Skocz do zawartości

Dom w żurawkach TERMO (archon)


DJMazi

Recommended Posts

Witam, mam pytanie do Żurawkowiczów którzy już wybudowali swoje cacka - mam okazję (albo nie-okazję) zakupu domu w żurawkach na 9ar działce za 255 tys Stan Surowy Zamknięty od dewelopera, jako że kompletnie się nie znam na budowie domu i nie chciałbym go budować metodą gospodarczą - mam pytanie czy ta cena jest okazyjna? czy budując metodą gospodarczą wyszło by dużo taniej ? (działka 9ar w tym rejonie kosztuje 60-70 tys) z góry dziękuje za odpowiedzi
Link do komentarza
To co mam na zdjęciu, wraz z przyłączami mnie wyniosło 104tys, wraz z ukończonym dachem i orynnowaniem. Działkę mam 9 ar, kosztowała 95 tys.



Cytat

Witam, mam pytanie do Żurawkowiczów którzy już wybudowali swoje cacka - mam okazję (albo nie-okazję) zakupu domu w żurawkach na 9ar działce za 255 tys Stan Surowy Zamknięty od dewelopera, jako że kompletnie się nie znam na budowie domu i nie chciałbym go budować metodą gospodarczą - mam pytanie czy ta cena jest okazyjna? czy budując metodą gospodarczą wyszło by dużo taniej ? (działka 9ar w tym rejonie kosztuje 60-70 tys) z góry dziękuje za odpowiedzi


Link do komentarza
Cytat

Witam, mam pytanie do Żurawkowiczów którzy już wybudowali swoje cacka - mam okazję (albo nie-okazję) zakupu domu w żurawkach na 9ar działce za 255 tys Stan Surowy Zamknięty od dewelopera, jako że kompletnie się nie znam na budowie domu i nie chciałbym go budować metodą gospodarczą - mam pytanie czy ta cena jest okazyjna? czy budując metodą gospodarczą wyszło by dużo taniej ? (działka 9ar w tym rejonie kosztuje 60-70 tys) z góry dziękuje za odpowiedzi




U mnie stan surowy zamknięty kosztował 145tys. Do tego działka 8ar 84tys. Buduję metodą gospodarczą tylko w zakresie samodzielnej organizacji prac, wykonaniem i zakupem materiałów budowlanych zajmują się w całości ekipy. Domek jest na Podkarpaciu.
Link do komentarza
Cytat

Witam, mam pytanie do Żurawkowiczów którzy już wybudowali swoje cacka - mam okazję (albo nie-okazję) zakupu domu w żurawkach na 9ar działce za 255 tys Stan Surowy Zamknięty od dewelopera, jako że kompletnie się nie znam na budowie domu i nie chciałbym go budować metodą gospodarczą - mam pytanie czy ta cena jest okazyjna? czy budując metodą gospodarczą wyszło by dużo taniej ? (działka 9ar w tym rejonie kosztuje 60-70 tys) z góry dziękuje za odpowiedzi



Właśnie kończymy montaż dachu. Koszty jakie poniosłem to 55tyś (w tym koszty projektu adaptacji itp) bez dachówki a działkę dostałem od rodziców.
Link do komentarza
Żurawkowicze podpowiedzcie mi bo zastanawiam się nad poszerzeniem projektu. Na 100% poszerzam garaż o 0,5 m i myślę czy przypadkiem nie poszerzyć wiatrołapu i tym samym górnej łazienki również o 0,5 m. Łazienka wydaje mi się za mała na prysznic i wannę tak jak to archon ma na wizualizacjach a koniecznie chcę zostawić pralnię. z kolei w wiatrołapie chciałabym szafę na całą ścianę a wydaje mi się że teraz jest za wąsko. Co o tym sądzicie?
Link do komentarza
Cytat

Żurawkowicze podpowiedzcie mi bo zastanawiam się nad poszerzeniem projektu. Na 100% poszerzam garaż o 0,5 m i myślę czy przypadkiem nie poszerzyć wiatrołapu i tym samym górnej łazienki również o 0,5 m. Łazienka wydaje mi się za mała na prysznic i wannę tak jak to archon ma na wizualizacjach a koniecznie chcę zostawić pralnię. z kolei w wiatrołapie chciałabym szafę na całą ścianę a wydaje mi się że teraz jest za wąsko. Co o tym sądzicie?



