Skocz do zawartości

Dziękuję , takie tam ... :)


Recommended Posts

Cytat

całe towarzystwo miło zobaczyć


No nie tak całe. Piczmana nie robiłem z czystej zazdrości o zadbany wygląd. A Piczmanki .. żeby Piczman się zazdrosny nie zrobił.


A na poważnie .. to coś mi zdjęcia z nimi nie powychodzili .. musiałem wywalać..

Cytat

Lewu, nie dość, że zapuszczony, to jeszcze zarośnięty


Bo Lewu .. jak już mu się za coś zachce brać, to robi porządnie. I nawet jeśli to ma być nieróbstwo .. to oddaje się mu sercem całym.
Tyciu np. tyż ......
Link do komentarza
Cytat

Ło masz? A co się podziało???
Ja już dawno dotarłam do chałpy.
JAk zwykle twierdzę, że te nasze łikendy stanowczo za krótkie są. I zawsze sobie obiecuję, że ze wszystkimi pogadam... No jak zwykle - doopa blada z tego wychodzi :-(
Dzięki za spotkanie!!!




W tym roku chyba jedno słowo zamieniłem z Tobą - coś nie po drodze nam było icon_cool.gif
Link do komentarza
Hej ! i ja chciałam podziękować za zlocik icon_smile.gif było fajnie icon_smile.gif bardzo w tym roku nastawiłam się na katowanie nart i w ostatnich minutach szusowania skatowałam sobie kolano :( Czeka mnie teraz parę tygodni kuśtykania w stabilizatorze a potem zobaczy się co tam jeszcze piszczy w kolanku . Ale mimo tego incydentu ciepło wspominam wyjazd .pozdrawiam Aga
Link do komentarza

To może i ja trochę powspominam :

Brenna przywitała nas świerkami pod śniegiem
24827437.jpg

Projektor gotowy , obsługa w pogotowiu ...konferencja tuż tuż
24827461.jpg

...ruszyły panele dyskusyjne
24827471.jpg

...i kolejne
24827491.jpg

... i kolejne
24827505.jpg

Wszystkie pod jedną banderą - " Kryzys , Panie ...Kryzys ! "

24827533.jpg
24827661.jpg
24827567.jpg

...kolejnym punktem konferencji - była część sportowo - rekraacyjna
24827613.jpg
24827601.jpg

...jedną z nowinek omawianych na konferencji - była odmiana biurowa tenisa stołowego
24827649.jpg
24827629.jpg
Jako obserwatorzy eksperymentu wykonywanego przez prekursorów owej nowinki - doszlismy do wspólnego wniosku .
Krzesła należy zastąpić fotelami biurowymi - powód - kółka ułatwią graczowi poruszanie się w polu gry !


Ranek przyniósł taki widok z okna :
24827739.jpg
24827735.jpg
24827749.jpg
...cdn

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...