polecam współpracy z tym panem najgorszemu wrogowi
Link do komentarza
Gość Grzegorz z Gdyni
Zamówiłem u nich dwa kominy, i mam nadzieję że uda mi się chociaż złożyc jeden . Popękane pustaki, nie trzymające wymiarów, krzywe i źle za wibrowane.Masakra!Dałem do reklamacji pustaki poczekam na jej wynik,
Link do komentarza
Dziwią mnie poprzednie 3 komentarze... wygląda to jak działanie konkurencji... :) My kupiliśmy i stoi :) Wszystko ładnie wygląda. Krzywe - no może trochę, ale przyjdzie murarz i wyrówna :) Ciekawe czy koledzy poniżej mieli idealne pustaki/cegły... ehhh... To nie wykończeniówka :) Ja jestem zadowolony - stosunek cena/jakość - SUPER!
Link do komentarza
Gość Waldemar
Nie polecam kontaktu z kierownikiem na zakładzie,facet ma wstręt do klientów nie potrafi doradzić a wręcz wygonił mnie z firmy i oświadczył że mi nic nie sprzedadzą, natomiast pracownicy na produkcji potrafili doradzić i wskazać właściwe rozwiązanie. Czytając inne opinie widzę że na temat tego Pana było już kilka negatywnych opinii
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Cytat

wczoraj kurier przywiózł nam od nich system kominowy - stosunek cena/jakość - SUPER! nie warto przepłacać icon_smile.gif są ok


To może byś się tak pochwalił tym super stosunkiem i podał nazwę komina, długość, średnice i jego cenę wraz z cena przesyłki.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
Gość Gość klient
Niestety nie ma metalowego zakończenia komina i wełna w kominie zacieka. Ceramika słaba, a drzwiczki metalowe bardzo słabe. Teraz już wiem skąd ta niska cena.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Wszystko ok. Jak to się mówi, niemiecka jakość po prostu. Polecam wszystkim zainteresowanym, dlatego że firma wykazała się solidnym i szybkim działaniem. Uszkodzony pustak podczas transportu został dosłany już na drugi dzień od zgłoszenia do nich. Nie mogłem w to uwierzyć i powiedziałem, że wystawie im pozytywny komentarz. Tak też robię. Będę też polecał wszystkim, którzy będą budować się u mnie na osiedlu.
Link do komentarza
Gość Gość Aga
Jeżeli chodzi o jakość produktów (komin) to OK, ale jeżeli chodzi o jakość usług to tak nie do końca OK. Wysyłają komin o wadze 700 kg. kurierem bez sprzętu do rozładunku. W moim przypadku towar został wyładowany na ulicy. W razie zamówienia radzę się upewnić, co do rozładunku.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Gość zadowolony klient
Do mnie przyjechał kurier z windą i paleciakiem, co prawda mam wąską bramę ale kierowca poradził sobie. Podjechał pod garaż, windą towar opuścił i razem odstawiliśmy paleciakiem do garażu. Nie było kłopotu. Bardzo sprytny kierowca. Myślę, że to zależy na kogo się trafi, bo przecież różni są ludzie.
Link do komentarza
Gość Piter
do Gość Aga- przecież oni nie mają własnego transportu, ale korzystają ze spedycji i to nie ich wina, że firma transportowa wysyła pojazd nieprzystosowany. Trzeba trochę pomyśleć przy ocenianiu ich... Z innej beczki, system Uniwersal jak najbardziej ok.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Witam, z czystym sercem mogę polecić PEKABET. Kupiłem od nich komin i jestem bardzo zadowolony. Rury ceramiczne niemieckie - super jakość. Obsługa na wysokim poziomie. Chciałem kupić inny komin u nich na stronie, zamówiłem i po 1 godzinie zadzwonili, żeby upewnić się czy wybrałem odpowiedni komin. Okazało się się, że pod mój piec dobrałem nieodpowiedni system. Dzięki nim zaoszczędziłem sobie kłopotów i jestem im za to bardzo wdzięczny. Teraz jestem szczęśliwym użytkownikiem systemu UNIWERSAL.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...