Poszerzenie garażu ma sens.
Jeżeli chcesz zostawić pralnie, to łązienkę powiększ. U nas pralnia została zlikwidowana, a garderoba poszerzona o 20 cm zmniejszając łązienkę. Teraz mamy w miare garderobe oraz doświetloną łazienkę dwoma oknami dachowymi.
Wiatrołap kosztem kuchni chcesz powiększyć?
Link do komentarza
Cytat

Żurawkowicze podpowiedzcie mi bo zastanawiam się nad poszerzeniem projektu. Na 100% poszerzam garaż o 0,5 m i myślę czy przypadkiem nie poszerzyć wiatrołapu i tym samym górnej łazienki również o 0,5 m. Łazienka wydaje mi się za mała na prysznic i wannę tak jak to archon ma na wizualizacjach a koniecznie chcę zostawić pralnię. z kolei w wiatrołapie chciałabym szafę na całą ścianę a wydaje mi się że teraz jest za wąsko. Co o tym sądzicie?



Ja poszerzaniem z obydwu stron tyle że o metr. Przyczym poszerzyłem kuchnię, po czym przesunalem ścianie w wiatrolapie o 30 cm w kierunku kuchni. Dokładny rozkład masz na stronie 18 tego forum. Jeżeli chcesz poszerzyć łazienkę na górze to zastanow sie nad poszerzeniem jej w kierunku garderoby i być może wtedy większe poszerzenie od strony garażu. Poszerzając w sposób jaki Ty opisales musisz zmienić położenie komina a to już modyfikacje w fundamentach, wiezbie dachowej (inny rozkład krokwi), a pamiętaj że im mniej zmian tym czytelniejszy projekt i tym samym mniejsza szansa na pomyłki podczas budowy icon_wink.gif Edytowano przez chok (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

DSC01446.jpg

Cytat

Poszerzenie garażu ma sens.
Jeżeli chcesz zostawić pralnie, to łązienkę powiększ. U nas pralnia została zlikwidowana, a garderoba poszerzona o 20 cm zmniejszając łązienkę. Teraz mamy w miare garderobe oraz doświetloną łazienkę dwoma oknami dachowymi.
Wiatrołap kosztem kuchni chcesz powiększyć?



Nie, kuchni zdecydowanie nie chcę zmniejszać. Chodzi mi o to, żeby dodać taki jakby "pasek" dodatkowych 50 cm. Może lepiej po moich paintowych ;) rysunkach będzie widać o co chodzi

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Żurawkowicze podpowiedzcie mi bo zastanawiam się nad poszerzeniem projektu. Na 100% poszerzam garaż o 0,5 m i myślę czy przypadkiem nie poszerzyć wiatrołapu i tym samym górnej łazienki również o 0,5 m. Łazienka wydaje mi się za mała na prysznic i wannę tak jak to archon ma na wizualizacjach a koniecznie chcę zostawić pralnię. z kolei w wiatrołapie chciałabym szafę na całą ścianę a wydaje mi się że teraz jest za wąsko. Co o tym sądzicie?



