Skocz do zawartości

grzałka a łazienkowy grzejnik co


martam

Recommended Posts

witam...
Razem z mężem zastanawiamy się nad zakupem grzałki do grzejników łazienkowych, które są zainstalowane do instalacji CO..
Co mogą państwo polecić z istniejących grzałek do takiego zastosowania ?

W sklepie polecono nam firme meg lub moa (o ile dobrze to napisałam)
Link do komentarza
Cytat

witam...
Razem z mężem zastanawiamy się nad zakupem grzałki do grzejników łazienkowych, które są zainstalowane do instalacji CO..
Co mogą państwo polecić z istniejących grzałek do takiego zastosowania ?

W sklepie polecono nam firme meg lub moa (o ile dobrze to napisałam)



To firma Terma Technologie a modele te co podałaś drogo za kawałek grzałki 200 zł, 2 piękne czajniki bezprzewodowe poważnych firmy można kupić za tą kasę a w nich są nie tylko grzałki icon_lol.gif
Tu 90 zł
http://allegro.pl/grzalka-lazienkowa-900w-...3071434777.html
http://allegro.pl/listing.php/search?categ...2ka&order=p Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

To firma Terma Technologie a modele te co podałaś drogo za kawałek grzałki 200 zł, 2 piękne czajniki bezprzewodowe poważnych firmy można kupić za tą kasę a w nich są nie tylko grzałki icon_lol.gif


Większość grzałek grzejnikowych niestety tyle kosztuje. Jak ktoś jeszcze zdecyduje się na ozdobny trójnik ze zintegrowanym zaworem / umożliwiający podłączenie grzałki / to musi się liczyć jeszcze z wydatkiem co najmniej 150 zł.

Cytat

witam...
Razem z mężem zastanawiamy się nad zakupem grzałki do grzejników łazienkowych, które są zainstalowane do instalacji CO..
Co mogą państwo polecić z istniejących grzałek do takiego zastosowania ?

W sklepie polecono nam firme meg lub moa (o ile dobrze to napisałam)


Sklep będzie zawsze najbardziej zachwalał to czym handluje. Oczywiście istnieją jeszcze porównywarki cen gdzie możecie rozeznać się w cenach grzałek różnych producentów.
Link do komentarza
Cytat

witam...
Razem z mężem zastanawiamy się nad zakupem grzałki do grzejników łazienkowych, które są zainstalowane do instalacji CO..
Co mogą państwo polecić z istniejących grzałek do takiego zastosowania ?

W sklepie polecono nam firme meg lub moa (o ile dobrze to napisałam)


Samo zainstalowanie grzałki do grzejnika drabinkowego to bardzo dobry pomysł, w okresach kiedy nie będzie włączone CO szybko i łatwo zagrzeje drabinkę. 200 zł wydaje się minimum za grzałkę. Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Ja niedawno kupowalem grzalke do grzejnika lazienkowego.Zona sobie wymyslila zeby miala mozliwosc ustawienia czasu pracy tej grzalki no i wybór padl na produkt takze termy technologii
model ktx 4 + do tego programtor na sciane.Wyszlo sporo ale mozna sobie dowolnie ustawiac prace tego grzejnika
Link do komentarza
Cytat

Ja niedawno kupowalem grzalke do grzejnika lazienkowego.Zona sobie wymyslila zeby miala mozliwosc ustawienia czasu pracy tej grzalki no i wybór padl na produkt takze termy technologii
model ktx 4 + do tego programtor na sciane.Wyszlo sporo ale mozna sobie dowolnie ustawiac prace tego grzejnika



No to spory "wypas" zważywszy że mówił o suszarce na ręczniki ;)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...