Skocz do zawartości

Chłodziarko-zamrażarka


przemty

Recommended Posts

Potrzebuję kupić jakąś podstawową chłodziarko-zamrażarkę, bez wodotrysków i innych tego typu udziwnień. Ma być ona do niewielkiej kuchni wiec wymiary "poziome" możliwie jak najmniejsze.Jedynie co chciałbym to, aby miała w zamrażarce 3 szuflady. Przedział cenowy do ok. 1500 zł.
Na co warto zwrócić uwagę, tzn. jakiego producenta, model ?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Tak jak czytam opinie, to chyba zdecyduję się właśnie na jakąś lodówkę Whirlpoola. Ale jeszcze nie wiem na jaki model.


Ja jestem od 3 lat uzytkowniczką lodówki Whirlpool i to dokladnie tego modelu co na foto w zyciu nie polecilabym nikomu tego złomu.Najpier zaczęla korodować przy rączkach,następnie blacha sama od lekkiego stukniecia zapadała sie,a w pierwszych dniach okresu pogwarancyjnego popsula się cała uszczelka najpierw przy duzych drzwiach,a potem drzwiach od zamrażarki.Wymiana takich drzwi to koszt bez mała calej lodowki bo nie mozna dokupic samych uszczelek.Jedynym plusem jest to,że ten złom mimo,że wygląda jak znaleziony na smietniku w Polsce,nie za granicą,bo zza granicy dobry sprzet ludzie ściagają to nadal chodzi.Dla mnie to strata pieniedzy zupełna.

Gdybym miala wybierac do kwoty 1500 zł to ja bym kupila taką http://www.euro.com.pl/lodowki/bosch-kgv36vl31e.bhtml
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Ostatnio sprzedawca w sklepie pokazał mi lodówki z 6 zmysłem, No-frost fresh control, podoba mi się w nich to, że jedzenie nie wysycha, bo w części chłodniczej utrzymywany jest wysoki poziom wilgotności, ale tez nie powstaje szron. Chyba się na taką zdecyduję.
Link do komentarza
Cytat

A co sądzicie o takiej lodówce http://www.neo24.pl/?p=lg_gs_3159_wbfv1 mamy z żoną na nią chrapkę.Może ktoś ma lg i opowie o swoich wrażeniach z użytkowania.




odradzam LG to firma przereklamowana , do tego ma szajskie produkty mam obecnie lg i masę kłopotu z 2-dwoma poprzednimi, na czas reklamacji przez 2miechy żyłem bez lodówki ,nie polecam wybierz coś innego ale nie lg Edytowano przez tomasz234 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Wszędzie czytam, żeby brać LG bo dobra firma itd a tu kolega powyżej zaprzecza temu. icon_eek.gif

A co sądzicie o modelu LG GC399SLQW http://www.lg.com/pl/lodowki/lg-GC-399SLQW-kombi ?



witam

po długiej wojnie z LG i serwisem i po 2 reklamacjach lodówek mam ten model na razie sprawuje sie od 3 miesięcy dobrze, ciekaw jestem czy wytrzyma ponad pół roku, bo jak do tej pory z tym ich produktem był problem, oczywiście mieliśmy razem z narzeczona problem ponieważ na stanie nie była w kolorze silver-platinium tylko białe wiec czekałem dodatkowo miesiąc czasu na sprowadzenie odpowiedniej. Z firma LG nie chce mieć już kiedykolwiek do czynienia jest to najtańszą chinina jaką można mieć
Pozdrawiam i odradzam

