Skocz do zawartości

smutny wątek....


Recommended Posts

Cytat

mam w aucie litra bolsa ....łapiesz się ???? icon_biggrin.gif



daj spokój, co to dla mnie jakiś literek?
Przedszkole...

Szwagrowi spiep...ył się samochód. Czyli polegamy na komunikacji miejskiej. Rąbanie drzwi nieaktualne. Koszty + czas = durnota. (To jest efekt polskiego prawa budowlanego). I niech mi tu jakiś kutas udowadnia, że to można szybko, łatwo i treściwie!
Link do komentarza
Dorzucę 2 4paki żubra

Leżą sobie grzecznie w madzi i czekają na swój los

Kuźwa, nie mogę się z widoku usunąć na dłużej niż 10-20 minut, bo jest afera!
A co, jak mi przyjdzie do pracy zaiwaniać na kilka godzin? :wallbash:

Choć w tej sytuacji może sama powinnam wychłeptać je wszystkie...bo jak patrzę na moje najbliższe miejsce snu, to kręgosłup od razu boli na zapas...przynajmniej byłoby jakieś znieczulenie na rano...
Link do komentarza
Cytat

Co to się u Ciebie podziało, Ądźka? nie kumam tu czegoś... icon_rolleyes.gif


W skrócie?
Do doopy

Za dużo by pisać, a nie chcę dołować nikogo więcej.
Powiem tak...do tej pory to było lajtowo, teraz będzie jazda bez trzymanki...łącznie z tym, że albo zrezygnuję z pracy, albo ze szkoły, albo z obydwu na raz.
Żadne z tych rozwiązań mi nie pasi.
Link do komentarza
Cytat

a ja mam jutro ważne spotkanie...



no ale nie mówiłeś, że do mnie wpadniesz icon_biggrin.gif
a serio - powodzenia icon_smile.gif


Cytat

W skrócie?
Do doopy

Za dużo by pisać, a nie chcę dołować nikogo więcej.
Powiem tak...do tej pory to było lajtowo, teraz będzie jazda bez trzymanki...łącznie z tym, że albo zrezygnuję z pracy, albo ze szkoły, albo z obydwu na raz.
Żadne z tych rozwiązań mi nie pasi.



kurcze ... współczuję ... mądrych wyborów życzę :hug:
Link do komentarza
Cytat

kurcze ... współczuję ... mądrych wyborów życzę :hug:


Też się trzymaj.
Czas leczy rany.

Choć nie piszę, to zaglądam, cichcem poczytuję i myślami wspieram wątek potrzebujących icon_wink.gif

I dzięki.



Daga, tak a'propos zlotów i moich nieprzewidzianych historii w okolicy ich terminów...
Nigdy w życiu byś nie zgadła, gdzie byłam w piątkowy poranek zlotowy.
Mnie to już chyba tak pisane... ;(
Link do komentarza
Cytat

retro co cię tak W-Q pochwal się
może z lekkim brakiem zaangażowania w temat i zdecydowanym brakiem emocji - da się znaleźć bajpas icon_biggrin.gif




Bajpas???? , od czego? Popieprzyło się wszystko, totalnie, dzisiaj nawet mam problem z tym, gdzie jest jakaś przepojka, bo flaszka dyżurna stoi przy biurku, ale przepojki niet...

Zdybałem...
Link do komentarza
Cytat

Bajpas???? , od czego? Popieprzyło się wszystko, totalnie, dzisiaj nawet mam problem z tym, gdzie jest jakaś przepojka, bo flaszka dyżurna stoi przy biurku, ale przepojki niet...

Zdybałem...




no ja Ciebie nie poznaję
przepojka ?????
kak gawarit druzja po pierwszym nie przegryzam po 2 też nie zresztą a Ty tu z jakimiś przepojkami wyskakujesz .
Link do komentarza
Cytat

I tuś mi brat! A kto pwiedział, że ja będę z tego korzystał? Ale ma stać!!!! Panienki lubią jak stoi!!!!

PS. Kak gawarjat druzja...


to postaw flaszkę z wodą też będzie stać jak ma staćicon_biggrin.gif
co do PS Tak masz rację ale już kilka wiosen minęło odkąd nawet czasami z tym językiem styczności nie mam , wcześniej 2x w tygodniu po godzinie o ile dobrze pamiętam , niby się uczyłem podkreślić należy niby
Link do komentarza
Cytat

Też się trzymaj.
Czas leczy rany.



Ponoć ... pożyjemy - zobaczymy czy mam jeszcze tyle czasu , żeby zaleczył icon_rolleyes.gif

Cytat

Daga, tak a'propos zlotów i moich nieprzewidzianych historii w okolicy ich terminów...
Nigdy w życiu byś nie zgadła, gdzie byłam w piątkowy poranek zlotowy.
Mnie to już chyba tak pisane... ;(



nawet boję się zgadywać icon_wink.gif

Cytat

Daga, tym razem na północ mię rzucili...kole brazy icon_cool.gif



Jak będziesz w okolicy , to zapraszam ... w jakiej kafejce se siądziemy , pogadamy ... icon_smile.gif
Link do komentarza
Hej ... powoli sie ogarniam ... sorki za karygodne zaniedbania frekwencji na forum , obiecuję poprawę icon_wink.gif
Pewnie będą jeszcze nie raz gorsze dni (i pewnie nie omieszkam w tedy wkleić tutaj czegoś odpowiednio dołującego) , ale czas wracać do żywych ...
Wsparcie - to coś za co dziękuję wszystkim w tym trudnym dla mnie czasie - bo to, że jest trudny i będzie jeszcze - nie podlega dyskusji - bywa bardzo ciężko.
Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem , chyba czas iść do przodu icon_smile.gif
Na dziś - nie jest źle ... czytam dużo książek o podniesieniu samooceny , bo to u mnie leży i kwiczy żałośnie ... ostatnio bardzo spodobała mi się pozycja "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" icon_lol.gif
Pozdrawiam icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Hej ... powoli sie ogarniam ... sorki za karygodne zaniedbania frekwencji na forum , obiecuję poprawę icon_wink.gif
Pewnie będą jeszcze nie raz gorsze dni (i pewnie nie omieszkam w tedy wkleić tutaj czegoś odpowiednio dołującego) , ale czas wracać do żywych ...
Wsparcie - to coś za co dziękuję wszystkim w tym trudnym dla mnie czasie - bo to, że jest trudny i będzie jeszcze - nie podlega dyskusji - bywa bardzo ciężko.
Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem , chyba czas iść do przodu icon_smile.gif
Na dziś - nie jest źle ... czytam dużo książek o podniesieniu samooceny , bo to u mnie leży i kwiczy żałośnie ... ostatnio bardzo spodobała mi się pozycja "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" icon_lol.gif
Pozdrawiam icon_biggrin.gif

E to do "bardzo źle" to masz jeszcze z kilometr jak mnie było źle na prawdę to myślałem tylko o tym żeby ze sobą skończyć a nie czytałem jakies pierdoły (z przeproszeniem) spoko jak cię życie na prawdę kopnie to wtedy coś wklej na razie nie jest źle icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...