Skocz do zawartości

Recommended Posts

w związku z faktem iż posiadam troszkę ustawionych subskrypcji i poniekąd jest mi z tym dobrze
jednak zdarza się iż gdzieś tam w tle mam okno otwarte i subskrypcje sypią się aż huczy , postulowałbym aby w tytule wiadomości był podawany temat z którego powiadomienie przyszło . na chwilę obecną muszę za każdym razem wiadomość otwierać przy nastu dziestu jest to trochę uciążliwe
natomiast w tytule wiadomości tytuł tematu mam opcję weryfikacji już z 1 wejrzenia

proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
pod rozwagę:
proponowałbym wprowadzenie kolejnego + pod postem
jeden w znaczeniu popieram - zgadzam się - dobra porada choć nie techniczna
drugi w znaczeniu - porady technicznej ( jako że forum techniczne ) i takie aspekty mogłyby być bardziej uwypuklane
puki co to i mnie się zdarzyło plusować za słuszne podejście do tematu choć z poradą techniczną miało to nie wiele wspólnego
Link do komentarza
Gość stach
Dałbym Ci plusa, gdyby to tutaj było możliwe - za słuszne podejście do sprawy icon_mrgreen.gif

Dobry pomysł icon_lol.gif tylko należałoby skonstruować nową listę ogarniającą tą drugą plusowatość...
Link do komentarza
Cytat

Dałbym Ci plusa, gdyby to tutaj było możliwe - za słuszne podejście do sprawy icon_mrgreen.gif

Dobry pomysł icon_lol.gif tylko należałoby skonstruować nową listę ogarniającą tą drugą plusowatość...


Stasiu myślę że od wprowadzenia = 0
raczej nikt nie będzie przekopywał forum żeby znaleźć to co było
względnie wyzerować wszystkie liczniki i start z dniem wprowadzenia
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • To błąd i nieznajomość tematu. Beton jest ok Jak dasz samą folię na chudziaka to po kilku latach zgnoisz styropian, stracisz izolacyjność cieplną posadzki. Większe rachunki za ogrzewanie wyrównają sknerstwo, czyli  brak papy, pozorna  oszczędność na papie termozgrzewalnej, dyfuzja  ci dokopie.   To daj samą folię bez styropianu, wtedy zaoszczędzisz już na maxa. Jak dziecko we mgle.    
    • Powinien Pan wnieść do sądu wniosek o przywrócenie posiadania tegoż przejazdu. Bez znaczenia czy był on prawny, czy bezprawny – naniesiony na mapy, czy nie – szereg lat używany jako przejazd stanowi o posiadaniu, a jego zagrodzenie daje Panu prawo żądania przywrócenia stanu poprzedniego.
    • I przegród "ruchomych".  Bo najwięcej ciepła spiernicza "powierzchniami wspólnymi". Chociażby klatką schodową. Drzwiami i oknami.
    • Nie tylko wylewka oddaje wilgoć, ale i przyjmuje. Chociażby z powietrza. A jeśli położyłeś na nią styropian w folii, to na folii się skrapla i nie odparowuje. Stąd kształt mokrej plamy. Kiedy to robiłeś, znaczy chudziak i wylewkę? Czy ten piasek pod chudziakiem był suszony?
    • Jeżeli istniejąca izolacja i kołki przeniosą ciężar następnej warstwy to ok. Klasa A – domy jednorodzinne zużywające rocznie mniej niż 63 kWh energii na m2 oraz bloki i kamienice z wynikiem poniżej 59 kWh.   Zastosowanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła – dzięki temu można uniknąć „uciekania” ciepła przez wentylację, co może powodować duże straty na ogrzewaniu,   Dodać odatkową izolację przegród zewnętrznych, lub wykonanie ocieplenia materiałem o bardzo dobrych parametrach (w przypadku budynków nieocieplonych) – czasami wystarczy ocieplić stropodach wełną lub wybrać styropian grafitowy, aby znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie roczne,   Dodać instalację fotowoltaiczną na dachu – to jeden ze skuteczniejszych sposobów na obniżenie współczynnika EP nawet o 30%, a zaletą takiej inwestycji jest mała inwazyjność i możliwość przeprowadzenia prac nawet, gdy wszystkie prace budowlane i wykończeniowe zostały zrealizowane.   Wymiana stolarki itd.   Trzeba zrobić Audyt, czyli dowiadujemy się jak jest teraz, a następnie doprojektować zmiany, które wpłyną na polepszenie  klasyfikacji energetycznej tego budynku.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...