Skocz do zawartości

Blacha ze stali nierdzewnej nad blatem w kuchni


Proximm

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów.
Chciałbym w kuchni nad blatem umieścić blachę ze stali nierdzewnej. Wyczytałem, że podkładem dobrym będzie płyta wiórowa. Całość muszę jakoś przymocować też do ściany. W jednym miejscu jest gniazdko poczwórne. Planuję też zrobić cztery niewielkie dziury na relingi. Całość będzie miała 277 x 58 cm
Jako, że jestem zielony w te rzeczy, będę musiał się nauczyć. Stąd moje pytania do bardziej doświadczonych:

1) Czego użyć do połączenia blachy z płytą wiórową?
2) Czego użyć do umieszczenia całości do ściany?
3) Czy ktoś jednak odradza ten sposób zabezpieczenia ściany? (w blacie jest zlewozmywak, jest płyta gazowa)

Z góry dziękuję za pomoc!
Link do komentarza
Cytat

Witam szanownych forumowiczów.
Chciałbym w kuchni nad blatem umieścić blachę ze stali nierdzewnej. Wyczytałem, że podkładem dobrym będzie płyta wiórowa. Całość muszę jakoś przymocować też do ściany. W jednym miejscu jest gniazdko poczwórne. Planuję też zrobić cztery niewielkie dziury na relingi. Całość będzie miała 277 x 58 cm
Jako, że jestem zielony w te rzeczy, będę musiał się nauczyć. Stąd moje pytania do bardziej doświadczonych:

1) Czego użyć do połączenia blachy z płytą wiórową?
2) Czego użyć do umieszczenia całości do ściany?
3) Czy ktoś jednak odradza ten sposób zabezpieczenia ściany? (w blacie jest zlewozmywak, jest płyta gazowa)

Z góry dziękuję za pomoc!





Czesc.Ja mam obecnie nad kuchenką gazową aluminium przyklejone do płyty wiórowej,ale jak to zostalo polączone to nie wiem.Wygląda całkiem fajnie i pewno gdybym wrociła czas o miesiąc dalabym to na całej długosci blatu,lepsze od szkła.
tylko,ze moi stolarze kleili to do sciany.Nie radzilabym Ci tego robic samemu,jezeli nie za bardzo sie znasz. Edytowano przez gośiówa (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...