Skocz do zawartości

I taka mi się podoba


Recommended Posts

Cytat

Wszystkie beznadziejnie brązowe , nie kupuj w kolorze który dawno wyszedł z mody i chyba już nie wróci . Mówię o takim ciemnym brązie .




Jak by mi się coś podobało to nawet przez chwile nie zastanowił bym się czy to jest modne czy nie. Mój dom i jego wnętrze ma się podobać mi i rodzinie a nie modzie i jej wyznawcom icon_smile.gif


Link do komentarza
Cytat

Jak by mi się coś podobało to nawet przez chwile nie zastanowił bym się czy to jest modne czy nie. Mój dom i jego wnętrze ma się podobać mi i rodzinie a nie modzie i jej wyznawcom icon_smile.gif


No jasne , można i tak . :scratching:
Ale przy takim podejściu to po co pytać na forum ? . Jak ktoś pyta to chyba po to żeby zasięgnąć opinii innych .
Moja opinia jest raczej z tych :
Cytat

A może jakieś inne sugestie co do wyglądu mebli

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Te brązy czy też wenge , to miniona epoka . Stokrotko trzydziesta piąta , nie idź dalej tą drogą . Ona prowadzi donikąd ,albo na manowce . Dzisiaj się podoba , a za parę miesięcy trudno będzie na to patrzeć . icon_lol.gif
W mojej wiosce zwanej Gliwice to tylko na targu jeszcze sprzedają takie mebelki .
No nie, w tzw. salonach też jeszcze są ale zalegają i nikt ich nie bierze .
A Ty jesteś z wioski czy z miasta ? . Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Te meble będę miała robione na wymiar,
Mi się tylko trudno zdecydować na styl tych mebli, bo rozkład mebelków mi już wykonawca dobrał i jestem zadowolona.

Wiem, że chcę ciemnobrązowe, nie matowe, blat jasny

Dlatego wrzuciłam kilka przykładowych mebli kuchennych,
Ale żaden z nich nie powala mnie na kolana,

Może macie jakieś propozycje, np. własnych mebelków
Link do komentarza
Cytat

Te meble będę miała robione na wymiar,
Mi się tylko trudno zdecydować na styl tych mebli, bo rozkład mebelków mi już wykonawca dobrał i jestem zadowolona.

Wiem, że chcę ciemnobrązowe, nie matowe, blat jasny

Dlatego wrzuciłam kilka przykładowych mebli kuchennych,
Ale żaden z nich nie powala mnie na kolana,

Może macie jakieś propozycje, np. własnych mebelków


Styl - to ktoś już napisał, że to rzecz gustu. Ja np. nie na widzę stylu nowoczesnego, jest dla mnie jakieś takie „sterylne”. Rodzaje frontów masz do wyboru do koloru – wpisz w wuja googla fronty meblowe i wyskoczy Ci pierdylion firm produkujących i przy okazji zobaczysz różne style i możliwości. Kolor mebli popieram aczkolwiek, żadna z tych przykładowych mi się nie widzi.

Link do komentarza
Cytat

Dlatego wrzuciłam kilka przykładowych mebli kuchennych,
Ale żaden z nich nie powala mnie na kolana,




I bardzo dobrze,że tak jest, trudno by było spędzać czas w kuchni na kolanach icon_smile.gif

Za bardzo się nie rozczulaj na tym. Wstawisz a za rok nie będziesz zwracała na nie zbytniej uwagi, patrzeć to można w okno lub telewizor a nie w meble.

Ja jeszcze nie mam mebli ale już wiem, że będą to zwykłe sosnowe, w najprostszym wydaniu, zabejcowane na ciemniejszy kolor.
Link do komentarza
Jest taki program: PRO100 do ściągnięcia demo ze strony producenta. Ograniczenia wersji demo polegają na tym, że nie można zapisać i wydrukować projektu. Zrób sobie w nim swoją kuchnię z takimi frontami jak Ci się widzą i oceń sama. Projekty po wykonaniu z dodanymi źródłami światła wyglądają bardzo realistycznie.
galeria programu Edytowano przez Qubacen (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

Mam...
Tzn gościu mi odręcznie narysował, co gdzie ma być.
A parapet okna ma wchodzić/być jednocześnie blatem kuchennym.

To bo mi wyrysował jest niezbyt precyzyjne, wyznacza tylko jakie szafki mają gdzie być.



trochę mi to amatorką trąci, moim zdaniem źle świadczy o wykonawcy...
ja dostałem np. coś takiego:


efekt końcowy wygląda tak:

Edytowano przez adiqq (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Właśnie coś mniej więcej takiego by mi pasowało, tylko listwa pomiędzy mebelkami a posadzką musi być w kolorze blatu (czyli jasna), bo płytki mam ciemne

A wstępny rozkład mebelków w kuchni ma być mniej więcej taki:

DSC01446.jpg



Dokładniejszy projekt mi zrobi jak się zdecyduję i wybiorę co i jak


Widziałam jego meble i są solidne i ładnie wykonane
Link do komentarza
Cytat

no to "niestety" musisz się zdecydować..wstępnie masz układ określony...przemyśl jeszcze wszystko....nikt tej decyzji nie podejmie za ciebie....




W umowie nie zapomnij ująć z jakiej grubosci płyty bedą zrobione meble,na jakim systemie bedzie domyk oraz szuflady firme i system domykania.To jest ważne,bo mojemu stolarzowi pomylilo sie,ze chcialam blumy i załozyl mi jakieś chinskie,ale na szczescie wszystko powymieniał na takie jakie chciałam.To sa niby drobne szczegóły,ale bardzo wazne i zastanów sie czy koniecznie potrzebne są Ci te półeczki z boku.Ja bym wolała to zabudować szafką.Te półki tylko dodadzą Ci roboty w kuchni,bo one są niby pewnego rodzaju ozdobą,a jeżeli coś sluzy za ozdobe to musi zawsze ładnie wyglądac i byc estetyczne.Bedzie zbierał Ci się tam kurz ,a jak postawisz przedmioty to ciagle bedziesz musiala wyjmowac i czyscic wszystko po kolei. Edytowano przez gośiówa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość adiqq
Cytat

co do wyglądu/koloru - rzecz gustu, każdy robi jak mu się podoba icon_smile.gif

a jeśli chodzi o funkcjonalność to mam taką jedną małą uwagę - warto mieć między zlewem
a kuchenką kawałek blatu /odstęp/...



bardzo celna uwaga icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...