Ja poszerzyłam dom od strony kuchni i przesunęłam ścianę w wiatrołapie - dzięki temu udało się zmieścić szafę. Górna łazienka jest moim zdaniem za mała na prysznic i wannę, ja mam na górze tylko wannę, prysznic na dole. To jest za mały dom, wiele nie pokombinujesz:) Ścianka kolankowa jest wysoko ale ten skos schodzi dosyć ostro, zrobi ci się ciasne pomieszczenie. Nie robiłam podziału na łazienkę/ pralnię na górze bo w tej pralni zmieści się tylko pralka, za małe pomieszczenie, ledwo się obrócisz. Jak ci zależy na pralni to zdecydowanie poszerzyłabym to pomieszczenie o te 0,5m. Nie przesuniesz kominów, schodów itp. także trzeba sobie przemyśleć czy dałoby się tak zrobić żeby było funkcjonalnie. Pomysł na pewno dobry, zmiana kosztuje ok. 1000zł i projektant wpisuje tylko nowe wymiary w projekcie, nie robi nowych rysunków.
Link do komentarza
Cytat

Ja poszerzyłam dom od strony kuchni i przesunęłam ścianę w wiatrołapie - dzięki temu udało się zmieścić szafę. Górna łazienka jest moim zdaniem za mała na prysznic i wannę, ja mam na górze tylko wannę, prysznic na dole. To jest za mały dom, wiele nie pokombinujesz:) Ścianka kolankowa jest wysoko ale ten skos schodzi dosyć ostro, zrobi ci się ciasne pomieszczenie. Nie robiłam podziału na łazienkę/ pralnię na górze bo w tej pralni zmieści się tylko pralka, za małe pomieszczenie, ledwo się obrócisz. Jak ci zależy na pralni to zdecydowanie poszerzyłabym to pomieszczenie o te 0,5m. Nie przesuniesz kominów, schodów itp. także trzeba sobie przemyśleć czy dałoby się tak zrobić żeby było funkcjonalnie. Pomysł na pewno dobry, zmiana kosztuje ok. 1000zł i projektant wpisuje tylko nowe wymiary w projekcie, nie robi nowych rysunków.



Aha, zapomniałam jeszcze dopisać że nie planuję kominka, więc automatycznie odpadałaby konieczność przesunięcia komina, bo po prostu go tam nie będzie. Pralnia to konieczność dla mnie, ma się w niej zmieścić tylko pralka i stojąca suszarka na ubrania. Teraz do szału mnie doprowadza schnące pranie w salonie icon_razz.gif
Dzięki za wszystkie porady icon_smile.gif
Link do komentarza
Witam, jestem nowy na forum. Dzisiaj otrzymałem warunki zabudowy, trochę jestem zielony w tym temacie. Planuje budowę domu w żurawkach G2 i zastanawiam się nad dorysowaniem piwnicy. Chyba teraz muszę kupić projekt albo udać się do architekta, żeby mi narysował projekt. Czy mógłby ktoś wysłać mi na maila kosztorys? Czy ktoś budował dom w żurawkach z piwnicą? Za pomoc z góry dziękuję. Edytowano przez ŁukaszN. (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Hej wszystkim,

Forum śledzę już od jakiegoś czasu z uwagi na wybór projektu DOM W ŻURAWKACH 4. Budowa naszego domku odbywa się niedaleko Lublina, na początku 2015 roku załatwialiśmy papiery i pozwolenie na budowę, w czerwcu zaczęliśmy budowę. Dodam że utrudnieniem była działka na której musieliśmy dokonać rozbiórki budynków gospodarczych, roboty ziemne były znacznie utrudnione z uwagi na stare fundamenty wcześniejszych budynków. Domek został zbudowany z belitu SOLBET, strop TERIVA, większość betonu z betoniarni, dachówka BRASS cementowa, okna 3-szybowe. Na danym etapie cała inwestycja wyniosła około 135 000 PLN. W zimie planujemy zrobić instalację wewnątrz żeby na wiosnę ruszyć z tynkami. Poniżej przedstawiam efekty naszej budowy icon_smile.gif Będę się starał na bieżąco uzupełniać kolejne etapy. Pozdrawiam icon_smile.gif

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

zlosnica, przepiękne wnętrza i bardzo pomysłowe. Sprawdza się otwarty wiatrołap w użytkowaniu? Nie przeszkadzają przeciagi itp.?

