Skocz do zawartości

Czym karmicie swoje psy


Slav.

Recommended Posts

  • 1 rok temu...

W naszym przypadku sprawdza się karma mokra z Doliny Noteci. A przy ostatnim zamówieniu dorzuciłam do koszyka karmę suszoną tez z Doliny i mojej psince bardzo posmakowała. Oczywiście zanim ją kupiłam sprawdzałam skład i tutaj lekkie zaskoczenie, według producenta karma zawiera ok 80% mięsa i podrobów plus warzywa i owoce ale to w zależności od smaku. U nas się sprawdza ale nie zrezygnowaliśmy z mokrej bo Nika ją po prostu lubi :-)

Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...

Mój pies je karmę suchą i mokrą w proporcjach 1:1. Patrzę głównie oczywiście na zawartość mięsa w składzie 60% to takie zdrowe minimum. Karmę, którą uważam za najlepszą (najzdrowszą) to Alpha Spirit / Primal Spirit. Sucha jest w fajnej wilgotnej wersji, więc pies nie kręci nosem na zwykłe suchary. Naturalne przysmaki dla psa urozmaicają nam dietę. To co często wybieram to żwacze wołowe, uszy królicze, tchawice i mięsne paski/gryzaki np z Mr.Bandit czy Maced - linia 100% naturalne. Polecam zerknąc na stronę i po składach, preferencjach smakowych podobierać coś dla swojego zwierzaka https://unizoo.pl/pol_m_Dla-psa_Przysmaki-179.html

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...