Skocz do zawartości

Recommended Posts

w związku z faktem iż posiadam troszkę ustawionych subskrypcji i poniekąd jest mi z tym dobrze
jednak zdarza się iż gdzieś tam w tle mam okno otwarte i subskrypcje sypią się aż huczy , postulowałbym aby w tytule wiadomości był podawany temat z którego powiadomienie przyszło . na chwilę obecną muszę za każdym razem wiadomość otwierać przy nastu dziestu jest to trochę uciążliwe
natomiast w tytule wiadomości tytuł tematu mam opcję weryfikacji już z 1 wejrzenia

proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
pod rozwagę:
proponowałbym wprowadzenie kolejnego + pod postem
jeden w znaczeniu popieram - zgadzam się - dobra porada choć nie techniczna
drugi w znaczeniu - porady technicznej ( jako że forum techniczne ) i takie aspekty mogłyby być bardziej uwypuklane
puki co to i mnie się zdarzyło plusować za słuszne podejście do tematu choć z poradą techniczną miało to nie wiele wspólnego
Link do komentarza
Gość stach
Dałbym Ci plusa, gdyby to tutaj było możliwe - za słuszne podejście do sprawy icon_mrgreen.gif

Dobry pomysł icon_lol.gif tylko należałoby skonstruować nową listę ogarniającą tą drugą plusowatość...
Link do komentarza
Cytat

Dałbym Ci plusa, gdyby to tutaj było możliwe - za słuszne podejście do sprawy icon_mrgreen.gif

Dobry pomysł icon_lol.gif tylko należałoby skonstruować nową listę ogarniającą tą drugą plusowatość...


Stasiu myślę że od wprowadzenia = 0
raczej nikt nie będzie przekopywał forum żeby znaleźć to co było
względnie wyzerować wszystkie liczniki i start z dniem wprowadzenia
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...