Skocz do zawartości

Odśnieżarka


waclaw-66

Recommended Posts

Wyczytałem ciekawą poradę, dotyczącą odśnieżarek ,ale jakoś nie do końca jestem przekonany, z drugiej strony nie ukrywam, że taki sprzęt by się po prostu przydał, zwłaszcza teraz, kiedy zasypuje mi mocno zjazd do garażu, chodnik i drogę do budy psa. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek sprawdzone opinie szczęśliwych posiadaczy. Jakie marki czy sklepy polecacie? I czy w ogóle polecacie taki zakup?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Wszystko zależy od tego, czy komuś chce się odśnieżać. Osobiście sam szybciej bym odśnieżył łopatą, niż odśnieżarką.

Takie odśnieżarki też trochę paliwa potrafią spalić. Osobiście uważam to za niepotrzebny wydatek, ale jeśli komuś nie chce się biegać z łopatą - to jak najbardziej może zakupić taki sprzęt.
Link do komentarza
  • 10 miesiące temu...
używa ktoś odśnieżarki spalinowej dwustopniowej na ubitych kamieniach?
mam do odśnieżenia około 500 m2 powierzchni a przez moje dwie przepukliny w kręgosłupie
nie mogę machać łopatą
niby te dwustopniowe nadają się na powierzchnie wysypane kamieniami
ale nie znam nikogo, kto by jej użytkował na takiej powierzchni

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

ja od zeszłego sezonu mam model odśnieżarki Stiga Snow Patrol, sprzęt pierwsza klasa z mocnym spalinowym silnikiem więc żadne zaspy mu nie straszne, już nie mogę się doczekać pierwszego śniegu by sprawdzić jak sprzęt zachowa się po sezonie letnim ;]



ja niestety nie mam odśnieżarki, ale na szczeście jak na razie nie trzeba machać łopatą icon_smile.gif
Z drugiej strony pewnie na wiosnę będę przenosić bramę, więc będzie jeszcze mniej do odśnieżenia ....
Ale sąsiad ma stiga snow rex (z tego co kojarze) i jest z niej bardzo zadowolony
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...