Skocz do zawartości

suszarka do ubrań


Recommended Posts

Witam

to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. icon_smile.gif Poszukuję alternatywy dla tradycyjnej/rozkładanej i rozstawianej w różnych nieporęcznych miejscach suszarki do ubrań. Czy ktoś ma albo widział alternatywę dla tego paskudztwa wszechobecnego w większości domów? Zakup automatycznej suszarki nie wchodzi w grę. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi icon_smile.gif

Link do komentarza
Cytat

oprocz automatycznej, okazjonalnie uzywam pionowej. zajmuje mniej miejsca, wchodzi do kabiny prysznicowej.



dzięki! wygląda całkiem nieźle , nie wiem czy to złudzenie, ale mam wrażenie, że więcej prania się zmieści - ciekawa jestem ile kosztuje taki bajer icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

dzięki! wygląda całkiem nieźle , nie wiem czy to złudzenie, ale mam wrażenie, że więcej prania się zmieści - ciekawa jestem ile kosztuje taki bajer icon_smile.gif



tak, na pionowa wchodzi wiecej prania. nie wiem ile kosztuje taka w Polsce, ale ten model ze zdjecia to raczej suszarkowy mercedes icon_wink.gif ostatnio kupowalam dla mamy pionowa, ale zwykla (niefirmowa) i zaplacilam 180 koron (okolo 90 zl).
Link do komentarza
osobiście uważam, że te suszarki nad wanną są bardzo przydatne szczególnie w zimie, a na kaloryferach wszystko się nie mieści oraz w momencie gdy ktoś nie ma dużego mieszkania i takie bujanie z rozkłądaną suszarką się po pokojach gdy się ma gości jest uciążliwe.... bo przecież nie wszyscy muszą oglądać nasze gatki choć są wyprane :P Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Niedługo będę remontowała łazienkę w domu, do której przeprowadziliśmy się z mężem i zdecydowaliśmy się na zawieszaną nad wanną suszarkę. Po pierwsze jest to rozwiązanie bardzo tanie - suszarka tego typu do wydatek rzędu czterdziestu - pięćdziesięciu złotych. Po drugie - kwestie praktyczne. Jak już pranie się wysuszy to po prostu zdejmujemy je i podciągamy sznurki do góry i gdy odwiedzą nas niespodziewani goście nie musimy martwić się o nieestetycznie wyglądającą, zajmującą czasem pół pokoju suszarkę icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Niedługo będę remontowała łazienkę w domu, do której przeprowadziliśmy się z mężem i zdecydowaliśmy się na zawieszaną nad wanną suszarkę. Po pierwsze jest to rozwiązanie bardzo tanie - suszarka tego typu do wydatek rzędu czterdziestu - pięćdziesięciu złotych. Po drugie - kwestie praktyczne. Jak już pranie się wysuszy to po prostu zdejmujemy je i podciągamy sznurki do góry i gdy odwiedzą nas niespodziewani goście nie musimy martwić się o nieestetycznie wyglądającą, zajmującą czasem pół pokoju suszarkę icon_smile.gif



no właśnie; a jak długo takie pranie się suszy i jak brać kąpiel, gdy ciągle wisi? :scratching:

moja mama ma taką suszarkę, zamontowaną na balkonie icon_smile.gif
Link do komentarza
Lata wisiała u mnie taka nad wanną. Aż się (na szczęście) zbadziewiła.
Od kilku lat mam taka co stoi na balkonie (składana, "drabinkowa"). Zimą, na noc, wjeżdża do pokoju i finito.

Ps. Przy takiej suszarce "podwieszonej", w łazience musi być naprawdę dobra (wydajna) i sprawna wentylacja.
Link do komentarza
solange i widzisz poruszyłaś bardzo ważny problem, jak się kąpać gdy pranie jest jeszcze mokre? Ja nie widzę innego rozwiązania jak tylko ściągać pranie i na nowo rozwieszać po kąpieli. A czy ktoś mi może jeszcze odpowiedzieć na pytanie, jak takie suszenie tuż nad sufitem działa na sam sufit, chodzi mi o ewentualną pleśń i grzyba.
Link do komentarza
Cytat

solange i widzisz poruszyłaś bardzo ważny problem, jak się kąpać gdy pranie jest jeszcze mokre? Ja nie widzę innego rozwiązania jak tylko ściągać pranie i na nowo rozwieszać po kąpieli. A czy ktoś mi może jeszcze odpowiedzieć na pytanie, jak takie suszenie tuż nad sufitem działa na sam sufit, chodzi mi o ewentualną pleśń i grzyba.



ja mam większą część łazienki pomalowaną folia w płynie
u mnie nic się nie dzieje
ale ja mam WM i w ziemie mam nawet w łazience za sucho
ciężko jest zrobić tak aby szyba w łazience zaparowała
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...