Skocz do zawartości

Słabo oświetlony pokój - malowanie ?


rankingowy

Recommended Posts

Poszukuję dość ciekawej porady. Aktualnie posiadam pokój w kolorze błękitny, jednak na wiosnę poszukuję koloru do przygotowania wnętrza w jak najbardziej optymalny sposób. Wszystko byłoby proste i oczywiste, jednak ten pokój, posiada najmniejszy dostęp do światła. Pracuję w tym pokoju przy komputerze, tak wiec potrzebuje dobrego określenia. Jaki kolor mozna polecic w takim pokoju ?
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Cytat

Poszukuję dość ciekawej porady. Aktualnie posiadam pokój w kolorze błękitny, jednak na wiosnę poszukuję koloru do przygotowania wnętrza w jak najbardziej optymalny sposób. Wszystko byłoby proste i oczywiste, jednak ten pokój, posiada najmniejszy dostęp do światła. Pracuję w tym pokoju przy komputerze, tak wiec potrzebuje dobrego określenia. Jaki kolor mozna polecic w takim pokoju ?Trochę mało informacji, ale błękitny wydaje się całkiem niezły. Generalnie do ciemnych wnętrz zdecydowanie pasują jasne kolory. Może warto by też pomyśleć o czymś wyrazistym, trochę krzykliwym... To by trochę "rozruszało" wnętrze icon_smile.gif
Widziałem ostatnio artykuł, gdzie babka wręcz informuje, jaki kolor w jakim pomieszczeniu będzie na 200% najlepszy. Może poczytaj icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ciepłe kolory, ale też bez przesady z tą "krzykliwością", na dłuższą mete takie ostre kolory są męczące. Bierzcie przykład z natury - kolory są raczej stonowane (chyba że chodzi o florę i faunę Australii, to wręcz przeciwnie, ale oni muszą być od dziecka już do takich ostrych kolorów przyzwyczajeni).
Link do komentarza
Jeśli ja sama miałabym wybierać kolor wybrałabym coś kremowego, albo jakiś odcień żółtego, jednak niezbyt mocny, ale też niezbyt wyblakły. Trudno jest rozświetlić pokój kolorem, na pewno nie zdecydowałabym się na jakieś mocne kolory typu pomarańcz czy czerwień.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...