 


dziękuje :icon_smile: choc troszke jeszcze brakuje jak np cześć oświetlenia i zabudowa kominka ( może sie uda w tym tygodniu). A wiatrołap otwarty w niczym nam nie przeszkadza. co prawda my mieszkamy dopiero tydzień ale takie rozwiązanie mamy przetestowane u rodziców ( gdzie przejsciowo mieskzlaismy )i brata ( nie narzekaja )wiec wiemy, że problemu z tym nie ma i raczej nie bedzie :icon_smile: wiec żadne wiatry nam niestraszne :icon_smile: no a gdyby cos sie dzialo to w najgorszym wypadku ladnie oszklic i wiatrołap zamkniety :icon_smile:

 

Link do komentarza
Stan surowy otwarty. W środku u góry mamy ścianki działowe natomiast na dole jeszcze nie. Jasne czemu nie.


[qpuote name='Murowaniec' date='6.12.2015, 23:37 ' post='488708']
Na jakim etapie Jesteście? i czy można przed śniegami obejrzeć domek z bliska? icon_smile.gif
pozdrawiam!



Na jakim etapie Jesteście? i czy można przed śniegami obejrzeć domek z bliska? icon_smile.gif
pozdrawiam!
[/quote]
Link do komentarza
Zlosnica masz pięknie:) gdzie kupywałaś mozaike do łazienki? cudowna.

Ja już troszku mieszkam w żurawce... Wkurzaja mnie okna dachowe mimo ze mam je tylko w łazience i w sypialni to szlak mnie trafia. latem gorąco i o 4 rano jasno;/ a na rolety mi szkoda:] okna strasznie się brudzą na co patrzec nie mogę...tak po za tym, cięzko mi było teraz zakupic narożnik, bo te co się podobały niestety nie mieściły się, max 235cm to nie było z czym szaleć. Od kiedy były wichury zauważyłam dziwne zjawsko icon_biggrin.gif przez kontakty leciał wiatr , elektryk nie robił nam gniazdek na wylot:D a dom ocieplony z kąt te "przeciągi" ? schody jeszcze czekają może uda się je zrobic w tym roku będą z kafli imitujących drewno.. tak po za tym mieszka się super teraz pierwsze święta w nowych "ścianach" oby szczęśliwe i spokojne:)

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Bardzo się cieszę że istnieje ten temat na forum. Dzięki niemu każdy żurawkowicz lub planujacy budowę w przyszłości może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy i uniknąć błędów podczas budowy. Bardzo fajne jest również to, że żurawkowicze pokazują swoje wnętrza, dając tym samym pole do popisu naszej wyobraźni jak może wyglądać nasz przyszły dom. Nie bardzo rozumiem osoby, które wchodzą tu i wypisują że a to schody brzydkie albo kolorystyka nie ta itp. Nie wiem w jakim celu to robicie. Czy to jest konkurs na najpiękniejsze lub najmodniejsze wnętrze? Każdy ma prawo urządzić swój domek w taki sposób, jaki jemu najbardziej odpowiada. Ktoś będzie lubił brązy, ktoś szarości a jeszcze ktoś innym pomaluje ściany na wszystkie kolory tęczy. Wolno mu. Proszę więc o powstrzymanie się od komentowania, którego przykład mamy powyżej, gdyż zupełnie nic nie wnosi to do tematu. Zniechęca to tylko do pokazywania wnętrz tutaj na forum. Ot, siedzą sobie takie trole i dają tutaj upust swojej frustracji

I jeszcze w temacie: Dorcia23 super wasza żurawka !!! Powiedz mi czy coś kombinowałaś z wymiarami bo salon wydaje mi się bardzo przestronny. A mogłabyś wstawić jeszcze zdjęcie jadalni, tak żeby było widać okno? Czy przy takim ustawieniu stołu przejście do kuchni jest wystarczająco szerokie?
Link do komentarza
Cytat

