Skocz do zawartości

Budowa systemem M3


Recommended Posts

Witam, sąsiad zamierza wybudować dom w systemie m3, dla mnie to nowość, szacowane koszty to około 1500 zł/m2 stanu deweloperskiego. Od wbicia łopaty po raz pierwszy do wprowadzenia się planowo 3 miesiące. Sam osobiście takiego domu bym nie zbudował, mam kilka obiekcji, ale gusta są różne, może komuś to się spodoba:)
Zapraszam do dyskusji:)
www.m3system.pl/oferta/newconcept-home/wolnostojace Edytowano przez Stah87 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość mhtyl
Cytat

Ciężko uzyskać informacje na temat domków z firmy m3system.

Zapraszam do uczestnictwa w dyskusji.


Ton Twojego postu nie przypomina dyskusji tylko taką jakoś nie bardzo zachwalającą ale zachwalająca reklamę firmy.
I zapewne z tego powodu ,że ciężko uzyskać info na temat domków M3 Ty wszystkie informacje zgłębiłeś i z Nami się dzielisz.
Link do komentarza
Cytat

Tak się składa, że mieszkam w tym samym miasteczku co producent czyli w Brzesku.Od 14 lat handluje budowlanką a raczej wykończeniówką.Budowę domków śledzę od jakiś 3-4 lat ale nigdy nie brałem tego na poważnie [...]
Skoro ta technologia jest tak idealna to wg mnie powinna być na pierwszych stronach gazet a nie jest, zeby nie okazało się że to taki sam kit jak magnetyzery do samochodów które działają na podświadomość a nie w rzeczywistości.


Powiem tak - skoro boisz się zareklamować z podniesioną przyłbicą, to znaczy, że kręcisz.
Producent który boi się konfrontacji na forum ma nieczyste intencje, a z usług krętaczy nikt rozsądny nie korzysta.

Jeśli się mylę załóż temat w dziale Usługi i będziesz prezentował się do woli a zainteresowani chętnie skorzystają z możliwości kontaktu bezpośrednio z producentem. Jak wyjdziesz z tej konfrontacji... zobaczymy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...