A tak po krotce do kolegi powyżej jak masz czas dużo czasu i nerwy to bierz LG ja nie polecam Edytowano przez tomasz234 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Ja szukając lodówko-zamrażarki patrzyłam na pojemność względem wymiarów zewnętrznych.Im większa pojemność a niewielkie wymiary tym lepiej.Ten wskaźnik okazał się najwyższy w modelu Whirpoola WBE 3412.W tym czasie moja mama potrzebowała lodówki i wybrałam jej model z Elektroluxa.Tak się jakoś spodobał mi układ półek,różnych szuflad,że jak pojechałam kupić ten mój wybrany model to zgłupiałam. Doszłam do wniosku,że dużo lepszy rozkład półek i szuflad mają lodówki Elektrolux.No i wybrałam model z tej firmy (chyba model ERB coś tam ,coś tam...).Wyglądała dużo zgrabniej od Whirpoola(ta sprawia wrażenie wielkiego kloca) i przy jej pojemności nie robiła wrażenia tak ogromnej. Nie mam zastrzeżeń, oprócz otwierania(nie ma "klamki" ).Uchwyt jest u dołu drzwi , więc czasem wymaga to sporej siły aby pokonać siłę magnesu.Mąż się śmieje , bo czasem zapieram się przy otwieraniu jakbym conajmniej chciała wyrwać te drzwi icon_confused.gif
Ale układ półek jest bardzo poręczny, szuflada "Fresh" na warzywa i owoce, fajna półka na drzwiach z takimi plastikowaymi "łapkami" dzięki czemu wstawione butelki nie "latają" przy otwieraniu drzwi. Nie ma "wodotrysków", ale spełnia zadanie.Wybrałam kolor inox.Akurat ten model ma powłokę "antyfinger", trudno zostawić na niej ślady paluchów a przy wycieraniu nie pozostają smugi.Przy dziecku to dobra rzecz.
A no i dodam-mąż koniecznie chciał ten fajny wkład do przechowywania butelek(na piwoooo).No i w tym modelu jest;-) Edytowano przez Czapi (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Ja szukając lodówko-zamrażarki patrzyłam na pojemność względem wymiarów zewnętrznych.Im większa pojemność a niewielkie wymiary tym lepiej.Ten wskaźnik okazał się najwyższy w modelu Whirpoola WBE 3412.W tym czasie moja mama potrzebowała lodówki i wybrałam jej model z Elektroluxa.Tak się jakoś spodobał mi układ półek,różnych szuflad,że jak pojechałam kupić ten mój wybrany model to zgłupiałam. Doszłam do wniosku,że dużo lepszy rozkład półek i szuflad mają lodówki Elektrolux.No i wybrałam model z tej firmy (chyba model ERB coś tam ,coś tam...).Wyglądała dużo zgrabniej od Whirpoola(ta sprawia wrażenie wielkiego kloca) i przy jej pojemności nie robiła wrażenia tak ogromnej.



Fajna ta lodówka Whirlpoola, jak dla mnie bardzo zgrabna:) No ale rozumiem ze wolałaś coś innego.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Ja wybierałabym pomiędzy Amicą a Whirpoolem spośród producentów, napisałaś o tym, że interesuje Cię jak najmniejszy wymiar poziomy, ale chcesz mieć 3 szuflady w zamrażalce to niestety nic mniejszego niż na wymiar 1,70m wysokości nie kupisz, ale też wypadałoby spojrzeć raczej na pojemność zamrażalnika niż na ilość szuflad, które w niej są. W takiej lodówce mogą być np 2 szuflady w zamrażalniku i mogą mieć większą pojemność niż 3 szuflady, które już swoją ilością będą zabierać część miejsca.
Link do komentarza
  • 3 lata temu...
Widzę tu sporo negatywnych opinii o lodówkach LG i w sumie jestem zaskoczony, bo sam posiadam sprzęt tej marki już od kilku lat i nigdy nic się nie działo. Teraz chcę mojej mamie wybrać jakąś lodówkę no frost i chodzę po forach. Z tego co widziałem na innych wątkach sporo ludzi poleca LG... nie wiem już co myśleć icon_smile.gif mnie nigdy nie zawiodła.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Ja polecam lodówko-zamrażarkę Liebherra. Posiadam pare lat swoją i rozmrażam ją rzadziej niż częściej. Dobrze chłodzi pomimo upływu lat i jeżeli już kiedyś miałaby przestać działać to pewnie skusiłabym się na następną tej samej marki. Tym bardziej, że nie tworzy się w niej dużo lodu i nie muszę jej często odmrażać. Dla mnie to jej największa zaleta.

Link do komentarza

Przez 14 lat miałem lodówkę Siemensa - niestety na początku tego roku się zepsuła. To był jeden z pierwszych modeli no frost,a  dodatkowo miał wbudowany pojemnik do wody. Pierwszy "umarł" pojemnik :D i zaczeła cieknąc z niego woda. Potem padł agregat. Już nic nie pomogło. Teraz mamy LG i mam nadzieje, że podobnie nam podziała.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...