Skocz do zawartości

Okap (do kilkuset złotych)


Velisse

Recommended Posts

Witam. Piszę z prośbą o pomoc w wyborze okapu. Planuję zakupić model teleskopowy. I zastanawiam się, jaki najlepiej sprawdzi się we względnie niedużej kuchni (4mx4,5m). Z warunków mogę jeszcze odnotować:

- szer. do 70cm.
- cichy! (to bardzo ważne, starego używałam rzadko właśnie z powodu nieprawdopodobnie głośnej pracy)
- wygodnie sterowalny (sterowanie sensorowe - ktoś ma okap z tą funkcją?)
- w miarę bezawaryjny i nie krótkoterminowy (wiem, że to akurat ciężko ocenić szczególnie w przypadku nowych modeli, ale może ktoś ma wiedzę na ten temat).

Mogę wydać kilkaset złotych.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Masz kilka stówek i chcesz takie bajery w okapie. Nie wiem czy za tą cenę kupisz teleskopowy, osobiście się nie spotkałem. A rodzaj okapu? okap podszafkowy, okap przyścienny? To ma duże znaczenie, w cenie i w parametrach. Bardzo fajnie prezentuje się okap FRANKE FGL 9015 BK/XS z czarnym szkłem. Idealnie nadaje się do nowoczesnej kuchni i nie tylko.

Foto:

franke-fgl-9015-bk-xs.jpg

A co do marek to whirlpool i elica są też godne polecenia.

Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
  • 2 lata temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie znam tej firmy i szczerze przyznam, że ta nazwa nie obiła mi się o uszy. Ja mam w domu okap teleskopowy. Specjalnie szukałam takiego co nie będzie zbyt duży, bo nie mam miejsca, a ten jest właśnie w sam raz, bo ma 60 cm długości. Bardzo cichy to on nie jest, ale nie przeszkadza mi podczas gotowania, a co do reszty to też nie mam zastrzeżeń.

Link do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie temu...

Amica jest ok (przynajmniej moim zdaniem), w Nortberg mają ciekawe okapy i ceny też niczego sobie. Co do Beko, to wydaje mi się, że lepszy sprzęt mają typu lodówki, pralki i piekarniki. Samsung - no nie wiem. A tego AEG nie znam. Dla porównania znalazłam dwa okapy bardzo podobne:  https://www.neonet.pl/amica-otc-6541-bg.html?___store=default&abpid=2074&abpcid=204&bb_id=1123&bb_coid=16977206&abpar1=kup-teraz&utm_source=buybox&utm_medium=afiliacja&utm_campaign=zawsze_kupuj_taniej 

https://nortberg.pl/o,265,amadis-inox.html

Jeśli patrzysz też na cenę, to w Nortberg akurat w tym przypadku trochę taniej, ale ogólnie słyszałam, że sprzęt mają bardzo dobrej jakości. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...