Skocz do zawartości

Czy drzwi zamontowane w bramie nie ułatwiają włamywania się do garażu?


Recommended Posts

Gość Michał
chyba nie zdecydowałbym sie na bramę z drzwiami. zresztą zautomatyzowana brama garażowa otwiera się bez problemu więc chyba nie ma potrzeby na dodatkowe drzwi. napęd do garażu. super sprawa. wygoda, bezpieczeństwo . łatwe programowanie.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
też mi sie tak wydaje że dodatkowe drzwi nie są tak bardzo potrzebne. zwłaszcza drzwi bez zabezpieczenia do idealna okazja dla złodzieja. trzeba tylko zainwestować w dobry napęd, taki co nie będzie się co chwilę psuł. ja ostatnio doceniłem D700HS. szybko , gładko otwiera bramę, łatwiutki w programowaniu. cóż więcej chcieć. wygoda i komfort.
Link do komentarza
Treść artykułu powala icon_smile.gif

Jeżeli spędzamy sporo czasu w garażu/warsztacie , to dodatkowe drzwi są bardzo przydatne. Większość warsztatów posiada takie rozwiązanie. W czasie zimy, deszczów nie musimy nastawiać całego wnętrza na niekorzystne warunki atmosferyczne, gdy chcemy wyjść, wnieść/ wynieść małe gabaryty. Edytowano przez Slav. (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
ja mam bramę segmentową bez dodatkowych drzwi. z garażu mam dodatkowe wyjście do domu przez kotłownię, więc nie są mi potrzebne dodatkowe drzwi w bramie żeby coś wynieść na zewnątrz.co do napędu który opisał domiś to faktycznie fajny . ja mam z paskiem kewlarowym. cicho chodzi.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...