Skocz do zawartości

Sprzęty jakich marek macie w swoich kuchniach?


boska.n

Recommended Posts

każdy inny
lodówka - whirpool
indukcja - candy
zmywarka - elektrolux
okap - amika
piekarnik - zelmer

nie jestem przywiazany do konkretnej marki...

jedynie co mnie trochę zawiodła to zmywarka - czujnik aqua stop fixuje....
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

bo się popsuła i trzeba było kupić nową

Ja nie wyobrażam sobie życia bez krajalnicy icon_smile.gif




ja kiedyś też tak miałem że nie wyobrażałem sobie życia bez krajalnicy, ale jakoś mi przeszło po kilku tygodniach i teraz jest gdzieś schowana icon_smile.gif Ale kurcze muszę ją odkopać, bo to jednak przydatne było icon_smile.gif Choć czyszczenie po np. żółtym serze było bardzo upierdliwe icon_smile.gif
Link do komentarza
Ja mam każdą rzecz z innej parafii, ale nie bardzo mogę oceniać jakość, bo my póki co jesteśmy zbieraczami i wszystkie sprzęty dostaliśmy od kogoś (chwała rodzicom mym, że wymieniali w tym miesiącu lodówkę i dali nam swoją starą, bo nasza już się sypała!) icon_biggrin.gif Ale za niedługo rozpoczynamy wielki remont parteru domu, w którym mieszkamy. Coś czuję jednak, że sprzęty agd znów będą z różnych firm icon_wink.gif Zmywarka bosch, kuchenka mastercook itd. Tzn. nie będę się upierać przy misz-maszu, ale mam wrażenie, że żadna marka nie jest dobra w produkcji wszystkich sprzętów :P
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Witam,
proszę o ocenę mojego zestawu AGD:

1. Piekarnik Electrolux EOA5651BAX - cena 1750pln
Zalety: pojemność 74l, dobry dostęp do szyby, dokładne ustawianie temperatury od 30st., termoobieg (prawdziwy).

2. Płyta Electrolux EHI6732FOK - cena 1650pln
Zalety: zintegrowane 2 pola grzewcze umożliwiające korzystanie z patelni o średnicy powyżej 22cm (co jest rzadkością).

3. Zmywarka AEG F55002V10P - cena 1600pln
lub BOSCH SMV50E70EU - cena ok. 1600pln

4. Lodówka Siemens KG49EAW40 - cena 3100pln
Zalety: pojemność! Zamrażarka 112l

Myślę, że w powyższym zestawie pewniak to nr 4. Reszta jeszcze do zastanowienia. Proszę więc o "torpedowanie" mojego zestawu, jeśli Wasza krytyka tego sprzętu będzie poparta osobistymi spostrzeżeniami lub zasłyszanymi od znajomych.
Kupiłbym tańszy piekarnik, ale żona uparła się na taką pojemność i prawdziwy termoobieg z nagrzewnicą (do ciast).

Link do komentarza
Cytat

1. Piekarnik Electrolux EOA5651BAX - cena 1750pln
Zalety: pojemność 74l, dobry dostęp do szyby, dokładne ustawianie temperatury od 30st., termoobieg (prawdziwy).
[...]
Kupiłbym tańszy piekarnik, ale żona uparła się na taką pojemność i prawdziwy termoobieg z nagrzewnicą (do ciast).



zaintrygowales mnie; coz to jest ten "prawdziwy" termoobieg? wymusza to kolejne pytanie, kiedy piekarnik ma nieprawdziwy termoobieg?

co do piekarnika; bardzo dlugo uzywalam przenosnego elektryka, kupionego na targu za 20 zl (bez regulacji temperatury), teraz pieke w piekarniku elektrycznym w opcji gora- dol. zarowno w jednym, jak i drugim potrawy wychodza udane. konkludujac; nie licza sie bajery, jakie posiada sprzet, a umiejetnosci osoby, ktora przygotowuje potrawy.

i plyta i piekarnik to siemens, nie mam zastrzezen.
Link do komentarza
Cytat

zaintrygowales mnie; coz to jest ten "prawdziwy" termoobieg? wymusza to kolejne pytanie, kiedy piekarnik ma nieprawdziwy termoobieg?

co do piekarnika; bardzo dlugo uzywalam przenosnego elektryka, kupionego na targu za 20 zl (bez regulacji temperatury), teraz pieke w piekarniku elektrycznym w opcji gora- dol. zarowno w jednym, jak i drugim potrawy wychodza udane. konkludujac; nie licza sie bajery, jakie posiada sprzet, a umiejetnosci osoby, ktora przygotowuje potrawy.

i plyta i piekarnik to siemens, nie mam zastrzezen.



:takaemotka:

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Witam,
proszę o ocenę mojego zestawu AGD:

1. Piekarnik Electrolux EOA5651BAX - cena 1750pln
Zalety: pojemność 74l, dobry dostęp do szyby, dokładne ustawianie temperatury od 30st., termoobieg (prawdziwy).

2. Płyta Electrolux EHI6732FOK - cena 1650pln
Zalety: zintegrowane 2 pola grzewcze umożliwiające korzystanie z patelni o średnicy powyżej 22cm (co jest rzadkością).

3. Zmywarka AEG F55002V10P - cena 1600pln
lub BOSCH SMV50E70EU - cena ok. 1600pln

4. Lodówka Siemens KG49EAW40 - cena 3100pln
Zalety: pojemność! Zamrażarka 112l

Myślę, że w powyższym zestawie pewniak to nr 4. Reszta jeszcze do zastanowienia. Proszę więc o "torpedowanie" mojego zestawu, jeśli Wasza krytyka tego sprzętu będzie poparta osobistymi spostrzeżeniami lub zasłyszanymi od znajomych.
Kupiłbym tańszy piekarnik, ale żona uparła się na taką pojemność i prawdziwy termoobieg z nagrzewnicą (do ciast).


A po co to wszystko takie drogie icon_eek.gif i tak po 10 latach na złom a może i wcześniej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...