Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Piękne wnętrza włoskie dekoracje ścienne-stiuki,trawertyny,farby dekoracyjne,itp.

Recommended Posts

Firma VELDECOR zajmuje się dekoracyjnymi wykończeniami wnętrz,pracujemy na sprawdzonych najlepszych materiałach

Posiadamy bardzo duży wybór dekoracji,gdyż współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi firmami,przez co nie ograniczamy się do materiałow jednej firmy

Wybieramy najlepsze produkty dla klienta.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie zdobywane przez lata pracy i szereg szkoleń organizowanych przez producentów materiałów.

Zajmujemy się wąską specjalizacją -dekoracją wnętrz,dlatego jesteśmy na bieżąco z nowościami które pojawiają się na rynku dekoracji.

www.veldecor.pl

STIUK WENECKI,STIUK KLASYCZNY,STIUK SPĘKANY,COCIO ANTICO,BETON,EFEKT RDZY,PATYNY,SZTUKATERIA,PANELE 3D,TYNKI RETRO,PRZECIERKI,SZPACHLOWANIE,MALOWANIE,KREOS,CRAKLE.

DSC01446.jpg

Cytat

Firma VELDECOR zajmuje się dekoracyjnymi wykończeniami wnętrz,pracujemy na sprawdzonych najlepszych materiałach

Posiadamy bardzo duży wybór dekoracji,gdyż współpracujemy z kilkoma sprawdzonymi firmami,przez co nie ograniczamy się do materiałow jednej firmy

Wybieramy najlepsze produkty dla klienta.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie zdobywane przez lata pracy i szereg szkoleń organizowanych przez producentów materiałów.

Zajmujemy się wąską specjalizacją -dekoracją wnętrz,dlatego jesteśmy na bieżąco z nowościami które pojawiają się na rynku dekoracji.

www.veldecor.pl

STIUK WENECKI,STIUK KLASYCZNY,STIUK SPĘKANY,COCIO ANTICO,BETON,EFEKT RDZY,PATYNY,SZTUKATERIA,PANELE 3D,TYNKI RETRO,PRZECIERKI,SZPACHLOWANIE,MALOWANIE,KREOS,CRAKLE.

Witam a czy orientujecie się, albo macie takie usługi jak modernizacja mebli? Chciałabym generalnie przerobić meble do pokoju dzieciaków. Oczywiście kupie upatrzony model...ale czy jest możliwość dorobienia jakichś fajnych eskow Florkowsków do nich? http://baby-design.com.pl/ stad mam meble. Całe białe. Do przeróbki generalnie.
Cytat

Witam a czy orientujecie się, albo macie takie usługi jak modernizacja mebli? Chciałabym generalnie przerobić meble do pokoju dzieciaków. Oczywiście kupie upatrzony model...ale czy jest możliwość dorobienia jakichś fajnych eskow Florkowsków do nich? http://baby-design.com.pl/ stad mam meble. Całe białe. Do przeróbki generalnie.

Nie robię takich rzeczy,nie pomogę bo nie znam kogoś godnego polecenia,ale proszę pytać stolarzy o takie przerobienie mebli.
Cytat

Nie robię takich rzeczy,nie pomogę bo nie znam kogoś godnego polecenia,ale proszę pytać stolarzy o takie przerobienie mebli.

Chyb abym wolała jednak żeby ktoś się tym zajął. Raz ze nie znam stelaży i zobaczą nowego klienta to będą chcieli kroić...Poza tym podstawa by była w postaci mebli, a chyba przydaly się jakiś projekt, jakaś koncepcja jakby przerobić meble...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Prawda i to ta pierwsza (wg.  księdza Tischnera)  - dlatego skierowałem do Adriana, bo On ostatnio cosik takiego kupował na ich terenie.   Co do ceny, ostatnio w związku z popytem (zdalna praca, zdalne nauczanie) , mocno poszły w górę
    • A o edycji przez godzinę należy zapomnieć?
    • Dzień dobry,   planuję pokryć dachem budynek magazynowo – biurowy z pustaka o wymiarach 10 x 60 m, wysokość ścian 4,5 m, kąt nachylenia dachu im mniejszy tym lepiej, brak kolumn podtrzymujących konstrukcję dachową. Waham się między więźbą drewnianą pokrytą blachodachówką, a konstrukcją stalową pokrytą płytą warstwową. Problem polega na tym, że architekt odsyła po wycenę do wykonawców, wykonawcy potrzebują do wyceny gotowy projekt, którego jeszcze nie ma, bo nie wiem, na który dach się zdecydować nie znając kosztów. Która opcja powinna być tańsza: - konstrukcja metalowa pokryta przeciętną płytą warstwową 12 cm, czy - więźba drewniana pokryta przeciętną blachodachówką ?   Chodzi mi o porównanie tylko elementów wymienionych wyżej. Mam świadomość, że przy więźbie drewnianej dojdzie koszt ocieplenia wełną lub pianą, do tego sufit z płyt karton gips na całości. Przy konstrukcji stalowej dodatkowy koszt ocieplenia odpadnie, bo zawiera się w płycie, płyta karton gips będzie do położenia, ale mniej więcej tylko na połowie powierzchni budynku, na reszcie magazynowej byłaby „goła” płyta warstwowa. Koszt ocieplenia i montażu sufitu karton gips jestem w stanie policzyć, natomiast o konstrukcjach dachowych nie mam pojęcia. Proszę o pomoc, ręce mi już opadają :-(   Pozdrawiam, Zbyszek
    • A moja rada jest taka żebyś nie kupowała zdalnie, bo chyba u wszystkich tych sprzedawców można to zrobić. Ponieważ wiem że dla Ciebie wygląd ma znaczenie, to proponuję dokonać zakupu osobiście, bo na miejscu można jeszcze negocjować cenę. Z czego ja np. i owszem jak najbardziej skorzystałem, no niby nie można ale można. Tym bardziej jak ma się dar przekonywania, a kto jak kto ale Ty go masz na pewno. Firma którą zapodaje Ryszard jest OK ale do Szczecina raczej nie będziesz jechać, to raz, a dwa jak wpisałem w ich wyszukiwarkę, tak dla porównania, parametry mojego Della, to wyszło że nie mają takich sztuk, a jedynie 5470 też na procku i5 , wprawdzie to są akurat nowsze generacje już bez napędu optycznego i z ekranem 14", ale za to w cenie 3 tys zyli. Więc wygląda mi na to że mały wybór. Wejdź na stronę Amso tam zobaczysz gdzie mają stacjonarne sklepy, bo mają chyba w 6 miejscach w Polsce i zobaczysz czy jakieś z nich Ci przypasi.    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...