Skocz do zawartości

droga asfaltowa-budowa


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
A w necie to nie łaska poszukać? Wpisałem Twoje zapytanie w googlach i wyskoczyło kilka odpowiedzi , tylko chcieć a nie spoczywać na laurach.
To jest cytat jednego forumowicza z innego forum,co prawda z roku 2009 więc teraz nie będzie mniej a może być tak samo lub drożej" 1000 zł/mb, więc nie wiemy ile metr kwadratowy. Droga może mieć szerokość 4m co daje 250zł/m2."

A tu coś znajdziesz o aktualnych kosztach ,tylko trzeba brać poprawkę na twoja inwestycję
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&am...bGE&cad=rja
Miłej lektury icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Chciałem się zapytać człowieka a nie googla, wiesz, coś w stylu: sasiad robił taką droge zapytam ile to kosztowało....Umiem się posługiwać googlem. ;-D


Jakbyś umiał to trafiłbyś na inne fora gdzie temat jest albo był opisany.
Nie będę się podszywał pod kogoś kto na innym forum pisał ile zapłacił ,a mógłbym bo i tak byś tego nie zweryfikował czy pisze prawdę czy kłamie. Skoro nikt tu Ci nie odpowiedział to szukaj dalej.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 4 tygodnie temu...
Gość mhtyl
Co do rzeczowej odpowiedzi to wg mnie jeszcze dużo brakuje. Pytasz o asfalt,ok ale jaki, jaka grubość,pod jaki tonaż?To tak jakbym zapytał ile kosztuje kubik betonu.
Co do rzeczowej odpowiedzi to link który Ci zapodałem jest bardziej szczegółowy i rzeczowy bo zawiera opis za wykonanie nawierzchni z podanymi jej składowymi aniżeli to ,że m2 kosztuje 50 zł.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...