Kuchnia otwarta od strony wiatrołapu? Czyli wchodząc do domu wchodzisz wprost do kuchni... ekstrawaganckie rozwiązanie.



nie do końca icon_smile.gif
wchodzac do domu jest korytarz ( patrz: wiatrołap w projekcie) kuchnia jest po lewej stronie. Jedni lubia pozamykać sie w ścianach inni - jak ja lubią otwarta przestrzeń. Rozwiązanie jak najbardziej ok i spokojnie moge polecić innym ;)
Link do komentarza
Cytat

Zlosnica masz pięknie:) gdzie kupywałaś mozaike do łazienki? cudowna.

Ja już troszku mieszkam w żurawce... Wkurzaja mnie okna dachowe mimo ze mam je tylko w łazience i w sypialni to szlak mnie trafia. latem gorąco i o 4 rano jasno;/ a na rolety mi szkoda:] okna strasznie się brudzą na co patrzec nie mogę...tak po za tym, cięzko mi było teraz zakupic narożnik, bo te co się podobały niestety nie mieściły się, max 235cm to nie było z czym szaleć. Od kiedy były wichury zauważyłam dziwne zjawsko icon_biggrin.gif przez kontakty leciał wiatr , elektryk nie robił nam gniazdek na wylot:D a dom ocieplony z kąt te "przeciągi" ? schody jeszcze czekają może uda się je zrobic w tym roku będą z kafli imitujących drewno.. tak po za tym mieszka się super teraz pierwsze święta w nowych "ścianach" oby szczęśliwe i spokojne:)




Twoje wnetrza też są piękne i fajnie pomyślane icon_smile.gif aż miło popatrzeć w jak różny sposób można urządzić tą samą przestrzeń. Okna połaciowe też sie u nas brudzą a mamy wszystkie jak w projekcie ale jakoś to chyba przeżyję icon_smile.gif choć zastanawiaja mnie te Twoje kontakty bo to faktycznie dość ciekawe zjawisko hihihi icon_smile.gif
Jeśli chodzi o mozaikę to nie wiem z której łazienki. Na dole w czarno białej cała kolekcja to tubądzin vampa włącznie z mozaiką w piksele a łazienka górna szara to kolekcja tubadzin graphit . Mozaika szklana ( lustereczka) natomiast jest z innej bajki . Sprzedaja ją rózne sklepy pod różnymi nazwami. Nam udało się zamówić w leroy merlin ( tam wyszła najkorzystniejsza cena 39 zł/szt - w innych cenili sie do 89,90 zł/szt)) i przyjechała do nas z Azji icon_smile.gif , 6 tygodni czekalismy na nasze 40 szt.
Co do narożnika to też mieliśmy problem. Wszystkie, które nam się podobały były dużo za duże icon_smile.gif ale w końcu trafiłam na taki jaki chciałam.
obejście wokół domu macie już zrobione? jesli tak to poproszę o zdjęcia icon_smile.gif my zaczęliśmy i obecnie jest chodnik zrobiony niestety na podjazd do garażu i ogrodzenie z przodu nie pozwala pogoda bo ciągle pada. Ale może się jeszcze uda w tym roku icon_smile.gif
Nas tez czekaja pierwsze święta icon_smile.gif - i wierzę, że będą magiczne czego i Tobie oczywiście życzę icon_smile.gif

Cytat

Możecie powiedzieć w którym miejscu montowaliścię tablicę z bezpiecznikami w swojej żurawce? macie zdjecia ?



U nas tablica jest w garażu na ścianie ze spiżarnia ( pomieszczenie pod schodami)
Link do komentarza
Cytat

Nie bardzo rozumiem...


