Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
jarecki88

Basen w ogrodzie - co sądzicie?

Recommended Posts

Hej
Co sądzicie o tym, aby wybudować basen w ogrodzie? Czy jest to dobre rozwiązanie i pomysł z takim basenem?
Jak już to chciałbym skorzystać z gotowych form, nie budować wszystko od zera. Nie chodzi mi o basen pływacki... icon_smile.gif
Proszę o opinie.

Zależy jaki ogród. Ale takie baseny małe, ala jacuzzi - fajna sprawa, moja znajoma miała i super się tam w lecie siedziało wieczorem.

Basen w ogrodzie, aż się miło robi na sama myśl o tym, rewelacyjna sprawa icon_smile.gif Ja nie mogę się doczekać lata aż wyciągnę swój na ogród.

Basen w ogrodzie to świetna sprawa,ale pod warunkiem,ze jest to kryty basen. Droższy w wykonaniu,ale dużo łatwiejszy w kwestii utrzymania czystości. Niestety nasz klimat nie sprzyja posiadaniu otwartego basenu przez cały rok,zimą jest to niemożliwe.

Witam. Jak najbardziej basen w ogrodzie to fajna sprawa, co do przykrycia to można zrobić z palndeki na prowadnicach i jest ok.
Pozdrawiam

Cytat

Witam. Jak najbardziej basen w ogrodzie to fajna sprawa, co do przykrycia to można zrobić z palndeki na prowadnicach i jest ok.
Pozdrawiam

Trochę odgrzeję temat. Z tym przykryciem macie rację obejrzyjcie zdjęcia czym jest stały basen bez przykrycia

DSC01446.jpg

[attachment=1

DSC01446.jpg

5897:Zdj_cie_0031.jpg]

DSC01446.jpg

Basen okey - ale proponuję podłączyć go pod panele słoneczne, aby było podgrzewanie. Tak, aby osiągnąć te minimum 30 st C. Zupełnie inaczej spędza się czas.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować