Skocz do zawartości

papierowa lampa


Recommended Posts

Cytat

Jako etap przejściowy jeszcze okej,z tym się zgodze,natomiast jeżeli miałaby być ona jedynym źródłem światła,to na dłuższa metę odpada. Wygląd także nie przypał mi do gustu.



jako etap przejściowy u mnie taka kula papierowa dość dlugo wisiala i jak najbardziej było ok icon_smile.gif choć tak na stałe to chyba nie zostawiłbym, a tym bardziej z takimi fredzlami icon_biggrin.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Nie jestem za tym rozwiązaniem, zdecydowanie bardziej podoba mi się ta lampa przed metamorfozą. Po przyczepieniu takiej ilości pasków lampa przestanie spełniać swoje podstawowe zadanie, nie da wystarczająco dużo światła. Nie wspomnę już o kurzu, który będzie się na niej osadzał...
Link do komentarza
  • 5 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie temu...
Lampę, która nie była testowana i tym bardziej jest z papieru, nie spuszczałabym z oka.
To już wolę zapłacić, czasami nie aż tak wiele, za lampę, która jest sprawdzona icon_smile.gif

Dlatego każdego, kogo zadowala ciepłe przytłumione światło,
zapraszam do zapoznania się z lampą Silvia, kształtem przypominającą szyszkę.
Jej atutem jest to, że klosz może być zamontowany w formie lampy wiszącej, jak i stojącej.


Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
heurysta- świetna ta lampa, którą wrzuciłeś, mnie się takie imitacje papierowe podobają, a same papierowe też, ale nie wszystkie. ja mam jedną dużą stojącą lampkę papierową i jest bardzo fajna, praktyczna, ma fajne ciepłe kolory więc i takie światło oddaje, tworzy miły klimatyczny nastrój, także wydaje mi się, że to kwestia modelu a nie samego materiału z jakiego je wykonano ;p
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

a ja nie chcę nikogo straszyć, ale w moim mieszkaniu studenckim przed laty... taka lampa się nam spaliła... i to nie była kwestia nieodpowiedniej żarówki, tylko ogólnej beznadziejnej jakości icon_cry.gif


Założę się, że to wina żarówki. Każda lampa ma podana określoną moc zastosowanej żarówki. Wielu wkręca mocniejsze aby lepiej świeciło a potem są takie niuanse jak spalona lampa czy stopiony klosz czy obudowa.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
Ja gdzieś kiedyś widziałam lampę zrobioną z plastikowych łyżek. Wiecie o co chodzi? icon_biggrin.gif Fajnie posklejane ze sobą w takie jajo, w środku niezastąpione ledy i lampa jak ta lala. Nawet w Ikei takiej nie dostaniecie. A ze tak bardzo się nie nagrzewa i daje wbrew pozorom dużo światła, to nie ma się czego obawiać, że w pewnym momencie z sufitu zacznie nam kapać biała maź :P
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Badziewie?? Wypraszam sobie.Każda z osób należących do tego forum ma prawo wypowiadać swoje zdanie odnośnie lamp,dekoracji czy czegokolwiek zawartego w temacie.Dlatego jeżeli Ci się nie podoba dana rzecz pokazana na tym forum nie uczestnicz w dyskusjach.Każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego.Lampa załączona na obrazku była tylko przykładem w powyższym temacie więc wszelką krytykę zachowaj dla siebie bo można swoje niezadowolenie opisać tutaj na wiele innych sposobów.
Link do komentarza
Cytat

Badziewie?? Wypraszam sobie.Każda z osób należących do tego forum ma prawo wypowiadać swoje zdanie odnośnie lamp,dekoracji czy czegokolwiek zawartego w temacie.Dlatego jeżeli Ci się nie podoba dana rzecz pokazana na tym forum nie uczestnicz w dyskusjach.Każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego.Lampa załączona na obrazku była tylko przykładem w powyższym temacie więc wszelką krytykę zachowaj dla siebie bo można swoje niezadowolenie opisać tutaj na wiele innych sposobów.


ot schizofrenia na zaawansowanym poziomie :tease2:

zacytuję Ciebie samą
Cytat

Każda z osób należących do tego forum ma prawo wypowiadać swoje zdanie



i teraz dodam od siebie:

Jeśli nie jesteś w stanie znieść krytyki badziewia, które umieszczasz na forum, to w nim nie uczestnicz.

P.S. Nie uważasz, że chwilę po zalogowaniu, pisanie co, komu wolno jest delikatnie ujmując nie na miejscu? Edytowano przez solange63 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
No wyglda badziewiato ;) .
A jeśli to ta szklana- to znając życie zapewne droższa od normalnej ładnej lampy .

Nie polecam takich rozwiązań- zgodnie z zasadą że prowizorka trwa najdłużej- będziecie się bujać z taką lampą całe wieki.

Ja piąty rok mam papierowe klosze home made w lampie ( szczęśliwie tylko stojącej)- bo normalne się srozwaliły.

I teraz tak bez sensu kupować, skoro budujemy dom i pewnie za najpóźniej 2 lata tam zamieszkamy.... a papier straszy.

Pamiętam rozdzice kupili nam ( mi i bratu) do pokoju taką kulę z Ikea.
JAk to zbiera kurz !! Po paru latach jest szara.
Link do komentarza
Cytat

Badziewie?? Wypraszam sobie.Każda z osób należących do tego forum ma prawo wypowiadać swoje zdanie odnośnie lamp,dekoracji czy czegokolwiek zawartego w temacie.Dlatego jeżeli Ci się nie podoba dana rzecz pokazana na tym forum nie uczestnicz w dyskusjach.



A niby to dlaczego? Wtedy nie dowiedziałabyś się, że nie tylko Twoja lampa jest szajsowata. A tak w ogóle, uważaj na nadciśnienie, bo leczenie tegoż jest bardzo kłopotliwe. O reszcie pisał nie będę, tego się nie da wyleczyć.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Wygląda ciekawie, ale u siebie bym czegoś takiego nie zastosowała, koleżanka miała kiedyś taką kulę papierową, wisiała dość długo, co jakiś czas wymieniała tylko klosz, zadowolona była, ale w końcu zamieniła na normalną. Teraz w sieci jest pełno pomysłów jak zrobić coś z niczego i wiele jest o wiele dotyczących lamp jest lepszych i trwalszych niż taka z papieru;)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...