Skocz do zawartości

panele


Recommended Posts

Witam..
mam ogromną prośbę-czy któryś z forumowiczów budując swój domek nie natknął się na kolor paneli, który dodałam w załączniku? Wszędzie podają nazwę Tarkett- White Buzz, ale oglądałam je na żywo i one są białe z takimi szarymi pasami a ja poszukuję identycznych białych, ale z pasami nie szarymi tylko kremowymi (beżowymi) - identyczne jak na zdjęciu poniżej. PROSZĘ O POMOC:-)

DSC01446.jpg

Edytowano przez marti84 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Dębowa podłoga pięknie się prezentuje,jednak należy ją odpowiednio zaimpregnować ponieważ jest także dosyć podatna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia i zarysowania.



Rzecz w tym że te deski warstwowe już są zaimpregnowane i gotowe do ułożenia, nic więcej nie trzeba z nimi robić.
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Bardzo podoba mi się kolor tych paneli. Planuję z mężem w najbliższym czasie wymienić podłogi w całym naszym domu i właśnie rozważamy kupno paneli. Ktoś się może orientuje jakiego rzędu wydatków się spodziewać? Nie ukrywam, że zależy nam na każdej złotówce ;) Z góry dzięki za cenne rady icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Bardzo podoba mi się kolor tych paneli. Planuję z mężem w najbliższym czasie wymienić podłogi w całym naszym domu i właśnie rozważamy kupno paneli. Ktoś się może orientuje jakiego rzędu wydatków się spodziewać? Nie ukrywam, że zależy nam na każdej złotówce ;) Z góry dzięki za cenne rady icon_smile.gif



Wiem, że przy remoncie liczy sie każda złotówka ale na podłodze nie ma co oszczędzać. Jeżeli chodzi o drewno to niedrogim rozwiązaniem jest ułożenie desek warstwowych typu barlinecka. Ceny są różne w zależności od tego jakie drewno ale można znaleźć gotowy do ułożenia dąb za ok. 120zł/m2
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...