Skocz do zawartości

cztery kąty 4


Recommended Posts

Cytat

Witam Czy jest ktoś kto buduje lub już zbudował cztery kąty 4?Jestem ciekawa jak idzie wam budowa


Kobieto! Jest Nas tysiące icon_mrgreen.gif
A jakie to forum? Bo może to pytanie miałaś zadać na forum fryzjerskim.
Link do komentarza
Cytat

Nic mi się nie pomyliło Widzę wielu budujących ,ale budujecie cztery katy z garażem a ten projekt jest bez garażu


Żartowałem przecież icon_biggrin.gif
Po fachowemu to powinnaś podać oprócz nazwy domku jeszcze link do projektu.
Bo wiesz, "cztery kąty" to każdy ma albo je buduje albo będzie budowałicon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

Żartowałem przecież icon_biggrin.gif
Po fachowemu to powinnaś podać oprócz nazwy domku jeszcze link do projektu.
Bo wiesz, "cztery kąty" to każdy ma albo je buduje albo będzie budowałicon_biggrin.gif



Masz racje Ja dopiero zaczynam ale już niedługo opanuję ten "wasz język" A tak w ogóle to czy kuchnia pół otwarta nie będzie zbyt ciasna na nas czworo ?
Link do komentarza
Cytat

Masz racje Ja dopiero zaczynam ale już niedługo opanuję ten "wasz język" A tak w ogóle to czy kuchnia pół otwarta nie będzie zbyt ciasna na nas czworo ?


To zależy jaka duża kuchnia. Sorry ale nie zaglądałem jeszcze do tego projektu ale jak zaglądnę to na pewno coś nagryzmowlę icon_biggrin.gif

Czy chodzi o ten projekt ?
http://www.mgprojekt.com.pl/upload/galleri..._images_rd1.jpg

Kuchnia ma ponad 9 m2 więc może być trochę ciasnawo,ale zjeść obiad czy kolacje to się zje,przecież nie będziecie się rozkładać i przeciągać przy jedzeniu icon_smile.gif Tak jak dla mnie to kuchnia jest w kształcie litery C a ja bym proponował w kształcie L i wtedy wygospodarowałoby się więcej miejsca, a z tego WC przy kuchni to zrobił bym taką małą skrytkę kuchenną bo jak to wygląda ,że przy kuchni WC.
Link do komentarza
[quote name='mhtyl' date='15.01.2013, 21:39 ' post='329951']


Trochę mi namieszaliście w głowie ,muszę to jeszcze raz przemyśleć Może zlikwidować lepiej to WC i powiększyć kuchnię ale chcę mieć też osobne wc bo wiem z doświadczenia że jest potrzebne np.dla męża który lubi poczytać sobie przebywając w takim pomieszczeniu
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...