Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: DECO


Recommended Posts

  • 1 rok temu...
Uzasadnienie: Nie polecam w lipcu kupowałem od nich cegłę klinkierowa i zaprawę do klinkieru zamówienie składałem w poniedziałek dostawa miała być w sobotę. W sobotę rano zadzwoniła do mnie pani z tej firmy i powiedziała, że nie ma tyle zaprawy co zamawiałem ale na początku tygodnia będzie dostawa (w poniedziałek rano przychodzili do mnie murarze więc nie miałem wyboru). Przez kolejny tydzień dzwoniłem odnośnie brakującej zaprawy ale niestety się nie doczekałem, pani tłumaczyła się ze nie może skontaktować się z producentem ale jak coś będzie wiedziała to da mi znać (do dzisiejszego dnia nie dała znać). Po tygodniu sam skontaktowałem sie z producentem zaprawy, który na drugi dzień przysłał mi brakującą zaprawę. Do tego koszt transportu miał być 50 zł policzyli mi 70 zł. Dodatkowo dałem im projekt dachu do wyceny niestety na wycenę do dziś się nie doczekałem - i tak bym u nich nie kupił.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Gość gość
Firma nierzetelna. Złożyłem zamówienie ok. 1 miesiąc przed realizacją dachu, wpłaciłem zaliczkę i towar miał zostać przygotowany do dostawy. Na tydzień przed realizacją zgłosiłem chęć podjęcia całego zamówionego towaru (dachówki, okna, rynny, elementy komunikacji dachowej) wpłaciłem resztę wartości zamówienia i czekałem na podanie terminu dostawy. Od momentu kiedy wpłaciłem resztę wartości zamówienia nie potrafiłem uzyskać wiarygodnej informacji kiedy towar w całości dojedzie mimo iż dzwoniłem po kilka razy dziennie. Po paru dniach dostałem informację że towar przyjedzie nie jak ustalano w piątek ale dopiero we wtorek i dodatkowo poinformowano mnie że będzie brakowało dachówek bocznych gdyż przed załadunkiem okazało się że ponoć zostały dostarczone inne dachówki boczne niż te co zamawiałem (po miesiącu od zamówienia!!) dodatkowo nie dostarczono też zamówionych okien dachowych gdyż ponoć miały iść z innego miejsca. Po kolejnych telefonicznych interwencjach musiałem sam osobiście pofatygować się do Częstochowy po odbiór dachówek bocznych gdyż nie mogłem uzyskać informacji kiedy zostaną one dostarczone a na budowie działała już ekipa montująca dachówki i nie mogłem sobie pozwolić na zastój gdyż miałem ich zamówionych tylko do piątku a dachówki boczne dostałbym zapewne może w czwartek lub piątek przy pozytywnych wiatrach gdyż oczywiście szefowa tejże firmy nie potrafiła dokładnie sprecyzować kiedy uzupełni brakująca dachówkę. Każdy dekarz wie że dachówki układa się od boków więc co mi z tego że dostałem dachówki podstawowe które i tak mi ekipa ulokowała na dachu już tego samego dnia. Kolejna sprawa to okna dachowe które tez były zamówione w tym samym czasie co dachówki a podczas dostawy otrzymałem siedem okien i tylko dwa kołnierze gdyż ponoć producent nie miał ich na stanie ( a sam potrafiłem te kołnierze zakupić i otrzymać w przeciągu 5 godzin od momentu złożenia zamówienia!! dodatkowo musiałem po nie również jechać co naraziło mnie na kolejne koszty ). Podsumowując zakupy i realizację w tej firmie wszystko przebiega pięknie na etapie oferty kiedy cena robi wrażenie ale potem to już tylko same negatywy : ilość wykonanych telefonów żeby otrzymać informację kiedy dojedzie towar i oczywiście to wina wszystkich tylko nie Deco tak to przedstawia szefowa tejże firmy. Także jedyne co było dobre w tejże firmie to cena bo reszta to już tylko minusy. Polecam osobą które są bardzo cierpliwe i ściągną sobie towar dużo dużo wcześniej bez konieczności kontaktu z "szefową" tej firmy.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...