Skocz do zawartości

Schody strychowe o nietypowym wymiarze


Recommended Posts

Witam,
Potrzebuję zakupić schody strychowe o nietypowym wymiarze, tj. 104x78 cm ma wymiar wnęka pod schody.
Niestety na etapie murowania nie przewidziałem, że będzie z dopasowaniem schodów problem :(
Szukając czegokolwiek w wyszukiwarce, znajduję tylko schody o konkretnych wymiarach, jak np FAKRO, ale nie potrafię znaleźć schodów o nietypowym wymiarze.
Doradźcie mi proszę czy schody na strych wybierać najlepiej z drabinką metalową czy drewnianą ?
Proszę o jakąś podpowiedź do sprawdzonej dobrej firmy, co robi schody pod wymiar.

Link do komentarza
Cytat

Witam,
Potrzebuję zakupić schody strychowe o nietypowym wymiarze, tj. 104x78 cm ma wymiar wnęka pod schody.
Niestety na etapie murowania nie przewidziałem, że będzie z dopasowaniem schodów problem :(
Szukając czegokolwiek w wyszukiwarce, znajduję tylko schody o konkretnych wymiarach, jak np FAKRO, ale nie potrafię znaleźć schodów o nietypowym wymiarze.
Doradźcie mi proszę czy schody na strych wybierać najlepiej z drabinką metalową czy drewnianą ?
Proszę o jakąś podpowiedź do sprawdzonej dobrej firmy, co robi schody pod wymiar.


Ta wnęka pod schody strychowe jest w konstrukcji dachu ,stropu drewnianego -jętek ?Jeżeli tak to można bardzo łatwo zmienić wymiary .
W moim domu mam schody strychowe metalowe nożycowe.
Brak obrazka
Takie spokojnie się zmieszczą 100x70 / h280cm
http://e-millennium.istore.pl/pl/schody-no...owa-h280cm.html
nie podałeś wysokości te są do 280 cm Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...