Skocz do zawartości

Basen w ogrodzie - co sądzicie?


Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 4 lata temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa.

 

Zanim się zdecydujesz na budowę basenu, oczka wodnego - zapamiętaj:

Cytat

Od nowego roku osoby, które będą chciały sprzedać dom, na którego terenie mają oczko wodne, sadzawkę czy basen, mogą mieć problem. Zgodnie z nowym prawem, właściciel takiej nieruchomości będzie musiał zapytać starosty, czy chce ją kupić.

To nowe przepisy prawa wodnego.

Przyznaje ono starostom prawo pierwokupu nieruchomości, na których znajdują się prywatne baseny, oczka wodne czy zbiorniki retencyjne.

Uważajcie też, na akwaria - bo kto wie, to też niewielki zbiornik wodny.

Link do komentarza
37 minut temu, bajbaga napisał:

A to zależy od tego z jakiej opcji (politycznej) jest sprzedający, a z jakiej starosta.

 

Możliwe też jest, że starosta jest po przeszkoleniu OTK i postąpi analogicznie do definicji kałuży: 

kałuża – niewielki akwen wodny bez znaczenia strategicznego 

:icon_cool:

Tak się zastanawiam... czy to czasami nie będą pojemniki do pojenia  kota?

Znaczy, wizytacje są przewidywane...

 

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zależy jaki ogród :)
Ważne jest żeby basen był kryty. Inaczej będzie zniszczony przez warunki pogodowe.

Moja koleżanka ze studiów ma taki niewielki basen i jest zadowolona. Od czasu do czasu zbieramy się z dziewczynami u niej. W lecie, kiedy jest gorąco, jest to prawdziwe zbawienie! :)

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 8 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok temu...

Rewelacyjny pomysł :) taka opcja w ogrodzie to marzenie myślę wielu, ale nie każdy z nas może sobie na to pozwolić. Osobiście mieszkam w bloku więc odpada, ale moja przyjaciółka ma domek na wsi, na zupełnym odludziu i co roku robimy sobie kilkudniowy wypad latem :) Ma piękny duży basen i mnóstwo miejsca na grillowanie i zabawę :) Są to chwile, które wspominamy z uśmiechem na twarzy :)

Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...