Skocz do zawartości

Historia edycji

wojciech_pi

wojciech_pi

15 minut temu, przemaswrobel napisał:

Możesz być spokojny ;), ten sam elektryk podłączał mi prąd od skrzynki do domu (ma wszystkie uprawnienia) i się pod wszystkim podpisał, przeszło, prąd podłączyli, mam już normalną taryfę i już pare miesięcy płacę. Także tu jest wszystko tip top, a swoją drogą to mój znajomy...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Ale co przeszło i gdzie - pewnie w Rejonie Energ., aby Ci licznik założyli , i co z tego , że masz prąd i  płacisz . Przecież ZE nie obchodzi nic za ich ZK (złączem kablowym) 

Idąc dalej - nie o to mi chodzi

Nie odpowiedziałeś na pytanie - czy elektryk zrobił pomiary : IPZ, ciągłości PE, Rez. izolacji, Rez. uziomu itd - i napisał Protokół Odbiorczy instalacji dopuszczający ją do użytkowania ???

Jak może to ogarnąć , to niech to zrobi , bo to w Twoim interesie - na zamknięcie Dziennika Budowy i ubezpieczenia domu od wszelkich zdarzeń, a  w tym skutków przepięć w sieci energ. , a co gorsza "kolegów" piorunów , które mogą spalić sprzęt AGD , RTV i IT , jak gdzieś przywali nawet więcej niż 100 m od Twojego domu.

 

Na marginesie

czy masz w Rozdzielnicy głównej ochronniki i jakie ?

Wrzuć fotkę jak możesz

 

Pozdr

Wojciech

 

wojciech_pi

wojciech_pi

1 minutę temu, przemaswrobel napisał:

Możesz być spokojny ;), ten sam elektryk podłączał mi prąd od skrzynki do domu (ma wszystkie uprawnienia) i się pod wszystkim podpisał, przeszło, prąd podłączyli, mam już normalną taryfę i już pare miesięcy płacę. Także tu jest wszystko tip top, a swoją drogą to mój znajomy...

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Ale co przeszło i gdzie - pewnie w ZW, aby Ci licznik założyli ,i co z tego , że masz i  płacisz zaprąd  

Idąc dalej - nie o to mi chodzi

Nie odpowiedziałeś na pytanie - czy zrobił pomiary : IPZ, ciągłości PE, Rez. izolacji, Rez. uziomu itd - i napisał Protokół Odbiorczy instalacji dopuszczający ją do użytkowania ???

Jak może to ogarnąć , to niech to zrobi , bo to w Twoim interesie - na zamknięcie Dziennika Budowy

Pozdr

×
×
  • Utwórz nowe...