Skocz do zawartości

Malowanie pokoi stara farba raufaza


Recommended Posts

Witam !
Mam pokoje pomalowane farbą emulsyjną typu raufaza.Czy przed położeniem nowej warstwy farby muszę starą farbę typu raufaza usunąć całkowicie , czy wystarczy tylko ściany umyć i pomalować na nowo również raufazą.W niektórych miejscach będę musiał usunąć i zaszpachlować pęknięcia.
Link do komentarza
Cytat

Nałożenie nowej warstwy farby strukturalnej zmieni fakturę powierzchni warto więc spróbować na fragmencie ściany jaki będzie efekt.

Do odświeżenia powierzchni wystarczy użyć zwykłej farby do ścian.


Czyli nie ma sensu malowania takiej ściany farbą strukturalną ? Wystarczy nałożyć zwykłą farbę ?
Gorzej że w miejscach,które będę szpachlował i usuwał małe pęknięcia po pomalowaniu zwykłą farbą będą się różnić o miejsc pokrytych farbą strukturalną.
Link do komentarza
Też miałam użyć taką farbę, wcześniej był ciemny brąz na ścianie... Chyba sama farba go nie pokryje... Nie chcę brać fachowca, bo próbuję przyoszczędzić, Panowie pomóżcie kobiecie..icon_smile.gif









Cytat

Czyli nie ma sensu malowania takiej ściany farbą strukturalną ? Wystarczy nałożyć zwykłą farbę ?
Gorzej że w miejscach,które będę szpachlował i usuwał małe pęknięcia po pomalowaniu zwykłą farbą będą się różnić o miejsc pokrytych farbą strukturalną.


Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...