Stawiam na to że nic nie rozumiesz. icon_evil.gif
Ale chwalić oczywiście można ile wlezie i wtedy jest wszystko OK.
Nie popadajmy w skrajności i takie wazeliniarstwo. Schody są za ciemne i nie pasują do niczego, a sami właściciele ich za jakiś czas nie będą mogli na nie patrzeć.
Tak wiem, wam się wydaje że to wenge jest takie dostojne i modne. Niestety to wenge już od dwóch dekad jest passe, a sama żurawka z dostojnością też ma niewiele wspólnego. icon_lol.gif

Cytat

Ot, siedzą sobie takie trole i dają tutaj upust swojej frustracji


Piszę to nie dla upuszczania frustracji, ale żeby przestrzec innych przed popełnianiem takich błędów w nowo budowanych domach, a autor tego cytatu jest głupi jak but i to z lewej nogi. icon_razz.gif Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Stawiam na to że nic nie rozumiesz. icon_evil.gif
Ale chwalić oczywiście można ile wlezie i wtedy jest wszystko OK.
Nie popadajmy w skrajności i takie wazeliniarstwo. Schody są za ciemne i nie pasują do niczego, a sami właściciele ich za jakiś czas nie będą mogli na nie patrzeć.
Tak wiem, wam się wydaje że to wenge jest takie dostojne i modne. Niestety to wenge już od dwóch dekad jest passe, a sama żurawka z dostojnością też ma niewiele wspólnego. icon_lol.gif



Nikt tu nie napisał że jego wnętrza są dostojne i modne. Ani tym bardziej że domek o powierzchni 96m2 jest rezydencją. I co z tego że wenge niby już niemodne? Zapewniam Cię, że za kilka lat na "modne" obecnie szarości i kolor naturalnego drewna też nikt już nie będzie mógł patrzeć. Tak to już jest że moda się zmienia, a dom to nie bluzka, że trzeba się ściśle trzymać trendów ;) Każdy urządza jak mu pasuje.

Dlatego proszę Cię o powstrzymanie uszczypliwych komentarzy

AMEN
Link do komentarza
Wiesz co warzywko ty nic nie kminisz.
Takim jak TY wydaje się że moda to tylko jakiś wymysł i widzimisię jednego czy drugiego stylisty. Ludzie prymitywni tak mają niestety, tymczasem ta moda jest pochodną ludzkich osiągnięć, intelektualnych przemyśleń, wrażliwości estetycznych i kulturowego poznania, jest emanacją ludzkiego geniuszu. tongue.gif
Jasne że wszystko się zmienia i mody też. Ale czy znajdzie się ktoś inteligentny inaczej i powie że to wszystko syf i wsio idzie w złym kierunku ?. No jaaaaasne, zawsze się znajdzie. wink.gif
Po co na starcie w nowym domu stosować rozwiązania z minionej epoki, tym bardziej że można za te same pieniądze korzystać z wiedzy i doświadczenia współczesnych rozwiązań.
A ja będę teraz czekał jak za jakiś czas złośnica napisze mi - demo miałeś rację, już nie mogę patrzeć na te ciemne schody. icon_lol.gif Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Nie, chyba Ty jednak nie kminisz.
Złośnica ma gotowe schody. Oczekujesz, że po twoich uwagach je zerwie i zmieni? Zrobiła takie, jakie jej się podobały. Gdyby zapytała o radę przed wykonaniem schodów, to rozumiem, możesz jej pisać że już niemodne, żeby zrobiła inne. Ale w chwili obecnej twoje kąśliwe uwagi nic nie wnoszą do tego wątku
P.S. nie jestem jej adwokatem i zakończmy już ten temat
Link do komentarza
  • Redakcja pinned i unpinned this W temacie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
    • Niezła gromadka. Ja muszę segregować w mieszkaniu. To dopiero przerąbana sprawa -.-
    • Na starym mieszkaniu miałem meble z Ikea i powiem, że z jakości niektórych naprawdę byłem zadowolony. Ale większość niestety nie przetrwała długo w idealnym stanie.
    • Dopiero za dwa miesiące będą kopane traktor bardzo duży co pole obok orał jeździł po niej cięższy od kopary i dobrze się trzyma 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...