Skocz do zawartości

jaka instalacja elektryczna


kissum

Recommended Posts

stoję przed wyborem instalacji elektrycznej do całego domu. muszę wymienić wszystkie gniazdka i włączniki, ponieważ stare nieprzyjemnie pożółkły. nie chcę kupować kolorowych - chcę mieć białe, tak miałem w projekcie i tak mi się podobało i nie chciałbym tego zmieniać. wybrałem sobie Madera od Ospel i teraz pytanie: czy one nie pożółkną też? ktoś może ma tą serię albo coś od Ospel u siebie w domu w białym kolorze i może się wypowiedzieć?
Link do komentarza
Cytat

stoję przed wyborem instalacji elektrycznej do całego domu. muszę wymienić wszystkie gniazdka i włączniki, ponieważ stare nieprzyjemnie pożółkły. nie chcę kupować kolorowych - chcę mieć białe, tak miałem w projekcie i tak mi się podobało i nie chciałbym tego zmieniać. wybrałem sobie Madera od Ospel i teraz pytanie: czy one nie pożółkną też? ktoś może ma tą serię albo coś od Ospel u siebie w domu w białym kolorze i może się wypowiedzieć?




nie wymieniasz instalacji tylko osprzęt
a o jakim czasie rozmawiamy ????
plastik też się starzeje
kolorowy blednie , biały robi się kremowy

sks panie sks icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

nie wymieniasz instalacji tylko osprzęt
a o jakim czasie rozmawiamy ????
plastik też się starzeje
kolorowy blednie , biały robi się kremowy

sks panie sks icon_biggrin.gif



tak tak, mam na myśli osprzęt icon_smile.gif jaki czas? dajmy na to siedem lat... ja rozumiem, że plastik się starzeje, no ale żeby tak szybko? co myślisz o tym Ospelu?
Link do komentarza
kolego w zasadzie to jest tak icon_smile.gif
inwestor wybiera co mu się podoba , a elektryk montuje
w plastiku nie siedząc icon_smile.gif
osobiście mam eldę która już eldą nie jest i mam ją od 12 lat.
działa plastik się nie kruszy , a zmiana barwy też nie jest rażąca.
rozumiem że przebarwienia dla estety to wada
pytaj producenta a gwarantowany termin bez przebarwień oni w plastiku siedzą icon_smile.gif
choć znając życie łatwiej im będzie odpowiedzieć na temat gwarantowanej sprawności elektrycznej
Link do komentarza
Cytat

kolego w zasadzie to jest tak icon_smile.gif
inwestor wybiera co mu się podoba , a elektryk montuje
w plastiku nie siedząc icon_smile.gif
osobiście mam eldę która już eldą nie jest i mam ją od 12 lat.
działa plastik się nie kruszy , a zmiana barwy też nie jest rażąca.
rozumiem że przebarwienia dla estety to wada
pytaj producenta a gwarantowany termin bez przebarwień oni w plastiku siedzą icon_smile.gif
choć znając życie łatwiej im będzie odpowiedzieć na temat gwarantowanej sprawności elektrycznej



ok dzięki za pomoc ;) popytam w Ospelu, ciekawe czy dają na to gwarancję i jeśli tak, to na jaki czas icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...